"Ветерани Афганістану та війни з Росією повинні об'єднатися і припинити дії цієї сепаратистської структури", - ветеран Афганістану та АТО Івженко про організацію "Ніхто крім нас"
Як передає Цензор.НЕТ, про це ветеран війни в Афганістані та бойових дій в АТО, головний сержант 2-ої штурмової роти "Айдару" Ігор Івженко розповів у коментарі з приводу заяви керівництва Генеральної прокуратури, що зброю "штурмової роти київського "Беркуту" майора Садовника спробували знищити керівники однієї з ветеранських організацій "Ніхто крім нас", які "стояли разом із нами на Майдані".
Івженко зазначив, що один із керівників "Ніхто крім нас" Олександр Ковальов 27 червня у Facebook написав таку замітку: "Понеділок, і тут тобі на - хороша новина, от і не вір у прикмети))) до Колі сотника другий пішов".
"Усі "афганці" зрозуміли, про що йдеться, - розповідає Івженко. - Вранці 27 червня помер воїн-"афганець" Микола Семеняка, в Афганістані він був старшиною тієї самої знаменитої з кіно 9-ої роти 345-го парашутно-десантного полку. А потім взяв найактивнішу участь у революції в складі "афганської сотні" і пішов добровольцем в "Айдар", воював геройськи. Це про нього написав Ковальов. "Коля-сотник" - це сотник самооборони Одеси Микола Волков, учасник подій 2 травня 2014-го року, який зіграв тоді важливу роль у відбитті нападу проросійських сил на українських демонстрантів. Ось такі керівники "Ніхто крім нас" - реальні вороги захисників України, які, поки патріоти- "афганці" кладуть життя на фронті, насміхаються над загиблими і паплюжать. Чи є в таких людей честь і повага до Батьківщини, до своїх товаришів, до захисників України?"
"Після інформації, що Ковальов і його зграя причетні до приховування вбивць "Небесної сотні", ветерани Афганістану та війни з Росією повинні об'єднатися і припинити дії цієї сепаратистської структури, яка орудує в Києві й пропагує антиукраїнські погляди. Але перш за все прошу не бруднити прив'язкою до Майдану цих пристосуванців, це не наші товариші, це вороги України", - сказав Івженко.
Як написав у Facebook Юрій Бутусов, згідно з відкритими джерелами, Олександр Ковальов у лютому 2014 го взяв участь в акції проросійського руху Віктора Медведчука "Український вибір". До революції Ковальов ставиться негативно і не приховує цього, ось його статус від 19 травня:
"Говорив сьогодні з одними давно знайомими "афганцями", мовляв, все стало гірше... Питаю, як високо вони стрибали на Майдані і раджу - стрибай тепер ще вище, тепер назад не повернеш, а шансу виправити в них вже немає".
Ковальов, за різними даними, часто з'являється в кабінетах чиновників різного рангу, позиціонує себе як впливовий лідер "афганського" руху, розширює політичні контакти з владою, в тому числі в спецслужбах і правоохоронних органах, однак своє ставлення до революції в цих кабінетах не афішує, зазначає Бутусов.
Топ коментарі


сейчас принципы у всех разные
Кто кому помогал прятать оружие и Беркут можно понять судя по ходу официального расследования расстрела людей.
Вместо того чтоб расследовать преступления,клептократы пытаются всё повесить на каких то шестёрок.
Сепаратистская часть НКН - нам не братья. Потешаются, когда убивают Патриотов и помогают нашим врагам.
Когда встретите - не жалейте.
Это коротко...
То, что кроме российских добровольцев и военнослужащих там против Украины воюет и несколько тысяч коллаборационистов не меняет факта того, что это война РФ против Украины.
А отже, ті хто продовжує ґордо іменувати себе "афганцем" - просто військовий злочинець, якому місце на лавці підсудних у Гаазі.
Тому зовсім не дивують вчинки організацій "ніхто крім нас" (до речі девіз совкових, а значить і російських десантників).