"Нехай прапори бригад, полків, батальйонів майорять над столицею - заслужили, відстояли", - волонтер Мирослав Гай про військовий парад із нагоди 25-ї річниці незалежності
Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав волонтер і журналіст Мирослав Гай, передає Цензор.НЕТ.
"Мене запитували про Парад. Мовляв, навіщо? Ви як громадський діяч чи згодні? Техніку на фронт. Парад під час війни, що Ви думаєте? Тобто провести ходу Сатани від МПЦ ми можемо?! Загрози терактів нам не страшні?! Всі служби мобілізовано. Провести Гей-парад, окей Прайд рівності - ми можемо? До речі, там ми з друзями атошниками чергували за кордоном зі джгутами й аптечками. А ось військовий парад на день Незалежності - ні? Як же, адже війна. Ми проти парадів. Нехай пройдуть ветерани, у 25-30 років ветерани, вулицями. Нехай їм Президент вручить дві з половиною нагороди. Нехай вони піднімуть прапори бригад і полків. Нехай Сили Спеціальних Операцій пройдуть, у балаклавах. Їх ніколи ніхто не впізнає до смерті і полону. Нехай десантура пройде. Без особливих репетицій. Нехай пацани на візках і протезах пройдуть. По формі й зі зброєю в руках. Нехай добробати пройдуть. Правий сектор хай пройде, ДУК. Так, не рівними рядами, криво-косо. Нехай Стелла проїде - САУ, знята з постамента розташування 128-ї бригади - пам'ятник на війні. Волонтери нехай проїдуть, на розбитих машинах, на швидких і течиках. Нехай родичі загиблих пройдуть. Просто пройдуть", - заявив він.
"Що б у нас перед очима не МПЦ було, не Прайд, багато з яких так і не були на війні. Перед очима мають бути вервечки людей завдяки яким ти живий і їси. Нехай буде парад. Так, не всі на нього потраплять. Це нормально. Не всі лицем вийшли і дисципліною, не всіх навіть знають. Але нехай прапори бригад, полків, батальйонів майорять над столицею - заслужили, відстояли. Усе? Геїв і МПЦ відгуляли? Ми не заборонили? Підтримали? Безпеку гарантували? Парад ЗСУ, гвардії, Поліції, СБУ)), УДО, ветеранів, родичів - усіх, хто віддав найцінніше, життя або рідну людину, що б ми могли ходити по вулицях вільно. Параду бути", - написав Гай.
Топ коментарі
Между прочим, Гитлер тоже доходил аж до Сталинграда, но войну так и не выиграл.
А по большому счету та война была один большущий котел для мордвы. И это при том что Сталин готовился к войне...
И мордва, запомни, украинцы действительно не воевали с фашистами. Они воевали с нацистами. Иди учи историю.
Разницу уловили?
Минулого року був зворушливий момент, коли вручали бойові прапори з відзнакою Президента, як командир ставав на коліно, знімав головний убір і цілував прапор своєї частини. Ведучий в цей час розповідав про частину, говорив, скільки полягло її воїнів.
кацаПсины какой из майданов отметите*?
ленинский девиз каждая комсомолка обязана переспать с любым комсомольцем,это шедевр камуняцкой демократии..
кто рулил украинской армией когда гиркин со своей кодлой на донецк со славянска колонной ехал?
можно было размазать при желании так что и кишков не нашли бы
это что не зрада?
а так то да лучше крещатик вафлями закидать и дальше продолжать в том же духе праздновать
в неделю по 20 человек отстреливают как в тире
на что наш жесткий ответ
парад в киеве
"За попередніми оцінками Національного банку України (НБУ), внутрішній валовий продукт (ВВП) України в другому кварталі 2016 року зріс на 1-2%. Про це заявив заступник голови НБУДмитро Сологуб.
"Якщо в першому кварталі ми бачили дуже невелике зростанняВВП - десь 0,1% - то в другому кварталі ми бачимо, що ця цифра покращилася і, за нашими оцінками, буде більше 1%, тобто десь в діапазоні від 1% до 2%", - зазначив Сологуб.
Він підкреслив, що це попередня оцінка.
"Можливо, будуть якісь зміни, тому що ситуація волатильна", - уточнив заступник голови НБУ.
Раніше Державна служба статистики підтвердила оцінку зростання реального ВВП в І кварталі 2016 року на рівні 0,7% квартал до кварталу (сезонно-згладжені дані) і + 0,1% в річному вираженні після зниження на 1,4% в річному вираженні за підсумком IV кварталу 2015 року."
Тем не менее мешать в кучу отношение к гаранту и парад ВСУ на День Независимости, как-то совсем уж вышиватно. Парад уместен и даже нужен.
Затаїлась знову і притихла ріднаУкраїна
Бо попи московські, геї (прайд) приходили в Київ...
І на свято "Незалежність", минуло чверть віку,
Знов параду Влада хоче, ніби всім на втіху...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Я не проти, щоб пройшли Збройні Сили наші
Показали б всім вони НА ЩО ВОНИ ВАРТІ...
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
І, можливо, варто владі ветеранам нашим
(хто з них в 20, а хто в 30... ГЕРОЯМИ СТАЛИ!)
із АТО на сході, дати право йти під стягом
Їхніх батальйонів, чи бригад, полків чи просто, стягом України.
Справді, адже, дякувати їм, ми живемо, мрієм,
Що настане в Україні мир і буде все гаразд від нині.
Та, на жаль не всі із них повернулись в сім*ї...
Не забути нам про них і довік від нині...
І пройтися із АТО можуть інваліди (чи негоже?)...
Хто в колясці, на протезі чи милицях ...із АТО, Боже!!!
Волонтери також можуть брати участь в цьому
на своїх розбитих течках і на старих "Скорых"...
Добробати хай пройдуть... ДУК ПС і інші...
- БАГАТО З НИХ - НЕПРИЗНАНІ ГЕРОЇ, СПРАВЖНІ УКРАЇНЦІ!
Криво, косо, невпопад в порівнянні з строєм,
ДЯКУВАТИ ЇМ ЗА МИР все життя ми маєм.
ЗАСЛУЖИЛИ ЦЕ ВОНИ - ЧЕСНО, СПРАВЕДЛИВО!
ВІДСТОЯЛИ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І ЗА ЦЕ ЇМ, СЛАВА!!!
ВСІМ ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!