Шеремет зустрічався з міністром Януковича Клименком на початку липня в Росії, - Матіос

Про це Матіос сказав в інтерв'ю "5 каналу", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
Він зазначив, що Шеремет 3 тижні тому був у Москві і зустрічався з близьким оточенням убитого опозиційного політика Бориса Нємцова.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Луценко пообіцяв найближчим часом назвати підозрюваних у вбивстві Шеремета

"У зв'язку з журналістською діяльністю він (Шеремет) відвідував офісний центр "Москва-Сіті", де перебувають усі наші "квазі-вигнанці", яких ми обов'язково дістанемо і засудимо. Він мав зустріч з одним із таких "вигнанців" - екс-міністром доходів і зборів Клименком", - повідомив Матіос.
При цьому головний військовий прокурор наголосив, що не знає подробиць зустрічі Шеремета та Клименка.
Також Матіос повідомив, що раніше домовився з Шереметом разом поїхати в зону антитерористичної операції 26 липня і був шокований новиною про його загибель.
Він вважає, що українські правоохоронці здатні розкрити це вбивство.

Також читайте: Журналістів "17-го каналу" могли попередити про вбивство Шеремета, - радник глави МВС Варченко
Топ коментарі
+18
Це по тепловiзору показували? А по якому каналу?
показати весь коментар
25.07.2016 21:53 Відповісти
+17
та тихо ти, толік-тепловізор!!!
Юга буде злий крпко! Шеремет встречался с беглым министром Януковича Клименко в начале июля в России, - Матиос - Цензор.НЕТ 9087
показати весь коментар
25.07.2016 21:52 Відповісти
+15
Встречался с Клименко, работал на Радио Вести. Нахер называть улицу в Киеве его фамилией?
показати весь коментар
25.07.2016 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Зрадофилы бесятся от бессилия и отсутствия конкретной инфы по расследованию !
показати весь коментар
25.07.2016 22:35 Відповісти
а чо им ктото обещал освещать каждый шаг расследования?
показати весь коментар
25.07.2016 22:40 Відповісти
Та просто сміємось з вас Лохошарикових Ха-ха-ха !
показати весь коментар
26.07.2016 02:58 Відповісти
Сім місяців назад шеремета звертався до ментів, що за ними з подругою слідкують... Так хто слідкував матіос, луценко -- можете відповісти? Слідкували ваші шістки, чи всетаки бандота олігархічна, чи архаровці білорусько-козломорді?
Мені здається відповідь на це питання -- відповідь хто убив шеремета...
показати весь коментар
25.07.2016 22:25 Відповісти
Кто совладельцы Вестей? Где работал Шеремет? И что?
показати весь коментар
25.07.2016 22:36 Відповісти
Шерше ля фам....
показати весь коментар
25.07.2016 22:37 Відповісти
матиос открыл рот, он у нас большой стратег, все дело труба........
показати весь коментар
25.07.2016 22:42 Відповісти
про небіжчика добре або нічого...
показати весь коментар
25.07.2016 22:44 Відповісти
http://www.mukachevo.net/ua/news/view/142271 Вздовж кордону з ЄС незаконно вирубали ліс на $1 млн, і контрабандою завезли у Словаччину Краще б Матіос такі справи розслідував а не займаіся дурницями!
показати весь коментар
25.07.2016 23:00 Відповісти
А какого военные,лезут в уголовку?Ему,шо,шапка жмёт?
Шеремет встречался с беглым министром Януковича Клименко в начале июля в России, - Матиос - Цензор.НЕТ 979
показати весь коментар
25.07.2016 23:10 Відповісти
Ой-йой-йой. Виглядає, що "матіосівці" могли журналягу також замочити (ніхто ж не знає, що Клименко розказав Шеремету). Я думаю, що Клименко 100-пудово "не їхав" на Януковича.
показати весь коментар
26.07.2016 00:39 Відповісти
Та как то пох.Шо они там рассказывали.Вообще,шоб вы понимали.Нам на власть,и на её преступления пох,было до пры до времени.А теперь зась.Щас какой козёл отстветит,выхватит.Но эти суки как то умудряются бабки выводить.Многие подозревают Презика,и-это правильно.Но мы ж всё же в Бога верим.Ждём его объяснений.Шо мол да,я такой гондон,вас наёбы.ал
показати весь коментар
26.07.2016 00:48 Відповісти
"что..." что ? Рассказали то что за 2 года не смогли узнать их хозяева, на чьей поляне их приютили? Мань, не смешно )))))))
показати весь коментар
26.07.2016 01:16 Відповісти
Радиовести
показати весь коментар
25.07.2016 23:37 Відповісти
от дурень, краще про інфрачервоний промінь скажи
показати весь коментар
25.07.2016 23:54 Відповісти
Використання жінок у спецопераціях, шпигунстві і вбивствах політичних опонентів - це фішка однієї країни і її назва Московія.
показати весь коментар
25.07.2016 23:54 Відповісти
Анатолік, краще мовчати, бо пиз...дун найкраща знахідка для зам. пгокугога
показати весь коментар
25.07.2016 23:59 Відповісти
я бы в шапку поставил, что Шеремет встречался с Матиосом после встречи с Клименко.
показати весь коментар
26.07.2016 00:16 Відповісти
В олігархічній логіці це виглядає так. "Червоний директор" створив олігархів і став першим їх вигодоотримувачем. "Колгоспний бухгалтер" розводив олігархів на трошки культури та на маленькі сімейні соціальні проекти, водночас маючи свій відсоток через родичів на корупційній торгівлі енергоносіями з Росією. "Злодій поза законом" сам захотів стати олігархом, однак інші олігархи збунтувалися і влаштували йому бунт мас. Зрештою "жадібний торгаш" сам є олігархом і намагається зберегти олігархію як форму влади в державі. Ось так описана "революція гідності" сергієм дацюком в уп..... Можливо він наступний.....