Волонтерам не вистачає 20 тисяч гривень для організації поїздки дітей із "сірої зони" містами України
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
Як повідомлялося раніше, цю акцію заснував три роки тому Фонд Андрія Лопушанського. Цього року до нього приєднався Благодійний фонд "Стрічка надії", взявши на себе організацію київської частини програми.
Проект "Поїзд дружби "Схід-Захід разом" благодійні фонди запускають спільно з департаментами освіти Донецької та Луганської областей.
Тур організований для півтисячі дітей від 10 до 17 років із малозабезпечених сімей у "сірій зоні".
"Є діти, які живуть і чують постріли щодня. Звичайно, ви можете сказати, що звикнути можна до всього, але як звикають до цього діти, які живуть у зоні бойових дій? Які із заходом сонця не вмикають ні світло в будинку, ні ліхтар у дворі, тому що снайпер працює зовсім недалеко. У цих районах немає українського телебачення й український прапор у них асоціюється тільки з військовими. Це не те, що жити в селі і не бачити міст, а це жити у війні і не знати, як жити в мирі...
Головна мета поїздки - вивезти дітей хоча б на кілька днів із того жаху і показати, що для нас всі діти однакові. Я недавно приїхала з Європи, куди організувала поїздку для цих дітей. У нас була зустріч із послами в кожній державі. Під кінець ці діти співали мені пісні Майдану і розмовляли виключно українською мовою. Для нас то дуже показово. Вони потягнулися до нас, хоча спочатку були "їжачками". Ми розуміємо, що з цими дітьми потрібно працювати і тягнути до себе", - розповіла представник фонду Оксана Лазебник (Ксюша Київська).
За її словами, на кожні 20 людей їде один керівник. Також маленьких українців буде супроводжувати медичний персонал та охорона. З 11 по 15 січня поїзд перетне всю Україну зі сходу на захід за маршрутом Лисичанськ-Київ-Львів-Хирів. У кожному з пунктів для дівчаток і хлопчиків готують програму, яка допоможе їм поринути в казкову атмосферу, познайомитися з різдвяними традиціями і завести друзів.
Також волонтер розповіла, що велика частина суми для організації перебування дітей в Києві вже зібрана - 124 тисячі гривень. Залишилося зібрати ще 19 400 грн.


Розрахунковий рахунок БФ "Стрічка Надії" ЄДРПОУ/ДРФО 40442200, Київська філія, МФО 321842, №26007053167717
Карта Приват банку Лазебник Оксана (Ксюша Київська) 5363 5423 0543 0416
Контактні телефони:
Ксюша Київська - +38(063) 157-49-31
Юлія Леонідівна - +38(067) 449-03-70
Євген - +38(066) 154-24-13
Марат - +38(050) 337-37-40.
Топ коментарі
https://www.facebook.com/# · https://www.facebook.com/backandalive/photos/a.346200148870762.1073741828.346164665540977/754892698001503/?type=3 1 хв. ·
Рівно 2 місяці тому, ми написали перші 10 листів до найзаможніших посадовців. У своїх зверненнях ми запропонували їм спрямувати частину показаних в е-деклараціях статків на потреби армії.
На сьогодні листи надіслано 56 "е-декларантам", серед яких найбагатші депутати різних фракцій і груп, міністри, мери міст, очільники обладміністрацій, прокурори та навіть судді. Крім того наші звернення отримали 10 депутатів-майданівців, до яких ми вирішили звернутися у третю річницю Революц...ії Гідності.
Які результати маємо за 2 місяці, що триває акція?
Лише 11 із 56 отримувачів "листів щастя", надіслали нам відповіді (хоча відповідно до Закону "Про звернення громадян" вони мали відповісти протягом місяця з дня отримання листа).
Надали допомогу троє із них. А саме: Голова Дніпропетровської ОДА Валентин Різниченко (передав тепловізор «Народному тилу»), депутат ВРУ Ганна Гопко (зазначила у листі, що перерахувала кошти на рахунок «Повернись живим» (http://goo.gl/ph6pht goo.gl/ph6pht ) і Старший слідчий департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Юрій Кривобок (допоміг у придбанні для проекту "Броня" 60-ти планшетів SamsungGalaxy Tab3 із додатковими картами пам'яті).
З усіма відповідями отримувачів наших листів, і поточними результатами акції https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%8F%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0?source=feed_text&story_id=754892698001503 #еДесятина можна ознайомитися за посиланням: http://goo.gl/sjNnsz goo.gl/sjNnsz
Які висновки можемо зробити наразі? Перше, що переважна більшість топ-посадовців не має бажання навіть формально відповідати на звернення волонтерів (попри законодавство, що зобов'язує їх це робити).
Але, як бачимо, і серед можновладців є нормальні люди, яким не байдуже те, що в країні триває війна. Саме оця небайдужість, і дає змогу збирати кошти, які перетворюються у тепловізори, засоби захисту та навігації, авто-техніку і інші потрібні на передовій речі.
І серед вас, простих українців, оцих небайдужих людей, наразі виявляється більше, ніж серед депутатів та міністрів. І тому, сьогодні саме вас ми хочемо запитати кому на вашу думку слід надіслати наші наступні 10 звернень в рамках акції е-десятина?
Лишайте свої пропозиції у коментарях до цього посту, і не забувайте допомагати армії, яка захищає всіх нас, не залежно від того, які посади ми займаємо: http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fgoo.gl%2Fto6ohT&h=ATPA4K-GD3L1Opy3lPXDP2fcLoO-A_wYSq2_vIXDeKl58-MupKGDyAkr4ZruohrVM4BT0dTJXojksqri5oyDw_sub3ceXl3BE77ZOkg1BPVvUy3nvtHAVehO842fkqck8HmIyA&enc=AZMtU3AGjHh31zNkMyDDQzHfEE5Jq4_ZvYoqqBGtKF192p2nbQ-Nr0yheLvucnktHqpB1jIIMxJfWvShOcN80TT93PRq7tgV3l8mafXbyRIPyXbyKnmJqfztPSLVFbVl7k9Y7eyabkWErMC9cqSd0TwlxRY2Id1QDe08FQ0E5KwMfusoUFsBtScPiKKb4EF_Qa0N4pyrfzxLYCKUqLY611B9&s=1 goo.gl/to6ohT
Проект "Повернись живим"
https://www.facebook.com/alexey.arestovich# https://www.facebook.com/alexey.arestovich/posts/1363949380335805 Вчора о 9:39 ·
Хлопці з тактичноі групи "Білорусь", б'ються в АТО з літа 2014 року.
Ці люди, прийнявши рішення захищати Неньку, спалили свої мости нанівець, бо тепер їх повернення додому означає для них важки тюремні терміни.
Але вони є. Між кулями з російського боку та неможливістю повернутися на Батьківщину, наші білоруські брати стоять, закриваючи собою Україну.
Гинуть, але стоять.
Зараз вони звертаються до нас за допомогою.
Для них наша небайдужість - питання у буквальному сенсі виживання, тому, що у їх становищі, вони практично позбавлені можливості заробляти гроші, яких, зокрема, потребують задля допомоги родинам загиблих та поранених бійців.
- За вашу та нашу свободу, брати!..
Реквізити:
1. ПриватБанк 4149 6258 0009 7980 Душаева
2. WebMoney U648186160980, Z199660004837, E228502410263
3. Па iншых пытаннях пiсаць на [email protected]
Жыве Беларусь!
Своим детям родители поверят быстрее.
Здебільшого то вина ЇХНІХ батьків. Отих дітей, яких тут обговорюють.
>>нужно подумать ещё о будущем летнем отдыхе<<
А про дітей НАШИХ вояків - і діючих, і постраждалих, і загиблих ВИ НЕ ЗГАДУЄТЕ? В них вкладатися тіпа не треба, вони й так патріоти?
Перепрошую, https://censor.net/user/223869 , Ви пан чи пані? Я зустрічав, особливо за кордоном, таких собі тіток і чорному, які з піаром, з фотокореспондентом, збирали кошти на "благодійність". Наприклад на 10-ту річниці аварії на ЧАЕС. "Мейк йо донейшенз!" Я кажу: ось цей мій колега - із зони відчуження, батько двох дітей. Які вам потрібні доки/свідчення щоби конкретно ви допомогли конкретно його родині? - Мейк йо донейшенз! І ані "ку-ку" більше.
Якісь дивні у Вас приоритети. У 2014 діти "переселенців" на запитання "де твій батько" не соромилися відповідати "мой папа на дамбаце укропов мочит". І що накажете з ТАКИМИ робити? В Буковель посилати?
2. Мені, моїй дружині і друзям 60+. Чомусь ніхто з нас не виріс совком, ватником тощо. Так, ми бачили лузерів-ровесників, але хто їм винен?
3. Я твердо стою на позиціях викидання ОРДЛО і вати зі складу України.
3. Якщо маєте зайвих 20 тис грн - перекажіть на оті екскурсії. А я перекажу на оптику для снайпера, який знає як її використати. Приємно іноді отримувати смс-ки "+1. Дякую. Сокіл" (позивний взято умовно).
За останні роки довелося провести чималу роботу через знайомих діяспорян, щоби ті вправили мізки тамтешнім благодійникам і пояснили КОМУ САМЕ треба допомагати. Плюс інформація про численні шахрайства тутешніх "благодійних посередників", що опікувалися лугандоном.
Усі київські водії знають, як поводяться на вулицях "переселенці" з номерами АН і ВВ. Повний ігнор правил приоритетного проїзду. свинське паркування та інше. Втім, Ви чуєте лише себе і я вважаю дискусію закритою.