"Запустити маховик економічного розвитку - ключове завдання, яке ми ставимо перед собою на цей рік", - Гройсман
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на Facebook.
"Рік, в який ми увійшли, простим не буде. Ми всі це розуміємо. Але він однозначно буде роком початку нашого повноцінного економічного зростання. Про це сьогодні можна впевнено казати за даними, які сигналізують, що почалася активізація внутрішніх процесів в економічному житті, а це, безсумнівно, відобразиться на кінцевих показниках", - пише він.
"Запустити маховик економічного розвитку - ключове завдання, яке ми ставимо перед собою на цей рік. Україна має стати сильною й успішною, і в цьому полягає наша стратегія", - підкреслив глава уряду.
Топ коментарі
(ЛУЧШЕ Б ДЕНЬГАМИ. Ну, или ГРЕЧКОЙ на крайняк...)
Вот сегодня на ФБ вышла статья от человека, который посмел сказать, что Украина не такая уж и плохая страна. И в комментах разверзся ад, а то как так-то, кто посмел сказать, что у нас неплохо, нужно срочно исправить. Причем не ольгинские, свои ноют. Под очерком с впечатлениями нынче сбор сирых и убогих, которые последний хлеб без соли доедают.
Не понимаю почему люди настолько любят негатив, что им даже одну позитивноокрашеную мысль принять или даже просто проигнорировать настолько сложно.
он - жид
На жаль Ви праві тільки частково "Україна перестане існувати такою як вона була і є зараз"
П.С. У цьому світі немає нічого постійного, все тимчасове. Будь-яка нова подія (життєвий процес) має початок і кінець (Α Ω). Будь-який діючий процес завжди закінчується, але до моменту його закінчення може породжувати нові процеси і так до нескінченності. Тривалість будь-якого процесу залежить від об'єктів або суб'єктів, які брали безпосередню участь при зародженні даного процесу, їх кількості, причин виникнення даного процесу, ступенем важливості даного процесу, і кількості об'єктів або суб'єктів що беруть участь в життєдіяльності даного процесу.
...всё уже запустили до Гройсмана... ...раскрутить бы...
Раз таке каже, буде ще гірше.
У країні 1992 рік. Буде 93 та 94.
Інститут Патона перейшов на 3 дні, все звертають, металісти розгромили половину дач у нашому садівництві. Знайомі поїхали до Польщі працювати ким попало.
Це моя історія. Таких тисячі.
Чесно, вчу дітей англійської, готуюсь до еміграції.
Шановний уряд, будьте ви прокляті!
Ви не один такий,
Нема майбутнього в країни у якої при владі не покарані ЗЛОдії, які безкарно паплюжать закони конституцію під себе
по-моєму -до ВР.
2) щоб "запустити" економіку, дя початку треба зменшити банківський відсоток,навіть пожертвувавши трохи курсом гривні..
на жаль:
І знову.. це зауваження до НАЦБАНКУ.Не до Уряду.
медленно начинаем полёт вниз...)))хотя куда ещё ниже...на плечах и крови народа пришли-на них же и топчутся...
уже 25 лет топчемся на месте...
ЗАЧЕМ МАХОВИК?
КАКОЙ ТАКОЙ МАХАВИК-ПАХАВИК, ЕЖЕЛИ ОТОЙ ГРОССМАН ТОЖЕ ПОЛЕТЕТЬ МОЖИТЬ У ЗАПУСЧЕННОМ САСТАЯНИИ НА РАДОСТЬ И ПОТЕХУ ЛЮДУ ПРАСТОМУ...
http://vshoke.com.ua/?p=28159
В 2017 году в Украине начнется экономический рост.????? НЕ ВЕРЮ! НЕ ВЕРЮ!!
Яценюк в 2014-м обещал рост экономики в 2015. Но только обесценил гривну, обокрал Украину, развалил экономику, сам нажился. Теперь Гройсман обещает.
маховикгноевик экономического развития - ключевая задача, которую мы ставим перед собой на этот год", - Гройсманон говорит не об украинцах, он говоит о "наших", о "своих" - это у них будет рост.
Когда они говорят "наша страна" или наша Украина" - они имеют в виду именно их Украину.
Через субсидии накидают своим денег бесконтрольно, и хорошего всем настроения.
Это у них называется "экономический рост".
Цены на газ разной добычи еще можно было хоть как-то отследить,
а субсидии - это тотальная бесконтрольная коррупция, шабаш вседозволенности.
Потом будут обижаться.
СОВКОПІДАРИ бажають повернення попередньої системи,де Нафтогаз "кредитувався" напряму з бюджету,а потім був дешевий газ для населення і промисловості ?
В тому числі ,щоб потім був дешеший метал ,і Ахмєтов міг його дешевше продати на ЗАХіД,показавши з офшорів бюджету України великий палець ?
То, може, треба зробити добротний новорічний фейерверк ?
Щоб Коболев знав, що красти у людей - заняття небезпечне.
а то вы только и делаете, что виртуальные " маховики" запускаете.