Сенатори США порушили питання корупції і реформ на зустрічі з українськими лідерами, - Клобучар
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це, за підсумками візиту в Україну, розповіла "Голосу Америки" сенатор-демократ Емі Клобучар.
"Так, ми говорили про це. Ми говорили, що реформи проходять нелегко, що має робитися більше, ми сказали їм про це. Але ми знаємо про їхню роботу з націоналізацією банку (Приватбанку. - Ред.), це те, що, на нашу думку, допоможе реформам. Ми говорили про реформу судової системи, про прозорість електронних декларації держслужбовців, про важливість цього кроку. Ми думаємо, це стимулює більше інвестицій з усього світу. На мою думку, це дуже важливо для української економіки. Я знаю, що є кілька компаній у США, які хотіли б бачити більше реформ в Україні і готові більше інвестувати".
На уточнювальне запитання, які саме американські компанії готові інвестувати в українську економіку, сенатор відповіла: "Я не говорю про конкретних інвесторів, але в загальному про фінансову реформу в Україні, яка є позитивною".
Емі Клобучар у Сенаті США нещодавно обрали старшим членом Комітету з регламенту, який, серед іншого, відповідає за вибори в країні та добре управління. Сенатор наголосила, що республіканці та демократи одностайні у питанні, що Україну треба підтримувати.
"Ми підтвердили українським лідерам нашу підтримку, зокрема, США надали Україні торік додатково 50 мільйонів доларів, це стало можливим через сильну двопартійну підтримку України в час російської агресії та нелегальної анексії Криму", - заявила сенатор.
Вона вважає санкції достатньою відповіддю на російську агресію, між тим питання летальної оборонної зброї для України не можна відкидати, - каже законодавець від Демократичної партії: "Це питання, яке має однозначно розглянути нова президентська адміністрація. Так, я вважаю, ми повинні надати Україні оборонну - щоб бути конкретною - зброю. Українські солдати довгий час віддають свої життя на передовій".
Емі Клобучар назвала Україну "країною сміливих людей". Крім зустрічі з українськими лідерами, група американських сенаторів зустрілася також із вдовами українських солдатів і постраждалими на війні.
"Так, ми говорили про це. Ми говорили, що реформи проходять нелегко, що має робитися більше, ми сказали їм про це. Але ми знаємо про їхню роботу з націоналізацією банку (Приватбанку. - Ред.), це те, що, на нашу думку, допоможе реформам. Ми говорили про реформу судової системи, про прозорість електронних декларації держслужбовців, про важливість цього кроку. Ми думаємо, це стимулює більше інвестицій з усього світу. На мою думку, це дуже важливо для української економіки. Я знаю, що є кілька компаній у США, які хотіли б бачити більше реформ в Україні і готові більше інвестувати".
На уточнювальне запитання, які саме американські компанії готові інвестувати в українську економіку, сенатор відповіла: "Я не говорю про конкретних інвесторів, але в загальному про фінансову реформу в Україні, яка є позитивною".
Емі Клобучар у Сенаті США нещодавно обрали старшим членом Комітету з регламенту, який, серед іншого, відповідає за вибори в країні та добре управління. Сенатор наголосила, що республіканці та демократи одностайні у питанні, що Україну треба підтримувати.
"Ми підтвердили українським лідерам нашу підтримку, зокрема, США надали Україні торік додатково 50 мільйонів доларів, це стало можливим через сильну двопартійну підтримку України в час російської агресії та нелегальної анексії Криму", - заявила сенатор.
Вона вважає санкції достатньою відповіддю на російську агресію, між тим питання летальної оборонної зброї для України не можна відкидати, - каже законодавець від Демократичної партії: "Це питання, яке має однозначно розглянути нова президентська адміністрація. Так, я вважаю, ми повинні надати Україні оборонну - щоб бути конкретною - зброю. Українські солдати довгий час віддають свої життя на передовій".
Емі Клобучар назвала Україну "країною сміливих людей". Крім зустрічі з українськими лідерами, група американських сенаторів зустрілася також із вдовами українських солдатів і постраждалими на війні.
Топ коментарі
С/х земли еще не раздеребанены окончательно
Масса госпредприятий, в котороые "надо вливать и вливать"
Банков еще живых под сотню - закрыть и списать расходы на налогоплательщика
Кредиты еще не все получены, - кое-сто еще дают в долг
Тарифы еще "не соответствуют экономически обоснованным нормам"
Итд
или это проблема, что, например, на рынках за день до проверки проверяющие предупреждают администрацию рынка, и в день проверки большинство торгашей не выходят на работу?
или разве проблема в том, что магазины не платят налоги с продаж и не регистрируют рабочих, а пару раз за год платят немного пожарникам и прочим?
не вижу здесь ничего плохого
В Нью-Йорку, Чікаго і Сан-Франциско - риють бомбосховища; Вашингтон і Х'юстон - евакуйовано; Трамп(ер) - намагався повіситися та чуть не втопився; Обама - переїхав на ПМЖ в Кенію...
Слідкуємо за розвитком подій... Бяда, бяда блин, бяда!
Сингапур, трепещи! Ли Куан Ю уже ерзает в могиле - соевые аморалы покажут этому реформатору кузькину мать!
- Как и само агенство НАПК, назначив туда эту рваческую и послушную верхам бабу.
ГПУ с "чего изволите" Югиком, которому вопреки принятым ранее решениям, пытаются незаконно продлить полномочия
Суды, которые по сути не реформируются, и которые до конца срока продолжит назначать Порох
Деятельность НАБУ, единственного относительно неподконтрольного Пэдро органа - блокируется
По-другому и быть не может, т.к. избранный меньшинством голосов избирателей Президент, хоть и имеет влияние на коллегию выборщиков, но вряд будет пользоваться авторитетом у конгрессменов и сенаторов, избираемых и контролируемых большинством.
или брехали по привычке - на голубом глазу.