Побито головного редактора "БізнесЦензор" Сергія Головньова: "Повалили на землю, побили ногами і втекли"
Про це сам журналіст повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передає Цензор.НЕТ.
"Ніколи не думав, що доведеться таке писати. Але, якщо мовчати - валити з професії. Вчора після роботи йшов по Костянтинівській в сторону Контрактової. Напали два типи. Все продумано. Один ішов попереду в капюшоні, прикриваючи обличчя рукою, косив під п'яного. Інший - ззаду. Порівнялися, подачі з двох сторін. Повалили на землю, били ногами протягом хвилини і втекли. Мабуть, пасли від офісу", - написав Головньов.
При цьому журналіст зазначив, що у нього нічого не вкрали.
"Не пограбування, тому що в одну сторону відлетіла сумка, в іншу - телефон. Нічого не взяли. Не хуліганський психодєл, тому що так сплановано, що облич не бачив. Яскрава прикмета - синя куртка з капюшоном, зняв - всі прикмети знищуються. Заяву написав. Але результатів не чекаю. Не тому що поліція погана, а тому що за бажання легко можна спланувати напад, що не має виразних доказів. А вертольоти і "пінкертонів" залучати для нападу без тяжких тілесних - нерентабельно", - зауважив Головньов.
Він також зазначив, що не здогадується про можливі причини скоєного на нього нападу.
"З огляду на десяток тем, якими займався в останній місяць, можна скреативити 3-4 найменш параноїдальні версії. Але пишемо ж ми не обвинуваченнями, а просто факти даємо. Тим більше, ніколи не відмовлявся подавати точку зору згаданих у тексті осіб. Шановні замовники, ви хоч напишіть з фейкового аккаунту, чого хотіли? Я ж не самогубець, і слова розумію). А якщо серйозно, то це сталося вперше за більш ніж 10 років роботи в професії. І, звичайно, спасибі, що не думали вбивати. Іншим колегам пощастило менше ... Проте пригнічує думка про те, як легко і безкарно з тобою можуть зробити, що завгодно. Бережіть себе", - резюмував Головньов.
У коментарі Цензор.НЕТ журналіст зазначив, що відчуває себе нормально, серйозних ушкоджень не зазнав. При цьому на тілі наявні садна і синці. Але по медичну допомогу Сергій Головньов вирішив не звертатися.
"Ніколи не думав, що доведеться таке писати. Але, якщо мовчати - валити з професії. Вчора після роботи йшов по Костянтинівській в сторону Контрактової. Напали два типи. Все продумано. Один ішов попереду в капюшоні, прикриваючи обличчя рукою, косив під п'яного. Інший - ззаду. Порівнялися, подачі з двох сторін. Повалили на землю, били ногами протягом хвилини і втекли. Мабуть, пасли від офісу", - написав Головньов.
При цьому журналіст зазначив, що у нього нічого не вкрали.
"Не пограбування, тому що в одну сторону відлетіла сумка, в іншу - телефон. Нічого не взяли. Не хуліганський психодєл, тому що так сплановано, що облич не бачив. Яскрава прикмета - синя куртка з капюшоном, зняв - всі прикмети знищуються. Заяву написав. Але результатів не чекаю. Не тому що поліція погана, а тому що за бажання легко можна спланувати напад, що не має виразних доказів. А вертольоти і "пінкертонів" залучати для нападу без тяжких тілесних - нерентабельно", - зауважив Головньов.
Він також зазначив, що не здогадується про можливі причини скоєного на нього нападу.
"З огляду на десяток тем, якими займався в останній місяць, можна скреативити 3-4 найменш параноїдальні версії. Але пишемо ж ми не обвинуваченнями, а просто факти даємо. Тим більше, ніколи не відмовлявся подавати точку зору згаданих у тексті осіб. Шановні замовники, ви хоч напишіть з фейкового аккаунту, чого хотіли? Я ж не самогубець, і слова розумію). А якщо серйозно, то це сталося вперше за більш ніж 10 років роботи в професії. І, звичайно, спасибі, що не думали вбивати. Іншим колегам пощастило менше ... Проте пригнічує думка про те, як легко і безкарно з тобою можуть зробити, що завгодно. Бережіть себе", - резюмував Головньов.
У коментарі Цензор.НЕТ журналіст зазначив, що відчуває себе нормально, серйозних ушкоджень не зазнав. При цьому на тілі наявні садна і синці. Але по медичну допомогу Сергій Головньов вирішив не звертатися.
Топ коментарі
интересное предложение про паспорта, не страшно что какой то дядя решит и у тебя его отобрать за взгляды с новой политикой не схожими? всякое может же приключится.
это их работа, как дворников которые метут улицу...
те тоже под авто могут попасть...
1.Раз стреляешь в ходе самообороны - бей наглушняк,тогда в суде прозвучит одна-единственная версия - твоя.
2.Носишь легально ствол - носи и нож.После стрельбы протер нож от своих пальчиков,дал жмуру помацать,положил рядом с трупом.
больше надо права крестоносцев отстаивать, они не то ещё могут
Влада не взмозі захестити ,то імпотенти або в змові . Отже перевіряйте свої автівки, квартири підїзди і підозрілих знайомих. Можуть взірвати,отруїти,покалічити і наші суди-воровські не допоможуть бо то такі самі вбивці