Чоловік зірвав прапор України на автостанції в Каховці і викинув його у смітник
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Головне управління Нацполіції в Херсонській області, 35-річний місцевий житель зірвав вивішений на стовпі електропередач прапор України, після чого пошкодив його і викинув у смітник.
Під час затримання правопорушник чинив спротив. На чоловіка склали адміністративний протокол за ст. 185 Кодексу про адміністративні правопорушення (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського).
Крім того, відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 338 Кримінального кодексу України (наруга над державними символами). Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до 3 років.
Топ коментарі
Чоловік стверджував, що приїхав до Луцька розлучатися з дружиною
У Луцьку патрульна поліція затримала громадянина Росії, який мав при собі посвідчення генерал-лейтенанта Головного розвідувального управління Генерального штабу Міністерства оборони Російської Федерації.
Як повідомило джерело http://www.volyn24.com/news/70116-u-lucku-zatrymaly-general-lejtenanta-rosijskoi-rozvidky-foto «Волинь24» в правоохоронних органах, патрульних викликали працівники однієї зі служб таксі. Мовляв, чоловік не орієнтувався в місті і не міг знайти дороги до готелю.
Патрульні перевірили документи чоловіка й виявили при ньому посвідчення генерал-лейтенанта ГРУ ГШ МОРФ. Чоловік стверджував, що приїхав до Луцька розлучатися з дружиною. Він - 1944 року народження. При собі, окрім посвідчення і паспорта мав лист, адресований президенту США Бараку Обамі та послам США в Україні і Росії (див. фото).
При ньому також була довідка, у якій йдеться про те, що він перебуває в некомерційному партнерстві «Центр інвестиційних програм Російської православної церкви» на посаді заступника голови Правління. А його сукупний дохід - не менше 80 тисяч рублів на місяць. Після перевірки працівниками СБУ його відпустили, -стверджує джерело
А без цих речових доказів викрутиться цей хлопак.
Та він би і при попередній міліції викрутився з цієї неприємної справи, але інвалідом на все життя.
Страшнее не придумаешь...
Но она почему-то называется "Великой Отечественной"..
Или в какую нибудь другую СС-организацию, для расейских 3/14дарасов и анальных терпил...
Да и судя по всему, до сих пор в них состоят...
Фуфлоглот марамоешный...
Не стесняйся...
Тут уже и так все поняли, что ты 3/14дрило, чё уж там...)))
1. Публичное надругательство над Государственным Флагом Украины, Государственным Гербом Украины или Государственным Гимном Украины -
наказывается штрафом до пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан или арестом на срок до шести месяцев.
2. Публичное надругательство над официально установленным или поднятым флагом либо гербом иностранного государства -
наказывается штрафом до пятидесяти необлагаемых минимумов доходов граждан или арестом на срок до шести месяцев.ХОЧУ ВИДЕТЬ ПАРАШИНЦА ЗЕ РЕШЕТКОЙ 180 ДНЕЙ!
Кретин.
Уверен что его "просветление" "наступит" именно там.
Об этом и Пуговкин говорил:
- 3 года - эт что? Эт ерунда! А вот 10 я переношу с трудом.
☺😃😀😎
Ну не нравится в Украине, то собирай валiзи i мандруй на все четыри стороны....... Так нет же ж, воду мутят козлюки