6 868 51

"Нема ніякого армагедону. Україна як була, так і буде з достатньою кількістю газу", - Кістіон

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон в ефірі Espreso.tv.
Він зазначив, що від початку осінньо-зимового періоду було використано 22% запасів газу з ПСГ.
"Немає ніякого армагедону. Україна як була, так і буде з достатньою кількістю газу. На зараз у підземних сховищах у нас є 11,5 млрд кубічних метрів газу. До початку опалювального періоду Україна закачала 14,5 млрд. Станом на 8 січня ми використали близько 22% запасів, які було закачано в підземні сховища", - заявив Кістіон.
Віце-прем'єр-міністр розповів, що ситуацію з газопостачанням моніторять щодня і на сьогодні є тенденція до зменшення споживання газу.
"Ми щодня постійно аналізуємо ситуацію з газопостачанням, з використанням газу, у нас є прекрасна динаміка зменшення споживання газу безпосередньо і населенням, і бюджетними установами, і промисловістю", - зазначив Кістіон, додавши, що економія досягається за рахунок впровадження енергозберігльних технологій, енергоефективності.
"Навіть якщо збережеться температурний режим близько -10 до кінця опалювального періоду, за розрахунками нам буде достатньо для забезпечення необхідної потреби газу для України - для населення, бюджетних установ і промисловості", - наголосив віце-прем'єр-міністр.
Топ коментарі
+3
***** не перекроет поставки газа через Украину, поскольку через другие трубы такой объём газа не поставишь. Учитывая хреновенькую ситуацию с деньгами у Газпрома, ***** будет подавать газ через Украину, как бы он ни хотел заморозить Украину.
показати весь коментар
11.01.2017 14:19 Відповісти
+2
Ну че там у россиян, уже не модно стонать каждый год про всеобщее замерзание в Украине ?
показати весь коментар
11.01.2017 13:59 Відповісти
+2
Есть ещё дебилы, которые не теряют такой надежды!
показати весь коментар
11.01.2017 14:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну че там у россиян, уже не модно стонать каждый год про всеобщее замерзание в Украине ?
показати весь коментар
11.01.2017 13:59 Відповісти
Есть ещё дебилы, которые не теряют такой надежды!
показати весь коментар
11.01.2017 14:00 Відповісти
В сховищах має бути не менше 6-7 млрд куб.м газу на кінець опалювального періоду, тому заява Кістіона не зовсім коректна. Якщо на початку було 14,5 млрд. куб.м. газу, то викачати можна було тільки 7 млрд куб.м., сьогодні в нас 11,5 млрд. куб.м. газу, тобто ми вже спожили 3 млрд. куб.м з можливих 7 млрд.куб.м. - а це не 22% а 42%!!!!! Якщо ж путін раптом перекриє газ який він продає в ЄС через Україну, то ЄС не зможе реекспортувати цей газ в Україну і ми почнемо викачувати зі сховищ в рази більше і нам не вистачить до кінця зими! Влада ризикує лишити Україну без газу і без опалення, ризикує тим що не побудувала газові LNG термінали в Грузії (проект заморожений з 2011 року) та Україні і не побудувала газовози які будуть возити азербайджанський та туркменський газ з Грузії в Україну!
показати весь коментар
11.01.2017 14:13 Відповісти
***** не перекроет поставки газа через Украину, поскольку через другие трубы такой объём газа не поставишь. Учитывая хреновенькую ситуацию с деньгами у Газпрома, ***** будет подавать газ через Украину, как бы он ни хотел заморозить Украину.
показати весь коментар
11.01.2017 14:19 Відповісти
Газпром вже запросив доступ до газогону ОПАЛ і отримав дозвіл від єврокомісії. Цей газогін йде з півночі Німеччини, куди приходить газогін Північний потік до півдня, куди приходять газогони з Білорусі та України і цей газогін може перекидати достатні обсяги газу з півночі на південь! Тобто путін системно готується до зупинки української ГТС і тільки наша влада тішить себе ідіотськими заявами!
показати весь коментар
11.01.2017 14:37 Відповісти
Из почти 160 миллиардов кубов газа в Европу, через Украину прокачивают чуть больше 80 ярдов кубов. Какой газопровод сможет справиться с этими объёмами? Кроме того, по данным Bloomberg cо ссылкой на не публичный бюджет Газпрома, Газпром планирует поставлять в Украину 8,8 - 14 млрд. кубов газа в 2016-2018 гг. ***** хочет зарабатывать на газе.
показати весь коментар
11.01.2017 14:52 Відповісти
путін вже не раз доводив що віддасть все щоб виграти війну з Україною! Що для маніяка якісь гроші та якийсь газ? Якщо транзит Україною припинеться, до путін з Меркель будуть ще більше заробляти на Північному потоці і нарешті буде виправдана це ідіотське та безглузде будівництво! Може бути безліч резонів для путіна, щоб припинити качати газ через Україну, але головна причина це спроба заморозити Україну та отримати стихійні бунти всередині України через катастрофічну ситуацію, звинуватити у всьому Майдан та привести назад в Київ Януковича! Біда в тім що нерозумна та нікчемна влада свідомо чи несвідомо допомагає путіну.
показати весь коментар
11.01.2017 14:56 Відповісти
Ви вважаєте Путіна маньяком, а я хитрим гебістом-клептократом. І поки що все його царювання підтверджує саме мою думку.
Резон для Кремля збільшувати завантаження більш дорогого північного маршруту доставки газу з РФ в ЄС - демонструвати всім "потрібність" розширення його, що "сулить" казкові бариші в процесі фінансування будівництва присосавшимся до цієї кормушки "правильним людям". А припинення зараз транзиту Україною означає значні збитки для Газпрому і вимушене урізання капзатпрат, що вдарить по кишеням реальних бенефіціарів росмонопольки, довга відмова - приведе до банкрутства Газпрому.
Основне питання в тривалості гіпотетичного "закриття крану". Якщо менше кварталу - це викличе подорожчання газу в ЄС (і проблеми в газопостачанні деяких балканських країн), але думаю додаткові поставки в Україну можна буде організувати і з ЄСівських сховищ, навіть взимку. Якщо довше переривання українського транзиту - це дасть помітний дефіцит газу в Європі, але його ефект буде переважно у вигляді фінансових збитків, а фізична нестача швидко пом'якшиться:
1. екстренними заходами з обмеження споживання промпідприємствами в опалювальний сезон, 2. значним ростом імпорту ЗПГ в Європу через перенаправлення спотових поставок на "знову преміальні" ринки ЄС (ціни то скакнуть суттєво), що до 2/3 нинішнього укртранзиту додасть, в наступні роки більше...
3. негайне відновлення тренду системного скорочення споживання газу в електроенергетиці, бо через дешевизну газу та політику відмови від вугілля в Західній Європі використання на електростанціях за останні квартали навпаки виросло.
показати весь коментар
11.01.2017 17:53 Відповісти
Без газовых хранилищ в Западной Украине касапам никак не обойтись. При пиковых похолоданиях именно эти хранилища обеспечивают Европу газом. Пока альтернативы им нет. Ждём, пока амеры начнут поставлять сжиженный газ взамен касапского. Вот тогда завоешь, тролятина !
показати весь коментар
11.01.2017 23:41 Відповісти
Зараз всі амерські поставки йдуть в Азію, бо там цю зиму дорожче. Якби в Європі була б ціна >300$ везли б сюди
показати весь коментар
11.01.2017 23:46 Відповісти
"доступ до газогону ОПАЛ і отримав дозвіл від єврокомісії. Цей газогін йде з півночі Німеччини, куди приходить газогін Північний потік до півдня, куди приходять газогони з Білорусі та України і цей газогін може перекидати достатні обсяги газу з півночі на південь"

Доречі, цей газогін йде не на південь Німеччини, а від Балтійського моря до Чехії, а там вже транзитом попадає або в Баварію або через Словаччину в Австрію. Про обсяги Ви теж, вочевидь, гадки не маєте, бо додаткові потужності OPAL надані Газпрому, дозволять не більше 10млрд кубів на рік пустити "в обхід".
показати весь коментар
11.01.2017 18:44 Відповісти
Потужності ОПАЛу дозволені для прокачки з півночі на південь звільняться як тільки РФ перестане качати газ по газогону СОЮЗ, який ми називаємо українською ГТС. Тому Ваші тези нічого не спростовують, а лише підтверджують мої слова. Газпром отримає доступ до газогону і зможе оперативно збільшити прокачку щоб компенсувати зменшення постачання через газогін СОЮЗ, а ми лишимось і без газу з РФ і без реекспортованого газу з ЄС!
показати весь коментар
11.01.2017 20:13 Відповісти
Що у вас лише один український магістральний газогін в методичці я вже помітив з опусів ваших колєг по трольбригаді (або іншого вашого ніка) Як 30млн м3/д "звільненої" потужності OPAL можуть замінити, наприклад, позавчорашні 250млн кубів транзиту (мінус реверс)? Зовсім дурна у вас зрадопісенька
показати весь коментар
11.01.2017 23:42 Відповісти
А ОПАЛ і не має замістити весь СОЮЗ, він має лише частково підтримати присутність Газпрому на ринку певних країн. путіну не треба повністю забезпечувати російським газом споживачів, навпаки треба створити потужний дефіцит газу у Східній Європі щоб Україні не було продано жодного кубометру!
показати весь коментар
12.01.2017 00:28 Відповісти
Пуйтін вашій бахіні так і сказав: "не хочу забезпечувати, нафіг мені бабло", а та поручила вам нести зрадну вість по всім інетикам? Кремль вже награвся в обмеження поставок в 2014-15 і що це їм дало?
показати весь коментар
12.01.2017 00:47 Відповісти
Тимошенко треба посадити за підписаний контракт з путіним і патріоти це обов'язково зроблять!
показати весь коментар
12.01.2017 00:49 Відповісти
ни фига касапам не отдали ОПАЛ , решение заблокировано. Второе - ОПАЛ , это продолжение Северного потока от побережья Германии почти до чешской границы. В Европе не идиоты, они знают как касапов поставить на место, тебе ясно, тролятина ?
показати весь коментар
11.01.2017 23:38 Відповісти
В США подають законопроект, який може накласти санкції на будь-яку серйозну співпрацю з РФ в енергетиці. Європі на таке кишка затонка і залежність дуже сильна від рашенських поставок.
показати весь коментар
11.01.2017 23:49 Відповісти
"В сховищах має бути не менше 6-7 млрд куб.м газу на кінець опалювального періоду"

На якому паркані Ви це прочитали?

"не побудувала газовози які будуть возити азербайджанський та туркменський газ з Грузії в Україну!"

В Азербайджану зараз немає зайвого газу. Новий газ буде з вводом Шах-Деніз-2, який орієнтується на поставки в саму Туреччину і транзитом по TANAP в ЄС. Возити ЗПГ лише Чорним морем - дорога забавка, поки турки не пропускають газовози Протоками цей вид транспортування в регіоні можна вважати закритим.
показати весь коментар
11.01.2017 14:20 Відповісти
Газу в Азербайджані досить для того щоб забезпечити Україну в повному обсязі і Азербайджан вже не раз намагався пробитись в Україну з власним газом та нафтою і наявність в Україні мережі заправних станцій Сокар це зайве підтвердження зацікавленості Азербайджана в співробітництві з Україною! Азербайджан знайде можливість постачати не тільки газ а й нафту в Україну, якщо Україна почне щось робити у цьому напрямку! Вже були пробні поставки нафти та газу паромами в Іллічівськ, але висока вартість перевезень тоді не дозволила запустити цю лінію! Зараз ціна газу піднялась в рази і перевезення паромами залізничних цистерн зі зрідженим газом можна було б повторно розглянути!
показати весь коментар
11.01.2017 14:41 Відповісти
"Нет никакого Армагеддона. Украина как была, так и будет с достаточным количеством газа", - Кистион - Цензор.НЕТ 6129
показати весь коментар
11.01.2017 14:50 Відповісти
Центр досліджень енергетики (http://eircenter.com/ EIRCenter.com ) При збереженні темпу відбору газу, який було зафіксовано, кількість газу в ПСГ скоротиться до технологічного мінімуму (5 млрд м3)
показати весь коментар
11.01.2017 14:51 Відповісти
Ви коментуєте графік за 2015, зараз потужність відбору куди нижча:
https://agsi.gie.eu/#/graphs//UA
показати весь коментар
11.01.2017 17:09 Відповісти
Я Вам показую на прикладі 2015 року що 5 млрд куб.м це гранична межа за яку не можна переходити! А ми вже в 2015 році наблизились небезпечно близько до цієї цифри, а цього року зима більш холодна і ми ще ближче підходимо до колапсу та катастрофи!
показати весь коментар
11.01.2017 18:24 Відповісти
"показую на прикладі 2015 року що 5 млрд куб.м це гранична межа за яку не можна переходити!"
Ви ніхріна не "показали". Що буде при відборі нижче рівня 5млрд кубів? В "типу холоднішу" зиму 2016-17 менше піднімається газу зі сховищ, факт.
Погано працюєте, юлькоботи.
показати весь коментар
11.01.2017 18:48 Відповісти
Ви замовчуєте той факт що газу більше реекспортується з ЄС, а якщо реекспорт припиниться у випадку припинення постачання з РФ, то відбір газу зі сховищ виросте в рази!
показати весь коментар
11.01.2017 20:06 Відповісти
"В рази" це коли б з 50млн м3 (як відбиралось за добу більшість грудня) з настанням морозів рашка кран закрила. Тепер в морози 80-100млн м3 /д, стане 120-140 і що? Колись навіть до запасу нижче "офіційних" 3млрд кубів викачували (а не "7млрд техмінімум", як Ви тут прибріхували), хоч не факт, що з того часу корисні властивості ПСГ не погіршились. Крім, того є ще сховища в ЄС, де зараз більше 50млрд м3 і зменшення запасів 300-800млн м3/добу, і до 150 млн м3/д нетто-імпорту (без урахування реекспору в Україну) поставок в ЄС з УкрГТС. Ніяких підстав фантазувати, що сильні морози триматимуться на континенті безперервно до квітня я не бачу, такого ніколи не було і 3-5млрд зайвих кубів для випадку потреби екстренних поставок в Україну в сховищах Німеччини та Чехії завжди знайдуться.
показати весь коментар
11.01.2017 23:33 Відповісти
Ви мабуть не розумієте що Україна бере російський газ з труби на всій протяжності ГТС і потім докупляє ці обсяги газу в ЄС, тобто нібито купляє цей газ в ЄС, крім цього Україна качає з ЄС газ в Україну по реверсній трубі назад і ще відбирає газ зі сховищ і качає в ЄС, бо купити в ЄС стільки газу скільки споживається по всій довжині ГТС від російського кордону до західного Україна просто не може! Тепер уявіть що Газпром припиняє постачання газу, нам потрібно буде розвернути всю ГТС в реверс і качати з західних сховищ на схід і не буде газу який ми купляємо в ЄС (ні щоб замістити споживання російського газу в Україні, ні щоб качнути в реверсному напрямку в Україну)!!!! Тобто ми будемо споживати з СПГ майже весь обсяг газу який споживає Україна і газу просто не вистачить! Україна споживає для потреб населення більше 21 млрд куб.м , більшість цього газу споживається в опалювальний період, десь 2/3, тобто 14 млрд куб.м. В нас пройшло половина опалювального періоду, тобто нам потрібно буде десь 7 млрд куб.м на забезпечення населення, якщо путін завтра перекриє газ і ще не менше 5 млрд куб.м. мають лишитись у сховищах, а це разом 12 млрд куб.м тільки до кінця опалювального сезону, а потім треба ще якось жити, поки газовий завод в Одесі та Грузії не побудують і газовози не запустять, а в нас сьогодні вже менше 12 млрд куб.м, тобто ми вже за гранню катастрофічної відмітки!
показати весь коментар
12.01.2017 01:01 Відповісти
"якщо путін завтра перекриє газ"
Ця страшилка вже не працює


ми будемо споживати з СПГ майже весь обсяг газу який споживає Україна і газу просто не вистачить!

Чим доведеш? Твоїм "просто" навіть дупи не підітреш


"Ви мабуть не розумієте що Україна бере російський газ з труби на всій протяжності ГТС "
Це ж чудово що УкрГТС дозволяє так оптимізувати транспортування! Уяви, що Україна не транзитує та не імпортує газ зі сходу. Тоді б протягом року газ видобувався переважно в східних областях - прокачувався через всю країну для заповнення по максимуму західноукраїнських ПСГ, а в опалювальний сезон викачувався (в більших ніж зараз обсягах) звідти щоб качатись назад по всій країні. До твого відома: витрати на імпорт газу минулого року = доходам від транзиту. В сухому захишку - зменшення безглуздого качання газу туди-сюди.


"відбирає газ зі сховищ і качає в ЄС, бо купити в ЄС стільки газу скільки споживається по всій довжині ГТС від російського кордону до західного Україна просто не може!"
В цьому й полягає смисл роботи сховищ - газ в холодний созон з них відбирається і забезпечує баланс в системі. Агітуєш щоб газ в них закачати і не піднімати? І *****?

Ти або "корисний ідіот" або проплачений ольгінський, бо по-твоєму треба було додатково імпортувати газу з Росії на 5млрд дол., щоб забезпечити заповненість на 100% сховищ. Але зрештою він би або лежав там без діла або йшов на запезпечення транзиту. Ти вже розберись де "зрада" і проти чого ти і головне - "за" що, конкрентно по цьому питанню?
показати весь коментар
12.01.2017 15:20 Відповісти
В кінці розповідного речення ставиться крапка, від "!" вашій тираді далекої від теми людини ваги не додасться.
Газу в азерів вистачає під землею, а не в актуальних резервах видобутку, яких практично немає: через ріст власного споживання балансують на межі імпорту з РФ, недовиконують контракти на поставку в Туреччину. Для збільшення продукції треба розробляти нові каспійські родовища.
Не плутайте https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%80%D1%96%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0%D1%84%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%B3%D0%B0%D0%B7 ЗНГ (стиснений пропан-бутан) і https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%80%D1%96%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B3%D0%B0%D0%B7 ЗПГ (рідкий метан) - це окремі види палива, хоч джерела отримання перетинаються: попутні гази з нафтових свердловин, сепарація при первинній обробці з газових свердловин чи доочистка на ЗПГ-заводі, але технології транспортування, зберігання і застосування різні. З транспортних потужностей для доставки природного газу з Азербайджану в Україну наразі є заміщаючі поставки через Росію (на що ті не підуть), інших просто не існує в природі.
показати весь коментар
11.01.2017 17:29 Відповісти
Транпортувати зріджений газ з Азербайджану можна залізничними цистернами до Грузії і далі через паром Поті-Іллічівськ (Чорноморьск) в Україну. А обсяги газу можна перерозподілити на користь України, якщо Україна дасть більшу ціну! До того ж Туркменістан знаходиться на іншому березі Каспійського моря і може прокласти в Азербайджан свій газогін по дну моря і качати свій газ в Україну через Азербайджан-Грузію і далі газовозами до Одеси!
показати весь коментар
11.01.2017 18:31 Відповісти
Дурнику, ніякими "залізничними цистернами" рідина при мінус 160С возитись не буде.
показати весь коментар
11.01.2017 18:51 Відповісти
Думаю, а ну загляну в профіль, у кого в друзях?- І точно! Юліна бригада!
показати весь коментар
11.01.2017 14:32 Відповісти
В Грузії планували побудувати завод ще 2011 року і досі цей проект чекає на інвестиції!
показати весь коментар
11.01.2017 20:08 Відповісти
При нинішній невизначеності майбутніх цін в Європі чекати доведеться довго, такий проект вимагає вартість після регазу мінімум 300$/тис.кубів а то й більше. Оскільки мало хто повірить, що на європейських хабах роками триматимуться вищі значення, то без довгострокових контрактів нікуди. Ну або вмовите туркменів чи азерів "подарувати газ для благого діла"))
показати весь коментар
11.01.2017 22:47 Відповісти
Кистион отменил Армагеддон . Живём , радуемся .
показати весь коментар
11.01.2017 14:00 Відповісти
Eto radujetes, poka mjuller o mirovih rekordah v sfere postavki gaza glagolit, kstati, ,ti hotj predstavljajesj - sjto budet, jesl inebudet etih rekordov, to okazivajetsa, sjto vi teperj v sjokolade zjivjote, a o Ukraine nebespokoisa, jei pomogali i budem pomogatj - ona nasj sojuznik.
показати весь коментар
11.01.2017 14:09 Відповісти
двухкомнатная квартипа 59 кв.м, в квартире стоит АГВ и газовый водонагреватель ,плита ( ребёнок , двое взрослых). Температуру поддерживают 18-19 градусов , расход в морозы около 350-450 кубов * 7000гр = около 2500-2800 ТОЛЬКО ЗА ГАЗ .Общая платёжка около 4000 гр!!!При этом ГАЗ ЗАНИЖЕННОЙ КАЛОРИЙНОСТИ, ЖКХ не работает по причине отсутсвия средств на ремонты труб-фасадов-уборка-крыши и зарплаты как таковой-ВСЁ ДЕЛАЕТСЯ ЗА СЧЁТ ЖИЛЬЦОВ
ВОПРОС: где простому пересичному (не работнику АП,министерства,НБУ и прочих президентских конюшен) взять деньги и ЧТО С ЭТИМ ПАСКУДСТВОМ ДЕЛАТЬ???????
https://censor.net/comments/locate/422823/01921359-80d6-704b-8793-f6b6bc23804chttps://censor.net/user/327342

https://subsidii.mlsp.gov.ua/ Електронна послуга: Призначення житлової субсидії
https://censor.net/comments/locate/422823/01921359-80da-7310-b4a4-d8fefa8c9bd8https://censor.net/user/320954

заполнили ещё в октябре
https://censor.net/comments/locate/422823/01921359-80da-7310-b4a4-d8fefb599df0https://censor.net/user/320954

да , ещё вопрос: -а если даже дают субсидию ГАЗ ПЕРЕСТАЮТ БОДЯЖИТЬ ЭТИ НЕНАСЫТНЫЕ УПЫРИ??? ведь даже за эти деньги не хотят честно работать!!!!!
https://censor.net/comments/locate/422823/01921359-80db-7192-b790-10fb993b7558https://censor.net/user/327342

Подай в суд.
https://censor.net/comments/locate/422823/01921359-80de-7202-9ee5-3c91847e2f26https://censor.net/user/320954

Так суды продажные и плату подняли до небес за подачу иска
http://advokat-bezuh.in.ua/razmer-sudebnogo-sbora-s-1-yanvarya-2016-goda/ ,
а о мошеничестве с газом пишут на всю страну на авторитетных ресурсах
http://news.finance.ua/ru/news/-/349772/ukraintsev-zastavlyayut-polzovatsya-gryaznym-gazom-po-zavyshennym-tsenam-ekspert

....ТАК Я Ж И КАЖУ- ВЫБОРУ НЕ ОСТАВЛЯЮТ НАШИ заботливые барыги....
показати весь коментар
11.01.2017 14:20 Відповісти
Армагедона нет,а завтра проснешься с ним..У этой власти покоя для людей не припасено.
показати весь коментар
11.01.2017 14:03 Відповісти
А что там у хохлов, да проблемы люди на паРаше померзли...газа нет..отключили своих для хохлов, а они отказались..
показати весь коментар
11.01.2017 14:04 Відповісти
В Днепропетровской области с.Елизарово председатель Сельского совета судится за неуплату за потребленный газ, в иске указывает, что Надра Украины принадлежат украинскому народу, а счета на газ приходят из какой то зарубежной фирмы.
показати весь коментар
11.01.2017 14:06 Відповісти
фирма называется ФСБ
показати весь коментар
11.01.2017 23:45 Відповісти
S gazom jasno, tam russkije bjot vse rekordi po slovam millera, strasjno predstavitj, kak oni budet zjitj bez rekordov, no tut vot infa pojevilas ne po etoi teme, a toi, gde vcjera briti govorili, sjto neizmenit otnosjenije k okupaciji cjasti Ukraini so storoni rasseji, nu pojehali togda:
МИДы Британии и России устроили новую словесную войну

bbcrussian.com | 4 часа назад

Между Британией и Россией разгорелась война слов: глава МИД Великобритании http://rus.delfi.lv/temi/boris-dzhonson Борис Джонсон обвинил Кремль в "грязных делишках", а посольство РФ выступило с критикой в адрес Великобритании за ее антироссийскую риторику, пишет дипломатический корреспондент Би-би-си Джеймс Ландэйл.
показати весь коментар
11.01.2017 14:07 Відповісти
e ruskije - vihod tam
"Нет никакого Армагеддона. Украина как была, так и будет с достаточным количеством газа", - Кистион - Цензор.НЕТ 7380
показати весь коментар
11.01.2017 14:14 Відповісти
кАНЕШНА не будетЬ...Вже скоки людей отрезали от газа за неуплату.
показати весь коментар
11.01.2017 14:07 Відповісти
чё там - хохлы опять не замёрзнут?
показати весь коментар
11.01.2017 14:23 Відповісти
Врёт,как сивый мерин !!!
показати весь коментар
11.01.2017 20:41 Відповісти
и газ у мацковии не покупаем, и зима холодная, и всиравно хахлы не помёрзли. Обама виноват.
показати весь коментар
11.01.2017 23:46 Відповісти