9805 відвідувачів онлайн

У "чорній бухгалтерії" ПР виявлено платіж на користь партії "Свобода" у розмірі $ 200 тис., - Лещенко

Народний депутат України Сергій Лещенко ( "Блок Петра Порошенка") стверджує, що в "амбарній книзі" Партії регіонів (документи, передані в НАБУ екс-першим заступником голови СБУ Віктором Тріпак) є згадки про отримання грошових коштів Всеукраїнським об'єднанням "Свобода". У ВО "Свобода", в свою чергу, спростовують звинувачення у фінансуванні з боку провладних партій і просять Лещенка оприлюднити матеріали, про які він заявляє.

"У цих документах, які стосуються пана Манафорта (американський політтехнолог екс-президента В.Януковича. - Ред.), ми виявили платіж на користь партії "Свобода" у розмірі $200 тис.", - повідомив С.Лещенко на прес-конференції в п'ятницю в Києві, передає Цензор.НЕТ із посилланням на Ітерфакс-Україна.

Він закликав керівника НАБУ Артема Ситника "сказати, скільки разів і на яку суму згадується партія "Свобода" в цих документах, щоб зняти будь-які спекуляції на цю тему".

За словами головного редактора інтернет-видання "Українська правда" Севгіль Мусаєвої-Боровик, ці гроші для ВО "Свобода" отримав депутат Віталій Калюжний, і вони йшли "для членів комісій".

Читайте також: Найчастіше гроші за Манафорта отримував екс-нардеп від ПР Калюжний, - Лещенко

За інформацією народного депутата, партія "Свобода" згадується в "чорній касі" Партії регіонів не один раз.
У свою чергу, в партії ВО "Свобода" вважають необґрунтованими і непідтвердженими заяви народного депутата Сергія Лещенка (фракція "Блок Петра Порошенка) про нібито виділення політичній силі грошей з тіньової каси "Партії регіонів".
"Те, про що він заявляє, нехай опублікує, потім будемо розмовляти. Але, думаю, йому це навряд чи вдасться. Слова пана Лещенка коментувати - себе не поважати", - сказав у коментарі агентству глава секретаріату ВО "Свобода" Олександр Мирний.
При цьому він засумнівався в достовірності оприлюдненої С.Лещенком копії сторінки з "амбарної книги" Партії регіонів, де є інформація про нібито виділення грошей "Свободі".

"Якщо Ви хочете від мене підтвердження або спростування цієї інформації, я навряд чи зможу це зробити. По-перше, я не розумію, про що йде мова. Лещенко щось має на руках чи ні, у мене цього точно немає. Якби "Свободу" фінансувала будь-яка інша владна структура чи хтось із бізнесменів, у "Свободи" було б набагато більше можливостей себе розрекламувати", - заявив О.Мирний.
Нагадаємо, 31 травня нардеп (БПП) Сергій Лещенко і журналіст Севгіль Мусаєва-Боровик оприлюднили, за їхніми словами, частину документів з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів за друге півріччя 2012 року. Згідно з оприлюдненими матеріалами, ПР витратила на політичну корупцію за цей період $ 66 млн.

Раніше про передачу матеріалів з так званої чорної каси Партії регіонів в Національне антикорупційне бюро заявив колишній перший заступник глави СБУ Віктор Трепак.
Топ коментарі
+26
щас у тягныбыка анус зачесался
показати весь коментар
19.08.2016 11:29
+21
Рядовые свободовцы отличные ребята-патриоты, чего не скажешь про их руководство
показати весь коментар
19.08.2016 11:32
+14
скоро выяснится что ПР финансировала всех.
показати весь коментар
19.08.2016 11:32
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Легко. Всё потому, что вы проголосовали за толстого шоколадного "голубя мира", который вам пообещал мир и АТО за две недели. Хотя каждый у кого в голове была хоть капля мозгов понимал, что это ложь. Украинцы несут ответственность за инфантильность и нежелание думать.
показати весь коментар
19.08.2016 13:42 Відповісти
Ага, значит и простые украинцы тоже виноваты? Где же Вы такой умный скрываетесь? И кто из тех кандидатов в Презики был бы лучше по Вашему?
показати весь коментар
19.08.2016 14:52 Відповісти
Свободе теперь придется отмываться, люди в ней патриоты, а вот руководство прогнило, это было даже видно по тому как вела себя Свобода последнее время, многих ее сторонников она явно потеряла.
показати весь коментар
19.08.2016 11:52 Відповісти
типовий ольгінський/мінстецівський тролінг
показати весь коментар
19.08.2016 20:53 Відповісти
А у нас еще остались в стране не замаранные политики?
Ну хоть ОДИН ??? Кто этот национальный герой???
показати весь коментар
19.08.2016 11:52 Відповісти
так, это же просто прекрасно. Может наконец то народу дойдёт, что пора создавать свои партии?
показати весь коментар
19.08.2016 12:20 Відповісти
Ну, тогда нечего пинять на Свободу или рыгов. Всё идёт естественным путём. Те, кто может и хочет- делают, а остальные ищут оправдания.
показати весь коментар
19.08.2016 13:27 Відповісти
В "черной бухгалтерии" ПР выявлен платеж в пользу партии "Свобода" в размере $200 тыс., - Лещенко - Цензор.НЕТ 459
показати весь коментар
19.08.2016 11:53 Відповісти
Не надо ничему удивляться. Деньги берут все у всех , кто их предлагает. Главное у нас - это деньги взять ( выклянчить ) а там будь , что будет , получится - выполним , нет - попросим ещё. ) У нас все партии - это "партии регионов" , если до кого-то это ещё не дошло , я не виноват.)
показати весь коментар
19.08.2016 11:59 Відповісти
Не удивлюсь, если в амбарной книге окажется пидарок с вилами. Он так возбудился, когда ейную книгу показали
показати весь коментар
19.08.2016 12:01 Відповісти
200000$ это ужасная сумма ))
показати весь коментар
19.08.2016 12:03 Відповісти
особенно если сравнить с $225 тысяч, которые получил Ларри Кинег из "черной кассы" ПР за интервью с Азаровым ))
показати весь коментар
19.08.2016 12:12 Відповісти
А сколько троллей минстецевских набежало.

И все они единогласно признают: Лещенко прав во всех инстанциях.

Это когда о БПП говорит Лещенко - тогда для них это не факт.

И сразу порохососсы забыли, шо факты устанавливают - суды.

Кстати, минстецеским троллям, не нужно забывать, шо в этой черной бухгалтерии ПР - значится и БПП.
показати весь коментар
19.08.2016 12:03 Відповісти
о,бородатое существо нарисовалось.оно просидело за бугром весь Майдан,когда "свободовцев" убивали на Майдане.потом поквакало-что это оказывается "свободовцы" стреляли сами по себе(да,бородатое,я прекрасно помню как ты привело "железное доказательство"-Янкив ,мол,мастер спорта по стрельбе и смотрите ,смотрите,смотрите-открыто окно в гостинице,где жил Янкив).потом ,правда оказалось,что Янкив КМС по ШАХМАТАМ и бородатый,громко навоняв,тихо извинился.(ошибся,мол,источники подвели).а теперь,бородатое дерьмо-ответь на еще на вопрос-я ,голова Шахтерской районной организации Свобода-нахожусь в розыске МГБ лугандона.,мой брат ,входящий в Донецкий комитет Свободы-тоже в розыске лугандонами.Свобода в лугандонии запрещена и обьявлена террористической организацией.а вот ,ты,мудак ,вместе со своим БПП- таки НЕТ.так почему так то ,журнашлюха?
показати весь коментар
19.08.2016 12:06 Відповісти
В "черной бухгалтерии" ПР выявлен платеж в пользу партии "Свобода" в размере $200 тыс., - Лещенко - Цензор.НЕТ 5985
показати весь коментар
19.08.2016 15:32 Відповісти
ваші партбоси закрисили бабки від ригів, вам не перепало
показати весь коментар
19.08.2016 18:00 Відповісти
Сами свободовцы, которые не занимают руководящие посты - отличные ребята, патриоты. Майдан вытянули в том числе и они. Рубились с беркутней зачетно. Но тягныбыки всякие - говно продажное. Все же помнят, что первый Генпрокурор - Махнорылый был от Свободы? Именно он похерил весь революционный запал. Вместо того, чтобы сажать, начались договорняки.
показати весь коментар
19.08.2016 12:08 Відповісти
Та всім зрозуміло, що в цій країні одні *****. Нічого дивного. А тягнибоківці і в ***** смокчуть і у всіх. За них голосують тількі імбецили. Добре, що таких стає меньше.
показати весь коментар
19.08.2016 12:16 Відповісти
По ходу голосувавші за всі інші партії академіки.Масковскай капусти нажрався всерозуміючий.
показати весь коментар
19.08.2016 15:56 Відповісти
Судячи з твого посту ти голосував за тягнибоківців. Нічо. Тренуйся! Пройде зовсім небагато часу, і люди почнуть розуміти, про що ти хотів написати.
показати весь коментар
19.08.2016 19:35 Відповісти
не думаю що цією новиною когось здивували...
показати весь коментар
19.08.2016 12:22 Відповісти
не знаю кто прав в этой ситуации, но меня удивляет , почему мы должны верить , тому что написано от руки бог знает кем и бог знает на чем. ? Ведь так можно подставлять кого угодно, вплоть до Папы Римского. А как доказать что записи от руки действительные а не "вброс" спецслужб (не важно каких) ?
показати весь коментар
19.08.2016 12:27 Відповісти
200 тысяч большие деньги...журналистов типа Лещенко.кремляди за обед публично в Киеве покупают..
показати весь коментар
19.08.2016 12:30 Відповісти
Помнится Лещенко уже обвинял Свободу в том, что ее депутат мастер спорта по стрельбе мог стрелять из гостиницы Украина по митингующим..... Любопытно, что Лещенко решил вбросить эту инфу именно сей час, хотя еще в мае рассказывал о том что к нему попала эта книга, и в июне, как он утверждал , он передал ее НАБУ? К чему бы это?
показати весь коментар
19.08.2016 12:33 Відповісти
Де фото?
показати весь коментар
19.08.2016 12:34 Відповісти
Ну $200 000 - это не деньги на финансирование партии. Это цена какого-то сговора.
показати весь коментар
19.08.2016 12:42 Відповісти
Так собі - шашликів пожарити на поляні.

А мені потрібно зуби поставити - нема чим шашлик жувати. В $1 000 вкладуся?
показати весь коментар
19.08.2016 12:52 Відповісти
А чого це там нема ВОНА?
Та і в Панамі теж немає. Мабуть Касік там шукає рахунки ВОНА.
показати весь коментар
19.08.2016 12:50 Відповісти
Уже давно доказано, что свободовцы были на поводке у Яныка: http://skelet-info.org/oleg-tyagnibok-sponsory-i-soratniki-ukrainskogo-nacionalista/
показати весь коментар
19.08.2016 12:50 Відповісти
что и кем доказано? не мелите чушь
показати весь коментар
19.08.2016 13:26 Відповісти
лещенко дуже схожий на шкільного ябеду,який бігає до вчителів і наговорює на усіх підряд,бо це його сутність. Противно дивитися,навіть якщо він правду каже. Відробляє замовлення чиєсь,100%
показати весь коментар
19.08.2016 12:54 Відповісти
Наскільки я пам'ятаю при Януковичу у ВРУ було всього 35 депутатів-свободівців і вони тоді в основному були основним українським стержнем там і їх так і ніхто і ніколи не побив з ригааналів, а ще від них не було ні одної продажної тухлятини на відмну від інших дем. партій!
показати весь коментар
19.08.2016 12:57 Відповісти
Олежа! Откуда деньги?
В "черной бухгалтерии" ПР выявлен платеж в пользу партии "Свобода" в размере $200 тыс., - Лещенко - Цензор.НЕТ 830

Аллах дає!...
показати весь коментар
19.08.2016 12:57 Відповісти
Теж мені топ-новина))) Це було відомо ще кілька років тому, тільки упорота укровата в це не вірить, ну і вата теж.
показати весь коментар
19.08.2016 13:02 Відповісти
Уміляєт вибіркова принциповість бородатой женщіни на прізвище Лєщєнко.
показати весь коментар
19.08.2016 13:09 Відповісти
Вполне правдоподобно.
показати весь коментар
19.08.2016 13:29 Відповісти
Варіантів безліч:
- так, "Свобода" брала(!) гроші у ПР - а чому б і не взяти, якщо дають?
- "Свобода" НЕ брала ті гроші - а шо там брати? $200,000.00? Та не смішіть, там окремим ліцам мільйони виплачували;
- "Свободі" виплачувались гроші, але якій?
- Лещенко на прикладі "Свободи" може "поховати" сам факт виплати грошей з "чорної" каси ПР - "Свобода" зараз почне усіма чотирма і рогами також опиратися і доводити, що то наклеп, і поставить під сумнів усю ту амбарну книгу.
Тут треба усім бути до кінця чесними: "Свобода" отримувала гроші від ПР? Ну, отримувала, ну, і молодці - своє діло зробили. Але тоді і іншим доведеться визнати, що усе те - правда
показати весь коментар
19.08.2016 13:36 Відповісти
В "черной бухгалтерии" ПР выявлен платеж в пользу партии "Свобода" в размере $200 тыс., - Лещенко
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Верхушка ВО Свободы кормилась из рук рыго-аналов? Ну это не новость. Я это уже много лет назад утверждал. Да и на рыговском Интере Свобода постоянно мелькала.
показати весь коментар
19.08.2016 13:44 Відповісти
Не удивлюсь, если Свобода и от Кремля финансирование получала. С целью спровоцировать гражданский конфликт между украино- и русскоговорящими жителями и уничтожения украинского государства. Где-то они в этом даже преуспели.
показати весь коментар
19.08.2016 13:56 Відповісти
З якою такою забористою трвою у тебе пірожки? То це "Свобода" втратила на Майдані своїх тільки для того, щоб мене з тобою розсварити? Це вона роздрочила ***** для війни з Україною? От ти знаєш, я і без "Свободи" став би за Україну, щоби тут не воняло расєєй
показати весь коментар
19.08.2016 14:29 Відповісти
Не приплетай простых членов партии, к верхушке. Что-бы костер горел, его нужно подпитывать поленьями.
показати весь коментар
19.08.2016 15:27 Відповісти
Договорняки с рыго-аналами и коррупционерами генпрокурор от Свободы Махницкий вел за огромные деньги. И Тягнибыку немало перепадало.Кстати, почему он не на фронте? И Мирошниченко, и Махницкий, и Швайка, и дурик Михальчишин?
Да и Фарион могла бы медсестрой быть.
показати весь коментар
19.08.2016 13:53 Відповісти
І отаке звучить з усіх мацковьких і парашенковських підворотень? Совпадєніє
показати весь коментар
19.08.2016 14:30 Відповісти
А где Тягнибок, Мирошниченко, Махницкий, Швайка были во время Майдана, когда украицев расстреливал Беркут?
В первых рядах на баррикадах, с жестяными щитами против пуль?
Или быть может они в зоне АТО с оружием в руках защищали Украину чуть позже???
Свобода - мертворожденная партия паркетно-депутатских "патриотов"и видимо Лещенко все же прав- на денежки Рыгов!
показати весь коментар
19.08.2016 15:01 Відповісти
Видел лично Руслана Кошулинского и других из Свободы когда утром шли на Верховну Раду
показати весь коментар
19.08.2016 18:46 Відповісти
Плата за бездеятельность Махницкого ?
показати весь коментар
19.08.2016 14:54 Відповісти
А скільки сотень кримінальних справ порушено, як Махніцький виконував обов'язки генпрокурора?
показати весь коментар
19.08.2016 18:11 Відповісти
В "черной бухгалтерии" ПР выявлен платеж в пользу партии "Свобода" в размере $200 тыс., - Лещенко - Цензор.НЕТ 8677
показати весь коментар
19.08.2016 15:15 Відповісти
ну и какое отношение имеют продажные члены комисий к партии "Свобода"?.....хотя это и партийный "косяк".....
показати весь коментар
19.08.2016 15:23 Відповісти
То что "сволота" масовка кремлевской пропаганды, стало ясно еще в начале 2014 года.Эту нафталиновую партию, достали из политического небытия, для победы овоща на президентских выборах в 2010 году. В первом туре для отнятия голосов у Тимошенко на Западной Украине, во втором туре тягныбок призывал своих избирателей голосовать "противсіх", кстати как и ющенко. Благодаря им даунбассовская гопота пришла к власти, ну а последствия, этого прихода, мы сейчас пожинаем.
показати весь коментар
19.08.2016 15:24 Відповісти
Треба було за Жужу голосувати ? ...))
показати весь коментар
19.08.2016 16:33 Відповісти
То есть, ты голосовал за овоща?
показати весь коментар
20.08.2016 09:07 Відповісти
Звідки ти це взяв ?
показати весь коментар
20.08.2016 14:23 Відповісти
Щось дуже намагаються відсторонити Свободу від влади - бояться дуже напевно...
В інших несклано найти тушок, а тут іншими методами треба "працювати"...
показати весь коментар
19.08.2016 17:54 Відповісти
Це якийсь рецедив, бо раніше бородата жінка вже вибачався за "амбарні" балачки:

"Хотів би вибачитися перед https://www.facebook.com/oleh.tiahnybok Олег Тягнибок таhttps://www.facebook.com/svoboda.en/ Svoboda - Ukrainian political party за те, що помилково згадав їх поряд з Олегом Ляшком як політиків, що навипередження спростували правдивість документів про політичну корупцію Партії регіонів. Мною мався на увазі пост одного з активістів партії, зараз уже видалений, де він називає Тягнибока мішенню викриття. Очевидно, це була думка члена партії, а не її лідера".

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1071076582963009&set=a.103061273097883.4550.100001820318050&type=1&theater
показати весь коментар
19.08.2016 18:05 Відповісти
А тут він вибачався за спробу звинуватити "Свободу" в розстрілі (!) "Небесної сотні"

https://www.facebook.com/leshchenko.ukraine/posts/927380973999238

Ну про що ще можна говорити?..
показати весь коментар
19.08.2016 18:09 Відповісти
А хто купив сцену на Майдан, яка коштувала більше ніж 200 тис.дол? Не Свобода? До речі, Лещенка не було в цей період в Україні.
показати весь коментар
19.08.2016 18:25 Відповісти
....Кто и за какие деньги пойдет с деревянным щитом под пули?????....Свободовцы были всегда впереди, это я видел своими глазами, и не прятались за чужими спинами, а вот любителей конфет и тортиков липецких не было рядом....они мирно и уютно сидели дома со своими семьями, в то время когда других убивали...
показати весь коментар
19.08.2016 18:42 Відповісти
В "черной бухгалтерии" ПР выявлен платеж в пользу партии "Свобода" в размере $200 тыс., - Лещенко - Цензор.НЕТ 5554
показати весь коментар
19.08.2016 18:48 Відповісти
Під час кривавого розстрілу снайперами 18:20 лютого було поранено 123-х членів "Свободи", 19 членів партії та прихильників загинули за свою державу і навіки увійшли до лав "Небесної сотні".
показати весь коментар
19.08.2016 18:51 Відповісти
В "черной бухгалтерии" ПР выявлен платеж в пользу партии "Свобода" в размере $200 тыс., - Лещенко - Цензор.НЕТ 3440
показати весь коментар
19.08.2016 18:54 Відповісти
Как всегда- рядовые свободовцы- головы подставляли под пули за Украину, а верхушка - деньги получала.
показати весь коментар
20.08.2016 13:55 Відповісти
и где здесь ********** типа Лещенко?????????????????
В "черной бухгалтерии" ПР выявлен платеж в пользу партии "Свобода" в размере $200 тыс., - Лещенко - Цензор.НЕТ 6368
показати весь коментар
19.08.2016 19:02 Відповісти
Многие подозревали, что "сВобода" не свободная- её КУПИЛИ рыгоАналы - (ЖОППОЗИЦИОНЕРЫ)!
показати весь коментар
19.08.2016 21:16 Відповісти
Сторінка 2 з 2