Голова Ради безпеки РФ Патрушев: "Основні інтернет-сервери Вашингтон використовує в розвідувальних та інших цілях"
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив в інтерв'ю Российской газете секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев.
"Останнім часом ми фіксуємо значне збільшення спроб завдання збитку російським інформаційним системам з боку зовнішніх сил", - заявив Патрушев.
"Це і випадки хакерства, і несанкціонований збір персональних даних. Широко використовують світові оператори і провайдери, а застосовувані методи постійно еволюціонують. Наприклад, адміністрація Барака Обами голослівно звинувачує Росію в хакерських атаках, свідомо ігноруючи той факт, що основні інтернет-сервери розташовано на території США і їх використовує Вашингтон у розвідувальних та інших цілях, спрямованих на збереження свого домінування у світі", - запевняє Патрушев.
Топ коментарі
Может 16?
Особливо тупо, коли у випадку з Кримом они нагадують, що Америка таким же чином захопила Гаваї чи Пуерто-Ріко. Забувають тільки сказати, що то було сто років тому...
Так и норовят узнать рецепт приготовления говнища для изготовления статуй петухов...
Все эти компютеры, айфоны , сервера нужно бульдозером сравнять с землей.
А вместо них применять только скрепную сколковскую технику. Вот например винчестер на 50 mb, весом 25 кг, равного которому в мире нет.
Свободный обмен информацией смертельно опасен им - это аксиома.
В перспективе оставят россиянам только радиоточки, ну и пару каналов ТВ - чтобы рыло вождя не подзабылось