З початку доби бойовики обстрілюють позиції української армії з "Граду" і 82-мм мінометів: поранено двох воїнів, - штаб АТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на зведення прес-центру штабу АТО станом на 18.00 9 січня 2017року.
"На Маріупольському напрямку з 82-міліметрових мінометів окупанти обстрілювали Водяне, а з гранатометів і стрілецької зброї - Мар'їнку, Широкине, Чермалик, Павлопіль. По Широкиному вогонь вела БМП противника. На Донецькому напрямку - з мінометів різних калібрів обстрілювали Зайцеве, Авдіївку і Луганське. З гранатометів і великокаліберних кулеметів бойовики вели вогонь по Авдіївці та Опитному", - сказано в звіті.
"На Луганському напрямку - в районі Сизого бойовики застосували БМ-21 "Град".
З Мінометів неодноразово вели вогонь по Троїцькому, а з гранатометів та протитанкових керованих ракетних комплексів - по Новозванівці. По Троїцькому вогонь вів снайпер.
Станом на 18.00 відбулося 27 обстрілів", - додали у зведенні.
"Двох наших військових поранено",- зазначили у штабі.
"На Маріупольському напрямку з 82-міліметрових мінометів окупанти обстрілювали Водяне, а з гранатометів і стрілецької зброї - Мар'їнку, Широкине, Чермалик, Павлопіль. По Широкиному вогонь вела БМП противника. На Донецькому напрямку - з мінометів різних калібрів обстрілювали Зайцеве, Авдіївку і Луганське. З гранатометів і великокаліберних кулеметів бойовики вели вогонь по Авдіївці та Опитному", - сказано в звіті.
"На Луганському напрямку - в районі Сизого бойовики застосували БМ-21 "Град".
З Мінометів неодноразово вели вогонь по Троїцькому, а з гранатометів та протитанкових керованих ракетних комплексів - по Новозванівці. По Троїцькому вогонь вів снайпер.
Станом на 18.00 відбулося 27 обстрілів", - додали у зведенні.
"Двох наших військових поранено",- зазначили у штабі.
Топ коментарі
Мене цікавить факт: - який там гумновой останній прибув до лугандонців, щоб паплюжить матінку Неньку?
Тролі, ви тута? А-ну відпишіться, впершу чергу, що Я сколково-ольгінський чмо, а потім здрисніть звідси...
Панове (боти так не вміють), Дай Бог нам наснаги витримати цей пресс гівна, льющого з паРасії.
Будьмо, шановнії!!!
https://twitter.com/BorisBorisenko5
ВЛАДА ЗРАДНИКIВ Видано >65тис дозволів НАпоставки з України в тимч окуповані території >32 тис-у зворотному напрямку https://t.co/BwaggQmy4c http://ua24ua.net/shcho_ukrainska_vlada_dozvolyae_postachati_armiyskim_korpusam_ldnr/ …
без ЯО дела не будит кацапня и дальше будит издеватца над Украинцами , а керманычи прекрасно понимают что идет игра на время , время ограничено ресурсами человеческими ,природними , военными . Не надо обяснять шо буде дали без кардинальных решений даной ситуации и в кого эти ресурсы окончатца первыми , а кардинальность заключаетца внезапным испытанием ЯО желательно на гамно конвоях .
в плане руководства государством ну здесь 100 пудово нельзя допускать до власти немного старше ефрейторов да и ефрейторов , это же они должны были принять на себя ответственость и стереть с лица земли переправляющихся через керьченскую протоку войска педырации захватывающие часть страны, не тут хенералы не причем которых уйова туча , это сержанты развели суки корупцию и миллиардами отправляют народные деньги в офшоры , ни в коем случаи нельзя гоев допускать до управления Украиной а то еще начнут вешать и стрелять изьбраных за то что те делают с их страной .
Почему наше командование никогда не действует на опережение ведь оказавшаяся тяжелая техника в зоне разграничения есть вне закона и может быть уничтожена на основе разведданных.
Фашизм - обобщённое название крайне правых политических движений, идеологий и соответствующая им форма правления диктаторского типа, характерными признаками которых называют милитаристский национализм (в широком понимании), антикоммунизм и анти-либерализм, ксенофобию, реваншизм и шовинизм, мистический вождизм, презрение к выборной демократии и либерализму, веру в господство элит и естественную социальную иерархию...
Что из этого есть в Израиле? Ничего, там даже коммунистические кибуцы есть. А на росиси? Все оптом и в комплекте. Так где фашизм? А то, что они вынуждены жестко защищаться так на то есть причины.
Ну вот о чем я и говорил.Зашкваренных кацапов повезли зарывать в мордор.
генштаб в полном составе,все министерство обороны.
Будьте уважні! Пітерські найманцi і лизоблюди кремлівського «православного» педофіла залишають на цьому ресурсі багато калових виділень і лихословлять Президента та Уряд України.
Православна Росія - підла країна. Як орки підло поступили з нашими киборгами в Донецькому аеропорту. Запросили українських військових по рації про перемир'я, щоб прибрати трупи бурятів і винести поранених якутів, а самі замінували вежу і підірвали. Під руїнами залишилися заживо поховані поранені, яких вже не можна було врятувати. Захисники ДАПа вмирали довгої і болісної смертю.
Расiяне - криваві окупанти та брехуни. Після 10 тисяч загиблих українців та скалічених хлопчиків та 2 млн біженців з нашого Донбасу ще вистачає совісті триндіти про якесь «братство» - ви КАЇНИ - дiти сатани!!!
Московія - це збіговисько негідників, трусів і стукачів.
«Православні» пацаки, які біснуються на мітингах в третім Рiме і в другому Вавилоні і підтримують кремлівського одержимого шизофреніка, будуть паливом для пекла.
Вся історія Московії замішана на людській крові.
Москвітяне народжуються в крові, кров'ю впиваються протягом свого життя і в крові вмирають.
Ну, а вломилось ли в ответ из непредусмотренного? ХЗ, читайте сепаров. Должны бы взвизжать, про подлый обстрел мирных стрелков из градов, только вышедших на свежий воздух после порции боярышника
http://proua.com.ua/?p=69940#hcq=aJ7ZQ7q