6112 відвідувачів онлайн
1 495 10

Апеляційний суд залишив під вартою екс-заступника голови "Нафтогазу" Кацубу до 17 січня, - адвокат

Як передає Цензор.НЕТ, про це Українським Новинам повідомив його адвокат Юрій Іващенко.
"Сьогодні суд відхилив нашу апеляцію і залишив запобіжний захід у вигляді утримання Кацуби під вартою до 17 січня", - сказав він.
Адвокат також зазначив, що захисники екс-заступника голови "Нафтогазу" вже ознайомилися з усіма 92 томами справи, а сам Кацуба на даний момент прочитав тільки половину.
Іващенко також підтвердив інформацію Генерального прокурора Юрія Луценка, що сторона захисту ініціювала укладення угоди зі слідством.
Водночас процедуру обговорення умов угоди зі слідством, за словами адвоката, ще не розпочато.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Прокуратура затримала екс-заступника глави "Нафтогазу" Кацубу у справі Курченка

Як відомо, Генпрокуратура заявляє про готовність екс-заступник голови "Нафтогазу" Кацуби співпрацювати зі слідством.
21 жовтня Генпрокуратра завершила розслідування кримінального провадження стосовно екс-заступника голови "Нафтогазу" Кацуби.
Правоохоронці затримали його 17 червня. Суд заарештував його і встановив заставу 450 млн гривень.

Також читайте: Екс-заступник голови "Нафтогазу" Кацуба заявив про готовність піти на угоду зі слідством, - Луценко
Топ коментарі
+2
То садят.То отпускают.То снова садят. Карусель.Коррупционная.
показати весь коментар
11.01.2017 17:59 Відповісти
+2
Взять Бойко за жопу слабо?!
показати весь коментар
11.01.2017 18:14 Відповісти
+1
Граждане Украины, проходящие по "газовому делу" Онищенко, признали себя виновными и согласились на сделку со следствием.
показати весь коментар
11.01.2017 18:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То садят.То отпускают.То снова садят. Карусель.Коррупционная.
показати весь коментар
11.01.2017 17:59 Відповісти
Граждане Украины, проходящие по "газовому делу" Онищенко, признали себя виновными и согласились на сделку со следствием.
показати весь коментар
11.01.2017 18:14 Відповісти
Взять Бойко за жопу слабо?!
показати весь коментар
11.01.2017 18:14 Відповісти
Взять Вову Кабаева (*****) за жопу слабо?!
показати весь коментар
11.01.2017 18:23 Відповісти
А почему оставил ?Что - мало заплатил ?
показати весь коментар
11.01.2017 18:21 Відповісти
выпустят наверное.
показати весь коментар
11.01.2017 18:29 Відповісти
Те що син депутата в СІЗО це навіть якось не віриться. Та ще й так довго - більше ніж пів року.
показати весь коментар
11.01.2017 18:33 Відповісти
Хоть одно дело могут довести до приговора? Суды только избранием и продлением мер пресечения занимаются. А потом закон савченко им плохой. Может все-таки в прокуратуре и следствии должны работать профессионалы, а не ...Ну вы знаете кто.
показати весь коментар
11.01.2017 19:34 Відповісти