1 822 5

Через спеку в Києві обмежено рух великовагових машин з 10:00 до 22:00, - КМДА

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

"Комунальна корпорація "Київавтодор" інформує, що з 10:00 до 22:00 вводиться обмеження руху на вулично-дорожній мережі Києва для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т. Це рішення ухвалено відповідно до розпорядження КМДА від 07.07.2012 № 1173 "Про обмеження руху великовагового автотранспорту на вулицях і дорогах м. Києва у зв'язку з підвищенням температури повітря" - у період, коли температура повітря сягає більше ніж +28 ºС", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що згідно з прогнозом Укргідрометцентру сьогодні в столиці температура повітря досягне + 28-30 °С, а вдень 27 і 28 липня очікується 29-31 градус тепла. Вдень 29 липня, за прогнозами синоптиків, стовпчик термометра підніметься до + 31-33 °С.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Концентрація небезпечних речовин у повітрі Києва перевищила норму. Держпродспоживслужба рекомендує обмежити рух автотранспорту в центрі столиці

"Звертаємо увагу, що Управління патрульної поліції у м. Києві оперативно контролює дотримання водіями великовагових транспортних засобів зазначеного обмеження руху. "Київавтодор" просить усіх перевізників враховувати зазначену інформацію", - додали у відомстві.
Коментувати
Сортувати:
это про "ходоков" ?
показати весь коментар
26.07.2016 14:09 Відповісти
- жаль что тяжеловесные машины об этом не знают..
показати весь коментар
26.07.2016 14:09 Відповісти
Зато тяжеловесным попам гундяевским везде зеленый свет!
показати весь коментар
26.07.2016 14:10 Відповісти
Хм...а давайте из-за "жары" с этим "крысиным ходом" закроем нахрен вьезд и вход в Киев ВСЕМ?!
а че?!
показати весь коментар
26.07.2016 14:17 Відповісти
********... вот и откуда вы такие беретесь? не в курсе, наверное, что большегрузы выдавливают колею по асфальту на дороге? тупо ее разрушают при такой температуре? потом в этой колее замечательно собирается вода при малейшем дожде, аквапланирование и машинки вылетают за обочину и на встречку. или, если не дадите камент, то день прошел впустую?
показати весь коментар
26.07.2016 14:39 Відповісти