13213 відвідувачів онлайн
5 998 78

Підозрюваного в сепаратизмі екс-заступника голови Одеської ОДА Орлова випустили із СІЗО під заставу 8 мільйонів

Колишнього першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександра Орлова, заарештованого на 60 діб за підозрою в організації масових заворушень, з правом внесення застави розміром понад 8 мільйонів гривень, увечері 29 вересня випустили з камери Одеського СІЗО.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив на своєму офіційному сайті екс-голова ОДА і народний депутат України Микола Скорик.
"29 вересня близько 19 год. керівник Одеської міської організації "Опозиційного блоку" Олександр Орлов, узятий під варту за підозрою в організації одеських подій 19 лютого 2014 року, випущений під заставу", - зазначив він, посилаючись на адвоката Орлова Ірину Носкіну.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд заарештував екс-заступника голови Одеської ОДА Орлова з можливістю внесення застави 8 млн

"Однак, порушуючи процедуру, Орлова не звільнили негайно, а лише після нового допиту і висунення нової підозри", - уточнив Скорик.
За словами Носкіної, "Орлову висунуто підозру в скоєнні нового злочину. Облпрокуратура знову звернулася до суду з клопотанням про зміну йому запобіжного заходу - із застави на утримання під вартою. Знову виклик на допит і надалі - розгляд нового клопотання в Приморському суді Одеси про зміну запобіжного заходу. Звинувачують Орлова тепер за ознаками ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів чи мітингів) Кримінального кодексу України".
Новий допит Орлова призначено на завтра, 30 вересня.

Також читайте: Слідство буде дуже глибоко вивчати роль Скорика в організації сепаратизму на Одещині і не тільки, - Луценко

Нагадаємо, в середу Апеляційний суд Одеської області розпочав розгляд апеляційної скарги адвокатів Орлова на рішення суду першої інстанції, проте після слухання апеляцій сторін захисту і звинувачення вирішив перенести розгляд скарги захисту на 3 жовтня.
Захисники Орлова просили суд змінити йому запобіжний захід через хворобу матері й тещі, а також у зв'язку з хорошими характеристиками. Крім того, адвокати заявили, що вважають дуже високою заставу в понад 8 мільйонів гривень, визначену Приморським райсудом Одеси, і просили зменшити її до 400 тисяч гривень.
У свою чергу, представник державного обвинувачення Катерина Бойченко висловила позицію прокуратури про скасування постанови судді Віктора Іванова в частині застосування до підсудного Орлова, заарештованого за підозрою в організації масових заворушень, альтернативного запобіжного заходу у вигляді внесення застави.
Варто зазначити, що будівлю Апеляційного суду пікетували активісти патріотичних організацій і представники "Опозиційного блоку". Підтримати підсудного Орлова прийшли до стін суду близько ста екс-"регіоналів" на чолі з колишнім головою Одеської ОДА - народним депутатом Миколою Скориком. Між давніми опонентами виникли сутички, які швидко припинила поліція, розвівши пікетників.
Топ коментарі
+27
Подозреваемого в сепаратизме экс-зампредседателя Одесской ОГА Орлова выпустили из СИЗО под залог 8 миллионов - Цензор.НЕТ 1357
показати весь коментар
29.09.2016 22:32
+26
не, ну круто, а шо? Хорт уже два года сидит без возможности выйти под залог или на поруки. Донбассовцы, которые сепаров из Великой Новосёловки погнали, тоже сидят. а это свой парень, можно и отпустить.
показати весь коментар
29.09.2016 22:29
+16
мораль такова- кради побольше, чтобы было за что внести залог
показати весь коментар
29.09.2016 22:36
Коментувати
Сортувати:
Ну а як інакше...
показати весь коментар
29.09.2016 22:28 Відповісти
Да, мы живём в богатой стране, где нет нищих и бедных. Что такое для обычного служащего - ВОСЕМЬ МИЛЛИОНОВ? Смешные деньги!
показати весь коментар
29.09.2016 22:49 Відповісти
Ну а як ти думав. Такі суми возять в кожній машині і просто носять в сумках по вулиці коли ідуть в супермаркет за хлібом.
показати весь коментар
29.09.2016 23:25 Відповісти
вообще то это уже мелочь для них
показати весь коментар
29.09.2016 23:30 Відповісти
не, ну круто, а шо? Хорт уже два года сидит без возможности выйти под залог или на поруки. Донбассовцы, которые сепаров из Великой Новосёловки погнали, тоже сидят. а это свой парень, можно и отпустить.
показати весь коментар
29.09.2016 22:29 Відповісти
Хорт- це той що ВНР проголошував, постійно зігував і студентів чорношкірих просто в універі зі своєю бритоголовою бригадою побив?
показати весь коментар
29.09.2016 22:37 Відповісти
нє, Хорт - це той, кому вже два роки не можуть звинувачення пред'явити. ось беш та їдеш, росповідаєшь, бо там без тебе не впораються.
показати весь коментар
29.09.2016 22:41 Відповісти
А я тобі пояснюю. Хорт перебував на умовному за побиття студентів- неарійців. і тут знову зальот. Пацан ішов до успіху.
показати весь коментар
29.09.2016 22:43 Відповісти
не треба мені пояснувати, єхай, пояснюй прокурору, чому він не гратами, якщо винуватий. доречі, україномовних кацапів ненавиджу більш, ніж москальських.
показати весь коментар
29.09.2016 22:49 Відповісти
А ти вчи, вчи українську. Знадобиться.
показати весь коментар
29.09.2016 22:57 Відповісти
це все, що ти зміг народити?
показати весь коментар
29.09.2016 22:58 Відповісти
І запам'ятай мої слова: Зараз такий час, що вишивата шкодить Україні ледь не більше за вату.
показати весь коментар
29.09.2016 22:58 Відповісти
так а я про що, такі, як ти дуже шкодять Україні.
показати весь коментар
29.09.2016 22:59 Відповісти
Тим що не даю її знищити?
показати весь коментар
29.09.2016 23:09 Відповісти
http://apostrophe.ua/news/politics/2016-04-01/v-seti-vozmuschenyi-resheniem-suda-po-aktivistu-porvavshemu-portret-poroshenko/54289 так вроде бы юрия хорта уже заклеймили на 4,5 года
показати весь коментар
29.09.2016 23:07 Відповісти
договорился
показати весь коментар
29.09.2016 22:30 Відповісти
Невже так Як правильно пити алкоголь при поліцейських: youtu.be/_XsR_gRjl30
показати весь коментар
29.09.2016 22:32 Відповісти
сепаратист должен сидеть, остальное, от лукавого
показати весь коментар
29.09.2016 22:30 Відповісти
Угу. По такой статье выпускать под залог (любой) нельзя катигорически.
показати весь коментар
29.09.2016 23:33 Відповісти
просто нет слов...
показати весь коментар
29.09.2016 22:31 Відповісти
Подозреваемого в сепаратизме экс-зампредседателя Одесской ОГА Орлова выпустили из СИЗО под залог 8 миллионов - Цензор.НЕТ 1357
показати весь коментар
29.09.2016 22:32 Відповісти
Вопрос к великому гефогматогу. Когда сепаров перестанут выпускать "под залог"??? Да и вообще, когда их перестанут выпускать ???
показати весь коментар
29.09.2016 22:33 Відповісти
а того деда шо на блокпост медку приніс теж під залог?
показати весь коментар
30.09.2016 08:52 Відповісти
Интересно,а кто их выпускает, почему не привлекаются к ответственности? Это разве не покушение на территориальную целостность Украины? Какой судья отпустил,где ФИО?Через сколько времени это,будет в бегах?
показати весь коментар
29.09.2016 22:35 Відповісти
баба сухорукого садовника выпустила и он слынял, а с нее как гуся вода
показати весь коментар
29.09.2016 22:38 Відповісти
мораль такова- кради побольше, чтобы было за что внести залог
показати весь коментар
29.09.2016 22:36 Відповісти
Мало слупили залога. Вообще-то неплохой вариант пополнения бюджета. Пусть после побега (а смоется однозначно) объявляют в розыск и по прошествии какого-то времени судят заочно с конфискацией имущества. И залог в бюджет и выручку от продажи конфискованного. Да и процесс пройдёт не в пример спокойнее, чем с адвокатами, цепляющимися за каждую запятую в процедурах. 👏
показати весь коментар
29.09.2016 22:38 Відповісти
Тепер втече. Два плюси: 8 000 000 в бюджет і не годувати його 10 років на зоні.
показати весь коментар
29.09.2016 22:38 Відповісти
Ого! это ж если привлечь ВСЕХ реально виноватых, можно бюджет наполнить враз!
показати весь коментар
29.09.2016 22:38 Відповісти
Опять представитель "Оппозиционного блока".
Представители этого блока сдавали Крым, Донбасс, пытались также сдать Одесскую и Харьковскую области оккупанту.
Так почему до сих пор этот блок не объявлен вне закона и почему представителям этого блока не запрещено заниматься политической деятельностью?
показати весь коментар
29.09.2016 22:39 Відповісти
Не совсем так... Они не сдали Крым и Донбас. Они способствовали сдаче.
А вот вопрос - кто сдал, сразу относится к 102 статье Конституции....
Кстати, закона об Импичменте до сих пор нет и не предвидится.
показати весь коментар
29.09.2016 22:42 Відповісти
И способствовали и сдавали. И сейчас способствуют.
Причин более чем достаточно прикрыть кубло диверсантов.
показати весь коментар
29.09.2016 22:50 Відповісти
А вот 2 "борца с сепаратизмом"
Подозреваемого в сепаратизме экс-зампредседателя Одесской ОГА Орлова выпустили из СИЗО под залог 8 миллионов - Цензор.НЕТ 8233
показати весь коментар
29.09.2016 22:40 Відповісти
Два дебила -это сила !!!
показати весь коментар
29.09.2016 22:43 Відповісти
Будищий кандитат в депутиаты от ббп
показати весь коментар
29.09.2016 22:43 Відповісти
это ты о чем вскукарекнул?
показати весь коментар
29.09.2016 22:59 Відповісти
Чего такой злой, рошенку не скушал ?
показати весь коментар
29.09.2016 23:01 Відповісти
я смотрю то ты злой.бо тебе только сосунцы с липетцкой достаются? то тебя тренируют для умиротворения кадырян
показати весь коментар
29.09.2016 23:49 Відповісти
Ну зачем ты рассказываешь о своих пристрастия, это не обезательно всем знать
показати весь коментар
30.09.2016 11:11 Відповісти
ну так и не рассказывай...липетцкую фабричку почему то в раиське открыли,а не в украине,пристрастотерпец
показати весь коментар
30.09.2016 11:26 Відповісти
Ты перепутал страничке методички, здесь новость не о липецкой фабрике, а о чиновнике сепаратисте. Не зачет, на переатистацию
показати весь коментар
30.09.2016 11:29 Відповісти
слышь,ментор кацаплянский...тема о чиновнике,а не о будущем депутате.так что соси рошенку,пока дают еще.а то скоро состаришься
показати весь коментар
30.09.2016 11:32 Відповісти
И снова ты о наболевшим кому что, а вышивате о сосательном
показати весь коментар
30.09.2016 11:46 Відповісти
ты не отвлекайся,вата,а то навыки потеряешь,неудобно перед кадырянами будет
показати весь коментар
30.09.2016 11:48 Відповісти
Порохобот, вам что редко минстец обновляет методички, придумай что то по актуальней - это уже банально унылые высеры
показати весь коментар
30.09.2016 12:24 Відповісти
ты свои то сверял с эталоном,высерщик?
показати весь коментар
30.09.2016 12:25 Відповісти
Гыг ты уже начинаешь малехо накалят, своей банальной и плоской тупостью. Я уже чморил вату и порохоботов, в то время как ты еще и не планировал заполнять анкету на вакацию информационных войска минстець. Так что твой стёб для меня несерезная лажа
показати весь коментар
30.09.2016 12:36 Відповісти
За 8 миллионов сепаратист превращается, превращается сепаратист, в элегантного патриота...
показати весь коментар
29.09.2016 22:47 Відповісти
меня терзают смутные сомнения...
залог идет в бюджет или прямиком на обслуживание судов ?
показати весь коментар
29.09.2016 22:49 Відповісти
А доброволець-майданівець Ю. Хорт, розірвавший портрет одноразового гідранта, вже 2 роки сидить у СІЗО (отримав 4, 6 років).
Дякуємо, тобі пєця за чудову судову реформу. Український суд- найшоколадніший суд у світі
показати весь коментар
29.09.2016 22:51 Відповісти
та ты шо! а за шо сидит?
показати весь коментар
29.09.2016 22:59 Відповісти
прикидаєшся? за портрет
показати весь коментар
29.09.2016 23:09 Відповісти
то ты прикидаешься...статью по какой сидит,можешь назвать?
показати весь коментар
29.09.2016 23:12 Відповісти
типу організація масових заворушень
показати весь коментар
29.09.2016 23:20 Відповісти
ну вот...за это и сидит. .
показати весь коментар
29.09.2016 23:28 Відповісти
Скажи Риг, коли засудили майданівців за те що їх побили беркута в Кріпосному провулку, судді також виносили правомірні рішення?
показати весь коментар
29.09.2016 23:39 Відповісти
ты не в курсе?чивокуня за это в ростове.и беркута больше нет.а ты все тот же...
показати весь коментар
29.09.2016 23:42 Відповісти
Подозреваемого в сепаратизме экс-зампредседателя Одесской ОГА Орлова выпустили из СИЗО под залог 8 миллионов - Цензор.НЕТ 5592Этого под какую сумму выпустят?
показати весь коментар
29.09.2016 22:51 Відповісти
Правий Сектор | Одеса
вчера в 19:31
Действия
Опозиційний блок влаштував шабаш під стінами Апеляційного суду .Близько сотні " прихильників" затриманого депутата-сепаратиста Орлова зібралися сьогодні під стінами Апеляційного суду протестувати проти "політичних репресій". Серед присутніх були і депутати Опоблоку, зокрема сумно відомий Миколай Скорик, який є організатором нападу невідомих молодиків на активістів одеського майдану 19 лютого 2014 року. Присутні вимагали від суду змінити розмір застави Орлову до 400 тисяч гривень. Серед "фанатів " Орлова помічені були і активісти антимайдану. Все дійство завзято охороняли представники поліції, замість того, щоб завадити проведенню проплаченого фарсу. Зусиллями патріотичної спільноти Одеси опоблоківський цирк було зірвано. Правий Сектор наголошує, що ми не дамо випустити бандитів, винних у побитті мирних активістів на волю. Ми не дамо регіоналам розхитувати ситуацію в нашому місті. Усі причетні до вбивст та побиття активістів, до ухвалення злочинних законів та організації сепаратистького руху мають понести відповідальність.
Слава Україні!
Подозреваемого в сепаратизме экс-зампредседателя Одесской ОГА Орлова выпустили из СИЗО под залог 8 миллионов - Цензор.НЕТ 3798
Подозреваемого в сепаратизме экс-зампредседателя Одесской ОГА Орлова выпустили из СИЗО под залог 8 миллионов - Цензор.НЕТ 5958
показати весь коментар
29.09.2016 22:51 Відповісти
ваще то можно и освободить...только в залог взять писавшего ему хорошие характеристики,в дополнение к 8 млн.и в случае исчезновения характеризуемого-содрать еще 8 млн с писавшего.
показати весь коментар
29.09.2016 22:57 Відповісти
Подозреваемого в сепаратизме экс-зампредседателя Одесской ОГА Орлова выпустили из СИЗО под залог 8 миллионов - Цензор.НЕТ 9678
показати весь коментар
29.09.2016 22:58 Відповісти
Мне интересно эти"Лимоны" которые регулярно заносят!!!!!!!!!!!!!!
Где берут???И кто????
Или это нам "лохам" вываливают для правдоподобности!!!!!
показати весь коментар
29.09.2016 23:02 Відповісти
Мама и тёща тяжело больны. Ну чем не повод для уменьшения залога
показати весь коментар
29.09.2016 23:05 Відповісти
НА ЗАКАРПАТЬЕ "АКТИВИСТ" КУВАЛДОЙ ВЫЛОМАЛ ЗАМОК НА ДВЕРЯХ УЖГОРОДСКОЙ МЕСТНОЙ ПРОКУРАТУРЫ

Сам он заявил, что сделал это для "беспрепятственного доступа" граждан к госучреждения, и порывался совершить аналогичные действия в приемной мэра Ужгорода Богдана Андреева. Впрочем, отправиться в мэрию после хулиганской выходки у прокуратуры Данацко не удалось - его задержали 2 экипажа патрульной службы, прибывшие на место событий.
Подозреваемого в сепаратизме экс-зампредседателя Одесской ОГА Орлова выпустили из СИЗО под залог 8 миллионов - Цензор.НЕТ 7453
показати весь коментар
29.09.2016 23:08 Відповісти
барыга по другому управлять страной не может,жидкий вальцман сдохни ****
показати весь коментар
29.09.2016 23:15 Відповісти
Найти,выслушать,понять и "отпустить" в морпорту !
показати весь коментар
29.09.2016 23:16 Відповісти
Ето всє парашенко арганізовал на ліпєцкой фабрікє. Де беруться в Україні прокацапські ****** ?
показати весь коментар
29.09.2016 23:29 Відповісти
так ось скільки Батьківщина коштує! 8млн.гр. ціна зради!
показати весь коментар
29.09.2016 23:30 Відповісти
бабло руле!
показати весь коментар
29.09.2016 23:31 Відповісти
Орлов уже дал показания на Скорика. Потянули клубочек за ниточку. Теперь шестерка пусть погуляет. Цель - Кивалов, Киссе, Трухлявый, ну и Скорик
показати весь коментар
29.09.2016 23:33 Відповісти
,,На жаль, змушений констатувати, що замість демонстрації рішучої позиції українська влада ховає голову в пісок і боїться знайти і сказати правду про справжніх замовників трагедії, яка мала місце в небі над Донбасом.,, Дмитро Снєгірьов

новин «24».
показати весь коментар
29.09.2016 23:38 Відповісти
а кто сказал, что у нас украинська влада?
показати весь коментар
30.09.2016 00:26 Відповісти
что за законодательство, за предательство отпускать за бабло??
вообще, высшая мера полагалась за измену Родине...
показати весь коментар
30.09.2016 10:43 Відповісти
ОНР все ближче...