Оборонні заводи отримали фінансування попри саботаж з ухваленням закону про спецконфіскацію, - Пашинський
Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт", голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський на засіданні Погоджувальної ради.
"Буквально в останній робочий день минулого року нам вдалося завдяки позиції і Президента, і Прем'єр-міністра, і першого віце-прем'єра, і міністра фінансів, і бюджетного комітету запустити процедури функціонування системи державних гарантій. З цього місяця наші оборонні заводи будуть максимально завантажені, а наша армія почне отримувати в необхідній кількості усю необхідну зброю", - наголосив він. Пашинський додав, що "така ситуація склалася тому, що Верховна Рада кілька разів саботувала, явно з корупційних міркувань, ухвалення закону про спецконфіскацію".
Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони також звернув увагу на цифри, оприлюднені у ЗМІ, про небойові втрати у зоні проведення АТО.
"У нас небойових втрат набагато більше, ніж бойових. Саме тому я звертаюся до Голови Верховної Ради, до учасників Погоджувальної ради - ми просимо провести за кілька тижнів тематичний день по цьому блоку. А зараз я прошу терміново, на четвер, поставити питання проходження військової служби (законопроект №5640). Друзі, ми маємо велику проблему, тому я прошу уваги всіх голів комітетів і фракцій розглянути питання про військову юстицію, військову дисципліну та ротацію", - наголосив Сергій Пашинський.
Топ коментарі
Южмаш остался без военных заказов Государство проигнорировало предложение специалистов Южмаша о размещении на предприятии военных заказов. -К Сожалению, наши предложения по производству стрелкового оружия, модульных казарм, беспилотных и сверхлегких самолетов пока не превратились в контракты. А разработанный бизнес-план организации производства патронов был проигнорирован, несмотря на уже намечается в стране дефицит боеприпасов, - пишет dnepr.info ссылаясь на пресс-службу предприятия. Сообщает Национальный промышленный портал.
Источник: http://www.milnavigator.com/yuzhmash-ostalsya-bez-*******-zakazov/
Читаю все это и охреневаю.