В окупованому Єнакієвому місцеві жителі вистежили і спалили вкрадені військовими РФ автомобілі, - ГУР Міноборони
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-cлужби ГУР Міноборони, опублікованому в Фейсбук.
"27 липня ц.р., з огляду на чергову відмову командування 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ посприяти в поверненні викраденого легкового автомобільного транспорту, місцеві жителі в районі н.п. Єнакієве вистежили і спалили два власні автомобілі (позашляховик і пікап), які понад рік незаконно використовують російські військовослужбовці "для військових потреб", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
Надеюсь их "благодетели" за сожженые машинки вломают аборигенам - шлюхам так как они любят еще со времен Ахметовского феодализма