Землетрус магнітудою 4,7 бала стався в Маріуполі
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням "Новости Маріуполя".
"Затремтіли стіни в будинку, з полиці навіть картини впали, нічого подібного раніше не було. Схоже на землетрус", - повідомляють маріупольці. Багато хто подумав, що це артилерійський обстріл.
"Ми всім будинком побігли спускатися в укриття", - кажуть мешканці.
У штабі сектора "М" повідомили, що інформації про боєзіткнення на даний момент немає.
Поштовх магнітудою 4,7 балів зафіксовано на кордоні України і Росії, за 35 км від Новоазовська. Хвиля прокотилася на 70 км від епіцентру - поштовх відчули жителі Запорізької області.
Як повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради, сьогодні в районі 11:15 у Маріуполі було зафіксовано сейсмічну активність. Три хвилі амплітудою 4.7-4.9 за шкалою Ріхтера. Також поштовхи були у Волновасі та околицях міста. За інформацією гідрометеообсерваторії, епіцентр активності розташований не в Маріуполі.
На даний момент пошкоджень серед житлового масиву в місті не виявлено. Інформація про епіцентр землетрусу уточнюється.
Топ коментарі
+52 Кацманавт
показати весь коментар
07.08.2016 12:30 Відповісти Посилання +40 Sir Belomor
показати весь коментар
07.08.2016 12:40 Відповісти Посилання +38 Саша Крещатик #348614
показати весь коментар
07.08.2016 12:29 Відповісти Посилання 
