Пілоти ВПС США звинуватили російських льотчиків у порушенні правил безпеки під час польотів над Сирією, - WSJ
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на The Wall Street Journal.
Американські військові заявляють про неодноразові порушення російськими військовими меморандуму про безпеку польотів над Сирією, який був підписаний представниками Росії і США в жовтні 2015 року.
"Вони (пілоти ВКС РФ, - ред.) рідко відповідають усно, якщо взагалі відповідають. Вони рідко зміщуються. Ми уникаємо. Ми не знаємо, що вони бачать, а чого не бачать, але не хочемо, щоб вони в нас врізалися", - зазначив генерал-майор Чарльз Коркоран.
За словами американських льотчиків, їхні російські колеги не знають правил безпеки під час польотів, не можуть або ж не хочуть користуватися ними. Полковник Військово-повітряних сил США розповів про те, як одного разу російський літак опинився всього за кілька сотень футів від американського винищувача і нібито "не знав про це".
Командувачі ВПС США побоюються того, що подібні інциденти можуть посилити напруженість між Москвою і Вашингтоном і перешкодити мирному врегулюванню сирійського конфлікту.
"Коли розбивається літак, за статистикою, аварія найчастіше відбувається через якусь механічну несправність, а не через те, що його хтось збив. Але в умовах неясності обстановки і неузгодженості дій під час війни люди будуть схильні думати, що літак впав через ворожі дії", - повідомив полковник Військово-повітряних сил США Деніел Меннінг.
Міністерство оборони РФ не відповіло на письмовий запит газети про коментарі щодо ситуації, яка склалася.
Топ коментарі

И летают по атласу автодорог .
Козломордые в небе слепые как кроты,
и видят только кусочек неба над самолетом...
РЛС как правило нет а если и есть то фиг что может
увидеть кроме пассажирского лайнера...
Ну у самух продвинутых ватных джедаев,
привязан изолентой китайский туристический навигатор...
Как они могут отвечать? они английского не знают. Спросите их по русскому, да ещё из матом. Получите ответ.
Хотите об этом поговорить?
https://m.lenta.ru/news/2017/01/09/nokautrussia/ Российский боец MMA нокаутировал соперника из Узбекистана во время приветствия
Российский боец смешанного стиля (MMA) Ибрагим Халилов нокаутировал представителя Узбекистана Бахтияра Баротова в рамках турнира WBK 22 в китайском Ханчжоу. Видеозапись поединка разместил пользователь Caposa в https://twitter.com/Grabaka_Hitman?ref_src=twsrc%5Etfw Twitter .
В первом раунде соперники сошлись для традиционного касания перчаток - приветствия, предваряющего поединки по правилам MMA. Едва коснувшись левой рукой Баротова, Халилов нанес сопернику мощный удар с правой в голову. Бой продолжался три секунды.
Прислушайтесь... Слышите частый шуршащий звук?
Это ватники дрочат на меня! (С)
Это, Машка, не херня, а война, чего ты, свинья, и добивалась
«Они редко отвечают в эфире, если вообще отвечают. Они редко изменяют курс, если вообще изменяют. Мы уклоняемся [от столкновений]. Мы не знаем, что они видят и видят ли что-то вообще,
Rossiiskie Kosmolety ne imeejut zhe oborudovania shtob vidit kakieto malenkie samoletiki, horosho esli u nih karta mira imeetsa...
Пашинский, видимо, необычный Украинец...
З усіма тестами безпілотники успішно впоралися.
У безпілотників Perdix складається переднє і заднє крило. Після запуску дрони низько пролітають над метою і передають на борт літака розвіддані.
Ці апарати одноразові. Здешевити конструкцію Perdix дозволив пластиковий корпус, який друкується на 3D-принтері. У рух дрон приводить компактний електромотор зі штовхаючим повітря гвинтом.
Зараз Пентагон зайнятий пошуком компаній, які б взялися за масштабне серійне виробництво Perdix.