5038 відвідувачів онлайн
2 677 18

Закон про держслужбу дає можливість залучати нових професіоналів, які реально хочуть служити державі, - Гройсман

Максимальна користь закону про державну службу в поділі політичних і адміністративних посад.

Як передає Цензор.НЕТ, про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".
"Закон про держслужбу дуже важливий. Нам необхідно залучити на держслужбу людей, які реально хочуть служити державі і суспільству. В нинішніх важких умовах це схоже на мобілізацію. Нам потрібні і ті, хто має збережені раніше доходи, і готовий прийти і боротися за країну", - сказав прем'єр.
Він зазначив, що стара бюрократична система намагається затримати реформи, затягуючи прийняття рішень і зводячи нанівець ініціативи.

Читайте також: До складу Комісії, яка буде призначати і звільняти держслужбовців категорії "А", увійшли 4 представники громадськості, - організатор конкурсу Юрчишин

"Я бачу максимальну користь закону про держслужбу в розділенні політичних і адміністративних посад, відбір через публічну процедуру конкурсу, а не за знайомством. Такі люди і будуть агентами змін на місцях і, коли їх набереться критична маса, тоді боротьба проти старої системи вдасться. Адже у нас є розуміння того, які реформи соціального захисту, медицини, та в інших сферах необхідно проводити, і його необхідно реалізувати", - наголосив В. Гройсман.
Нагадаємо, 1 травня, в Україні набув чинності закон про державну службу, який був оприлюднений в газеті "Урядовий кур'єр" 3 лютого 2016 року.
Закон передбачає такі реформаторські новації: вступ на всі посади державної служби відбуватиметься тільки за конкурсом на основі особистих якостей і досягнень кандидатів на посади, виключаються будь-які корупційні механізми під час вступу та проходження державної служби, державна служба стане деполітизованою, встановлюється прозора модель оплати праці, розроблена з урахуванням кращого європейського досвіду, вводиться компетентнісного модель управління людськими ресурсами, оцінка результатів роботи державних службовців, їх кар'єрна мотивація, підвищуються кваліфікаційні вимоги.
Також читайте: В Україні набув чинності новий закон про держслужбу
Топ коментарі
+4
Знаємо цих проффесіоналів...
показати весь коментар
04.08.2016 10:47 Відповісти
+4
Угу, под руководством СТАРЫХ, крепких хозяйственников
показати весь коментар
04.08.2016 10:48 Відповісти
+4
идиоты думающие о том что у всех гос.служащих зарплаты как у депутатов жестоко ошибаются. да и смотря на лица профи министров все понимают что после них даже воровать нечего
показати весь коментар
04.08.2016 10:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знаємо цих проффесіоналів...
показати весь коментар
04.08.2016 10:47 Відповісти
Угу, под руководством СТАРЫХ, крепких хозяйственников
показати весь коментар
04.08.2016 10:48 Відповісти
идиоты думающие о том что у всех гос.служащих зарплаты как у депутатов жестоко ошибаются. да и смотря на лица профи министров все понимают что после них даже воровать нечего
показати весь коментар
04.08.2016 10:49 Відповісти
А Учителя это Гос служащие ? Или так, кучка бездельников. Гройсман - повысь учителям Зарплату.
показати весь коментар
04.08.2016 10:51 Відповісти
Это бюджетники.
показати весь коментар
04.08.2016 11:51 Відповісти
Наше государство существует уже четверть столетия , целое поколение .
За эти двадцать пять лет вот эти самые "профессионалы" превратили передовое , с сильной экономикой и могучим потенциалом государство в помойную яму , самое нищее государство в Европе , а не будь там Судана с каким-нибудь Габоном , то и в мире !
Причём , эти самые "профессионалы" цветут и пахнут , покупают недвижимость в лучших местах мира , лечатся и учат своих детей за рубежом , выводят активы страны в оффшоры , рассказывая нам страшные рассказки .
А не пора ли спросить с этой власти за всё , что они с нами сделали ?
Что они построили , чего добились , с чем подошли к юбилею ?
Спросить - и наказать , чтобы другим , потом , неповадно было .
Иначе мы все так и сдохнем в нищете .
показати весь коментар
04.08.2016 10:53 Відповісти
Ладно мы сдохнем, хотя я не согласен, а умрут дети, то не родятся внуки, которые всегда на много лучше детей.
показати весь коментар
04.08.2016 11:28 Відповісти
Гнойсман,хватит свои потемкинские деревни городить.Хоть ,что то сделайте из того ,что так энергично обещаете.Мы с вашими чинушами общаемся каждый день сталкиваемся.Где там новые лица,одни упыри со времен овоща и методы один в один.
показати весь коментар
04.08.2016 10:53 Відповісти
несущий ответственность должен бытьвознагражден за это.1 тюремное заключение за ошибку 2 большая премия за успешную работу
показати весь коментар
04.08.2016 10:56 Відповісти
"политика партии" - упор на стадо бюджетников и силовиков....
Ну ну... Кажется в какой то стране я уже видел подобное ... А! Точно! В раисси !!!
Верной дорогой идем товарищи)
показати весь коментар
04.08.2016 11:18 Відповісти
"кто имеет сбереженные доходы" -

тот ими поделится.
показати весь коментар
04.08.2016 11:23 Відповісти
брехня та маячня. Де списки вакансій та відкриті конкурси особливо на керівні на посади?
показати весь коментар
04.08.2016 11:25 Відповісти
"Я вижу максимальную пользу закона о госслужбе в разделении политических и административных должностей, отбор через публичную процедуру конкурса, а не по знакомству" - сказал недоучившийся директор базара Гройсман. Сам как в премьер-министры попал? По знакомству нельзя, а http://blog.i.ua/user/4012467/1454226 по родственным связям можно?
показати весь коментар
04.08.2016 11:39 Відповісти
Вже вносять зміни в цей закон щоб голови РДА могпи бути депутатами і членами партій! Інакше буде нікому забезпечувати перемогу "правлячої" на виборах!
показати весь коментар
04.08.2016 16:45 Відповісти
профессионалы за 2 тыс грн.
гнойсман продолжает задвигать лозунги. школа кренделя не прошла даром.
показати весь коментар
04.08.2016 11:46 Відповісти
Даже стесняюсь спросить, а Вы помните, какая зарплата была у капитана, допустим, в украинской армии в начале 2014 года? Это немножко разные вещи - профессионализм и зарплата, на государственной службе. Между прочим у врачей - то же самое...
показати весь коментар
04.08.2016 11:55 Відповісти
это напрямую взаимосвязанные вещи. ни один профессионал не будет работать за копейки.
и тот капитан в армии просто просиживал штаны. к профессиональным военным он имел такое же отношение, как например к балету.
показати весь коментар
04.08.2016 16:36 Відповісти