9112 відвідувачів онлайн
13 858 118

Учасники хресного ходу з Бориспільської траси на автобусах вирушили на нічліг в один із монастирів Києва, - МВС

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в поліції Київської області.
Як повідомили агентству в поліції, віруючих повезуть на нічліг у монастир на Подолі в Києві.
Разом із тим друга колона хресного ходу, яка рухалася до столиці по Житомирській трасі, продовжує хід. За інформацією поліції, учасники хресного ходу рухаються по лісовій зоні в сторону Ірпеня. Їх супроводжують поліцейські, які забезпечують охорону учасників ходи.
Раніше у вівторок начальник Нацполіції в Києві Андрій Крищенко заявив, що Київська мерія виділила автобуси для учасників хресного ходу, і в середу вранці їх відвезуть до Києва, отже, пішого ходу по столиці не буде.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Західна частина паломників повертає на Ірпінь, а націоналісти з ОУН згорнули блокпост на вході до Києва. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+24
Ці паскуди сприяли війні на Довбасі.
показати весь коментар
26.07.2016 20:32 Відповісти
+21
Усыпить .
показати весь коментар
26.07.2016 20:30 Відповісти
+20
Крестный ход получился такой же брехливый, как и сама московская церква.
Какая же это хода ? Это - езда клоунов с имитацией богослужения.
показати весь коментар
26.07.2016 20:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
З їхнім богом петром в оптину пустелю на тисячу днів і ночей на камінь серафима гріхи спокутувати за геноцид українського народу ордою убієнного https://www.youtube.com/watch?v=SJk7U9_1lK8&feature=youtu.be&app=desktop
показати весь коментар
27.07.2016 05:40 Відповісти
Религиозность - страшная вещь, не имеющая ничего общего с верой.
показати весь коментар
26.07.2016 21:19 Відповісти
ага. секта лемурийских лягушек с эрзяцких болот
показати весь коментар
27.07.2016 01:50 Відповісти
им в психушку надо, а не крестный ход
Участники крестного хода с Бориспольской трассы на автобусах направились на ночлег в один из монастырей Киева, - МВД - Цензор.НЕТ 986
показати весь коментар
26.07.2016 21:20 Відповісти
Участники крестного хода с Бориспольской трассы на автобусах направились на ночлег в один из монастырей Киева, - МВД - Цензор.НЕТ 5883
показати весь коментар
26.07.2016 21:22 Відповісти
Участники крестного хода с Бориспольской трассы на автобусах направились на ночлег в один из монастырей Киева, - МВД - Цензор.НЕТ 517
показати весь коментар
26.07.2016 21:24 Відповісти
Участники крестного хода с Бориспольской трассы на автобусах направились на ночлег в один из монастырей Киева, - МВД - Цензор.НЕТ 9316
показати весь коментар
26.07.2016 21:25 Відповісти
Участники крестного хода с Бориспольской трассы на автобусах направились на ночлег в один из монастырей Киева, - МВД - Цензор.НЕТ 6178
показати весь коментар
27.07.2016 01:40 Відповісти
Хасиди нервуючи заздрять. Чудове літо, увага та популярність, безкоштовна їжа, безпека та поводирі.
показати весь коментар
26.07.2016 21:30 Відповісти
Парад маргиналов.
показати весь коментар
26.07.2016 21:33 Відповісти
Отправились на ночлег в бордель
показати весь коментар
26.07.2016 21:38 Відповісти
Участники крестного хода с Бориспольской трассы на автобусах направились на ночлег в один из монастырей Киева, - МВД - Цензор.НЕТ 6137
показати весь коментар
26.07.2016 21:41 Відповісти
мои худшие опасения
все готово для провокации.

"В среду, 27 июля, «Комсомолка» будет следить за всеукраинским Крестным ходом. На нашем сайте с 11:00 мск будет вестись видеотрансляция этого многотысячного шествия православных.
Всеукраинский Крестный ход мира, любви и молитвы за Украину начался на востоке страны 3 июля: в тот день участники акции вышли из Свято-Успенской Святогорской лавры, что в Донецкой области. А 9 июля шествие началось на западе незалежной: там верующие вышли из Свято-Успенской Почаевской лавры, находящейся в Тернопольской области.Между тем националисты http://www.kp.ru/daily/26559.5/3575840/ делают все, чтобы остановить паломников . Они пытаются обложить Киев блок-постами, чтобы не пустить верующих в украинскую столицу. Такую тактику они применяют уже несколько недель. К примеру, радикалы встретили колонну Крестного ход на границе Харьковской и Полтавской областей и на подходе к Житомиру".
показати весь коментар
26.07.2016 21:48 Відповісти
В России советуют женщинам не сопротивляться при изнасиловании
http://cursorinfo.co.il/news/xussr/2016/07/26/v-rossii-sovetuyut-zhenshinam-ne-soprotivlyatsya-pri-iznasilovanii
В Общественной палате России рекомендуют женщинам воздерживаться от превышения пределов самообороны в случае нападения насильника
показати весь коментар
26.07.2016 21:52 Відповісти
"Киевская мэрия выделила автобусы для участников крестного хода" - а не жирно цим уродам??? Чи мерії нема куди кошти подіти більше, ніж баранів перевозити?
показати весь коментар
26.07.2016 23:11 Відповісти
Так мы же за их автобусы и сопровождение полицией и платим... Предлагаю им скинуться по 300гр на свое обслуживание. Посмотрим сколько их останется
показати весь коментар
27.07.2016 00:26 Відповісти
Я це і мав на увазі - чому гроші киян витрачаються на такі цілі? Краще б за цю суму 1-2 громадських туалета поставили чи просто тими ж автобусами дітей на екскурсію звозили, аніж всіляких дебілів катати.
показати весь коментар
27.07.2016 08:28 Відповісти
Ого скільки "патріотів"? Як ви зуміли обійти сім хвиль мобілізації? Сцикуни! Що бити сепарів кишка тонка? Вирішили на бабусях і монахах силу демонструвати., бо здачі не зможуть дати.
Був у мене вже такий "патріот" і пінився, рубашку на собі рвав, і вже за сокиру рубати москалів збирався... І всеце до першої повістки - довго бігав, насилу відмазався. Тепер мовчить, спокійний, цивилізований такийстав....
Не словом, а ділом шановні - на фронт! За Петра! За Коломойського! За майбутнє їхніх дітей! За їх европейське майбутнє! Ваші життя того варті!
показати весь коментар
27.07.2016 10:16 Відповісти
Сторінка 2 з 2