"Ветерани Афганістану та війни з Росією повинні об'єднатися і припинити дії цієї сепаратистської структури", - ветеран Афганістану та АТО Івженко про організацію "Ніхто крім нас"

Як передає Цензор.НЕТ, про це ветеран війни в Афганістані та бойових дій в АТО, головний сержант 2-ої штурмової роти "Айдару" Ігор Івженко розповів у коментарі з приводу заяви керівництва Генеральної прокуратури, що зброю "штурмової роти київського "Беркуту" майора Садовника спробували знищити керівники однієї з ветеранських організацій "Ніхто крім нас", які "стояли разом із нами на Майдані".
Івженко зазначив, що один із керівників "Ніхто крім нас" Олександр Ковальов 27 червня у Facebook написав таку замітку: "Понеділок, і тут тобі на - хороша новина, от і не вір у прикмети))) до Колі сотника другий пішов".

афганцы ковалев

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ковальов і "Ніхто крім нас" ніколи не були на Майдані, вони підтримували Антимайдан, і те, що вони ховали зброю "Беркуту" - не дивно", - ветеран Афганістану та АТО Івженко

"Усі "афганці" зрозуміли, про що йдеться, - розповідає Івженко. - Вранці 27 червня помер воїн-"афганець" Микола Семеняка, в Афганістані він був старшиною тієї самої знаменитої з кіно 9-ої роти 345-го парашутно-десантного полку. А потім взяв найактивнішу участь у революції в складі "афганської сотні" і пішов добровольцем в "Айдар", воював геройськи. Це про нього написав Ковальов. "Коля-сотник" - це сотник самооборони Одеси Микола Волков, учасник подій 2 травня 2014-го року, який зіграв тоді важливу роль у відбитті нападу проросійських сил на українських демонстрантів. Ось такі керівники "Ніхто крім нас" - реальні вороги захисників України, які, поки патріоти- "афганці" кладуть життя на фронті, насміхаються над загиблими і паплюжать. Чи є в таких людей честь і повага до Батьківщини, до своїх товаришів, до захисників України?"
"Після інформації, що Ковальов і його зграя причетні до приховування вбивць "Небесної сотні", ветерани Афганістану та війни з Росією повинні об'єднатися і припинити дії цієї сепаратистської структури, яка орудує в Києві й пропагує антиукраїнські погляди. Але перш за все прошу не бруднити прив'язкою до Майдану цих пристосуванців, це не наші товариші, це вороги України", - сказав Івженко.
Як написав у Facebook Юрій Бутусов, згідно з відкритими джерелами, Олександр Ковальов у лютому 2014 го взяв участь в акції проросійського руху Віктора Медведчука "Український вибір". До революції Ковальов ставиться негативно і не приховує цього, ось його статус від 19 травня:
"Говорив сьогодні з одними давно знайомими "афганцями", мовляв, все стало гірше... Питаю, як високо вони стрибали на Майдані і раджу - стрибай тепер ще вище, тепер назад не повернеш, а шансу виправити в них вже немає".

афганцы ковалев


Ковальов, за різними даними, часто з'являється в кабінетах чиновників різного рангу, позиціонує себе як впливовий лідер "афганського" руху, розширює політичні контакти з владою, в тому числі в спецслужбах і правоохоронних органах, однак своє ставлення до революції в цих кабінетах не афішує, зазначає Бутусов.

Також читайте: Підозрюваний у допомозі вбивцям Небесної сотні Ковальов почав мені погрожувати, - нардеп Ар'єв
Топ коментарі
+19
падло!
показати весь коментар
27.07.2016 21:30 Відповісти
+16
гнида. прав был Петлюра, прав.
показати весь коментар
27.07.2016 21:32 Відповісти
+16
Об ком? Ковалев гнида! Точка.
показати весь коментар
27.07.2016 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
падло!
показати весь коментар
27.07.2016 21:30 Відповісти
И все таки Ковалев и подобные часть афганского движения и их соратники должны сообща высказать свою позицию об них.
показати весь коментар
27.07.2016 21:31 Відповісти
Об ком? Ковалев гнида! Точка.
показати весь коментар
27.07.2016 21:35 Відповісти
Вы запретили это сказать сообща всем афганцам?
показати весь коментар
27.07.2016 21:37 Відповісти
гнида. прав был Петлюра, прав.
показати весь коментар
27.07.2016 21:32 Відповісти
А я думал, что с Афганистаном воевал Сингапур.
показати весь коментар
27.07.2016 21:34 Відповісти
Добровольцами там воевали все понемногу, в том числе и россияне. Вот погибло украинцев много, кто воевал за СССР.
показати весь коментар
27.07.2016 21:39 Відповісти
По очень многим нужно разобраться , каким они боком к Майдану .
показати весь коментар
27.07.2016 21:34 Відповісти
сплочение бывает на основе принципов.
сейчас принципы у всех разные
показати весь коментар
27.07.2016 21:39 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2016 21:38 Відповісти
похоже, приметы Ковалева подвели, и неделя все-таки не задастся
показати весь коментар
27.07.2016 21:39 Відповісти
Кинули лохторату кость пожевать."Афганцы помогали беркуту и прятали их оружие",бла-бла-бла.
Кто кому помогал прятать оружие и Беркут можно понять судя по ходу официального расследования расстрела людей.
Вместо того чтоб расследовать преступления,клептократы пытаются всё повесить на каких то шестёрок.
показати весь коментар
27.07.2016 21:40 Відповісти
Не совсем так, но близко. Меня интересует другое, кто их туда послал и дал коридор.
показати весь коментар
27.07.2016 22:19 Відповісти
Тот афганец которого знаю я, в АТО с лета 2014, с четвертым ранением сидит как на иголках когда уже снова назад, к подчиненным которые в нем нуждаются. И ему не до разборок, только веры уже не хватает, что это всё когда-то закончится, накапливается усталость.
показати весь коментар
27.07.2016 21:42 Відповісти
А каким образом находясь в АТО он надеется изменить всё здесь? Не на той платформе он поезд ожидает.
показати весь коментар
27.07.2016 22:15 Відповісти
Если бы не он - не было бы никакой платформы у нас, а был бы везде полный лугандон.
показати весь коментар
28.07.2016 11:44 Відповісти
Из этой новости можно сделать вывод что Луцык, делает заказ на слив организаций Майдана, так как не знать такого и нести бред что они стояли плече к плечу.
показати весь коментар
27.07.2016 21:45 Відповісти
А что не так? Совковые ветеранские организации всегда были функциональными узлами партии.
показати весь коментар
27.07.2016 22:17 Відповісти
Прижмете Червонописького и распутаете клубок.
показати весь коментар
27.07.2016 21:48 Відповісти
"Ніхто крім нас" - это разве девиз советских ВДВ?
показати весь коментар
27.07.2016 22:03 Відповісти
Короче - посыл таков:
Сепаратистская часть НКН - нам не братья. Потешаются, когда убивают Патриотов и помогают нашим врагам.
Когда встретите - не жалейте.
Это коротко...
показати весь коментар
27.07.2016 22:28 Відповісти
На гилляку этого сепара! Будет поздно, убежит в парашу....
показати весь коментар
27.07.2016 22:58 Відповісти
А что это за "ветераны войны с Россией"? Это чеченские террористы? Или те, кто воевал с Россией в Первой Мировой Войне? Другие "ветераны" просто бы не дожили, или их не существует вовсе.
показати весь коментар
28.07.2016 06:10 Відповісти
Очевидно те, кто воюет с Россией на Донбассе.
То, что кроме российских добровольцев и военнослужащих там против Украины воюет и несколько тысяч коллаборационистов не меняет факта того, что это война РФ против Украины.
показати весь коментар
28.07.2016 11:46 Відповісти
чому не сидить?
показати весь коментар
28.07.2016 07:33 Відповісти
Перше що треба зрозуміти "афганцям", так це те, що совок в Афганістані їхніми руками здійснював агресію і саме на їхніх руках тисячі життів мирних афганців, та бійців, які захищали свою країну від агресивного сусіда-ворога.
А отже, ті хто продовжує ґордо іменувати себе "афганцем" - просто військовий злочинець, якому місце на лавці підсудних у Гаазі.
Тому зовсім не дивують вчинки організацій "ніхто крім нас" (до речі девіз совкових, а значить і російських десантників).
показати весь коментар
28.07.2016 09:36 Відповісти