3466 відвідувачів онлайн
256 758 1 346

Савченко запропонувала Порошенку вибачитися перед Януковичем і повернути йому президентське крісло

савченко

Народний депутат від партії "Батьківщина" Надія Савченко запропонувала главі держави Петрові Порошенку повернути екс-президенту України Вікторові Януковичу президентське крісло.

Таку заяву вона зробила в ефірі телеканалу "1+1" під час ток-шоу "Право на владу" 20 жовтня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал 112.Україна.

"Раніше я чула, що немає альтернативи "Мінським переговорам", зараз я чую, що немає альтернативи "нормандським переговорам". Почали, як завжди, не з того, чомусь забули про людей. Пункт перший - вже ніякого обміну полоненими немає, тобто людей взяли і списали. Дорожня карта? Наскільки і коли буде готова? І ключове, чи приймуть такий вибір українці, таку дорожню карту, яка буде вести їх... Куди? Колись у нас повинен був бути референдум парламентсько президентський. Це досі не виконано. Я думаю, що до миру точно не ведуть (результати "нормандських переговорів" - ред.) Чи не є абсурдом те, що у нас ще немає держави, а ми вже робимо вибори, немає контролю над своїм кордоном, вона передана в треті або в четверті руки, і ми вже робимо вибори в нормандському або мінському -. потрібно щось змінювати: формат, або учасників переговорів... Європа починає розуміти нас лише тоді, коли стає ближче.

Також читайте: Розширені санкції України проти Росії набудуть чинності з 31 жовтня

Про збагачення ураном. Концепція є, але до стратегії ще далеко. Грати на нервах можна було б, але це може зробити тільки чесна. сильна людина, яка любить свою країну, більше за життя. А якщо ти скажеш сьогодні "я збагачую уран", то завтра тобі скажуть, що Липецьк згорить. Концепція нездійсненна при цій владі в Україні. Як і не здійсненне все, що для людей.

"Що стосується сильної української дипломатії... Після таких переговорів Петро Олексійович має просто вибачитися перед Віктором Федоровичем, запросити його в Україну і поступитися своїм кріслом. Тому що, на жаль, наша дипломатія на даний момент слабша...", - зазначила вона.

Савченко уточнила, що вона "сказала не запросити, а сказала, що це (повернути крісло - ред.) може зробити президент після того, як здав вибори на Донбасі, і здав Конституцію України".

Савченко додала, що українська дипломатія наразі перебуває на нижчому рівні, ніж за часів президентства Януковича.


Як повідомлялося, 19 жовтня в Берліні лідери "нормандської четвірки" - Президент України Петро Порошенко, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд і президент Росії Володимир Путін - п'ять годин обговорювали ситуацію на Донбасі та імплементацію Мінських угод.




Переговори, як сказала Меркель, були нелегкими. Ніяких документів за підсумками переговорів підписано не було.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Не можу зрозуміти депутатів. Приходжу в зал, кажу: "У тебе були до мене питання?" - "Ой, не зараз". Та що ж ви за хлопці такі?!", - Савченко про Раду. ВІДЕО
Топ коментарі
+136
Савченко предложила Порошенко извиниться перед Януковичем и вернуть ему президентское кресло - Цензор.НЕТ 4897
показати весь коментар
21.10.2016 19:58
+126
Лучше вернуть Путину Савченко!
показати весь коментар
21.10.2016 19:45
+104
Она сказала что если состоятся выборы на Донбассе без контроля над границей то Порошенко останется извиниться и освободить кресло Януковичу.Не надо перекручивать!
показати весь коментар
21.10.2016 19:52
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 14 з 14
все життя вибирали між 2 зол - старий комуняка чи убивця-реформатор(нормального Чорновола просто замочили)
зек-рецидивіст-типак-проффесор-шльопер-гвалтівник чи прищатий пасічник-реформатор-руконекрали.
одноразовий панамськийофшорний-липецький барига чи неяссно хто!
ЧИ НЕ ДОСИТЬ НАМ ХОДИТИ ПО КОЛУ ЯК ПОНІ?
Може пора поствити хоч 1 раз якогось совісного чоловіка а не злодія який все життя краде!?
показати весь коментар
22.10.2016 22:34 Відповісти
А де ж його взяти? Там такі не водяться.
показати весь коментар
22.10.2016 22:35 Відповісти
"нормальних просто мочать"
показати весь коментар
22.10.2016 22:36 Відповісти
19 жовтня українська інтелігенція віншувала ювівляра Богдана Гаврилишина. Почесному консулу України в Женеві, іноземному члену Національної академії наук України, канадському українцю Богдану Гаврилишину виповнилось 90 років.
Ось що він каже з цього приводу. Гаврилишин: Патріотичних, компетентних і порядних людей в українській владі нема. - В українському суспільстві панують відчай і безнадія. Суспільство дуже і дуже незадоволене становищем країни. Існує величезна недовіра до влади, вірніше, до її трьох ключових постатей: президента, прем'єра-міністра і спікера парламенту. Але я знаю, що у владі повинні бути люди, в яких є три речі. Патріотизм, компетентність, порядність. Я називаю це «Принципом ПКП».
Трагедія України в тому, що усі роки незалежності на найвищих постах держави не було таких людей. І зараз нема. http://iamir.info/gavrilishin-patriotichnih-kompetentnih-i-poryadnih-lyudej-v-***********-vladi-nema
показати весь коментар
22.10.2016 23:00 Відповісти
Правильно Надя говорит! Порося и его команда воров наверное уже хуже овощной банды / Что не так сказала ?Позже увидите . как наши борцуны за Европу будут обниматься с кацапской верхушкой и дружить семьями с руководстством лугандона.
показати весь коментар
22.10.2016 22:56 Відповісти
А страусы то как обрадовались!
показати весь коментар
22.10.2016 23:51 Відповісти
А кажете-єднаймося!Кріпаки мають спочатку звільнитися від пана.Надію звільнила Америка ,бо вона воїн американської коаліції,а ти і досі під паном,який тобі тут платить за пук,бо йому такі міліони з мінімалкою на рівні ГУЛАГу потрібні неозброєними під час визвольної війни,аби їх знищити та продати їхню землю.Сидить на мому сервері і тупо думає,що сервер від слова ср...и,і ср... і ср..!
показати весь коментар
25.10.2016 02:38 Відповісти
майдановцы, чего у вас герои такие уроды? савченко, этот кстати уже три раза пользованный служившийвоимяУкраины гирой Луценко и другие тем же пальц( строители Украины парася, и савчя и интуристы, все заработали? а Украина
показати весь коментар
23.10.2016 00:07 Відповісти
"Ай да Молодец Надюха-вся шобла пар*ши на ушах вместе с рошешеном!!! Видимо,не сростается на нефтетрубы из ирана и катара рекетиру сесть,- казну ассад припрятал, египет базу не дает,турки за поддержку курдов неровно в спину дышат,да и котёл хутлеровцам обеспечен,если иранцы закочевряжатся(нахрена тем делиться за своё с отмороженным) !Осталось обкуриться?Намедни жирик-рупор хутлера-всех за океанцев проклинал(его слова-ему за шиворот!)Сегодня,судя по пис*кову-самая большая конопля растет в кабинете у х*ла!Видимо-бить будут скоро и чует кошка,чьё сало сьела-УКРы(U n i t e d K i e v a n R u s')-подневольные раньше штрафные батальони, ордынскому заград.отряду больше не помощники-сами сало любят!Короче-писец приснился незаметно и у кого короче-за поребрик,please!ОК?"П.С.Можно и в липець на пмж!
показати весь коментар
23.10.2016 01:46 Відповісти
дай бог ,что это она так заманивает овоща к нам,а то **** засело в параше и не вылазит.
показати весь коментар
23.10.2016 00:07 Відповісти
Цензор скатывается до уровня желтой прессы! Я был лучшего мнения об этом ресурсе ((
показати весь коментар
23.10.2016 01:31 Відповісти
Идёт попытка развалить Украину изнутри, потому как военными силами это теперь сделать невозможно, за всем этим стоит теперь " Батькивщина" во главе с Ю. Тимошенко. Савченко используют как собачёнку, ведь она может гавкать и говорить всё что может, а когда дело дойдёт до власти её просто выбросят как ненужную тряпку. Авакову нужно заняться этой организацией, её направление в последнее время откровенно пророссийское. Финансирование этой организации идёт из России.
показати весь коментар
23.10.2016 01:48 Відповісти
Кто бы одел намордник на эту вонючку.
показати весь коментар
23.10.2016 01:52 Відповісти
Пеця-ты ?Надежда к власти может привести только Надежду-времена такие-военные и злые-25-и летних очковтирателей сметёт в течении 24-х часов вместе с газюлей,можешь не париться,умник!Осталось повышением зарплаты петлю потуже затянуть на шее дупататов,чтоб не зазорно народу стульчик из под ног выбить!Осталось 16-ть дней.Мало?Прокурор добавит!
показати весь коментар
23.10.2016 02:37 Відповісти
Яка ж у неї дебільна зачіска.(..
показати весь коментар
23.10.2016 08:10 Відповісти
НАДЯ НАШ ПРЕЗИДЕНТ!
показати весь коментар
23.10.2016 08:13 Відповісти
да не питання- забирайте її до себе на своезабардюрье, скидайте ***** таробіть її вашим президентом
показати весь коментар
23.10.2016 08:49 Відповісти
це ти із за поребрика вєщаєш?
показати весь коментар
23.10.2016 08:57 Відповісти
Чем ниже будет падать уровень жизни в стране, тем больше людей будут находить это предложение вполне разумным.
показати весь коментар
23.10.2016 14:52 Відповісти
Може й ваш. Але не наш.
показати весь коментар
30.10.2016 11:50 Відповісти
не люблю Савченко. Но она на самом деле имела ввиду, что Порошенко ничем не отличается от Овоща. Поменяли шило на мыло.
показати весь коментар
23.10.2016 08:13 Відповісти
тролляка или идиотка?
показати весь коментар
23.10.2016 10:39 Відповісти
Ничего не поделаешь, война сделала Порошенка критически зависимым от поддержки запада, овощ же, царевал в тепличных условиях.
показати весь коментар
23.10.2016 11:57 Відповісти
Я полностью разочаровался в Савченко!А ведь в комментах на моём канале ютюб,меня предупреждали,что она еще та "редиска" не поверил и заблокировал человека в чем сей час сильно раскаиваюсь.
показати весь коментар
23.10.2016 08:43 Відповісти
А поведение в плену("суде"), позорящее честь офицера, вас нисколько не смутило? Я уже тогда высказывал возмущение от такого позора.
показати весь коментар
23.10.2016 12:12 Відповісти
Сам себя уговаривал в её простоте душевной.
показати весь коментар
23.10.2016 18:31 Відповісти
Стоп, стоп, тут Гадя зовсім мала вірну думку тільки не правильно виразилась. Думка така - Пеця ніхрена не робить - то може хай піде нахрен і уступить пост президента янику. (САРКАЗМ)
показати весь коментар
23.10.2016 08:55 Відповісти
яка ще Пеця? у тролляк якась дивна методічка прийшла-ьрати нікі-бандеровець або бандерівка
показати весь коментар
23.10.2016 10:40 Відповісти
http://radikal.ru Савченко предложила Порошенко извиниться перед Януковичем и вернуть ему президентское кресло - Цензор.НЕТ 9528
показати весь коментар
23.10.2016 09:48 Відповісти
Знаючи її батька, думав що з неї виросте вдумлива і зважена людина. Помилився. Виросла вулична неврівноважена шпанючка. Її потрібно аба лічити, або ізолювати-- інші дії її не виправлять.
показати весь коментар
23.10.2016 10:00 Відповісти
А батько,часом,з твоею мамкою незнайомий?Чи крапива на житомирщині не росла,що ти тут зявився?А кажете-єднаймося!Кріпаки мають спочатку звільнитися від пана.Надію звільнила Америка ,бо вона воїн американської коаліції,а ти і досі під паном,який тобі тут платить за пук,бо йому такі міліони з мінімалкою на рівні ГУЛАГу потрібні неозброєними під час визвольної війни,аби їх знищити та продати їхню землю.Краще б тебе мати на крапиву тоді вис*яла,зраднику!Сидить на мому сервері і тупо думає,що сервер від слова ср...и,і ср... і ср...Батька він знав,юд...!
показати весь коментар
25.10.2016 02:32 Відповісти
Словесный понос...
показати весь коментар
23.10.2016 10:02 Відповісти
Класика жанру... Тупу дурепу "розкрутили" на усіх каналах, а тепер отримуємо лекції про життя від розумово відсталої курки...
показати весь коментар
23.10.2016 10:30 Відповісти
Савченко предложила Порошенко извиниться перед Януковичем и вернуть ему президентское кресло - Цензор.НЕТ 9163
показати весь коментар
23.10.2016 11:07 Відповісти
По сути сказала правильно, как это ни странно - поменяли завгара на барыгу или шыло на мыло
- если первый разваливал Украину откровенно нагло и примитвно то второй это делает тонко,
мастерски можно сказать, стараясь не подставлять свою хитрую жопу используя прежде всего
совершенно безвольный и беспринципный состав парламента. Дело ведь не в гаде и не в люле
а в том что это парламент прошлого.
показати весь коментар
23.10.2016 11:29 Відповісти
Сторінка 14 з 14