9155 відвідувачів онлайн
3 212 12

"Хочу запевнити, ви будете у фокусі уваги уряду", - Гройсман вручив пожежну техніку та обладнання підрозділам ДСНС у Чернігові

Глава Уряду взяв участь в урочистому врученні пожежної техніки та аварійно-рятувального обладнання підрозділам Державної служби України з надзвичайних ситуацій Чернігівського гарнізону, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Кабміну.

Володимир Гройсман подякував рятувальникам "за роботу без вихідних, свят": "Цілодобово ви на варті і готові завжди рятувати людину у будь-яких складних умовах".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Закарпатські рятувальники знайшли сноубордиста з Києва, який заблукав у районі Драгобрата

Прем'єр-міністр зазначив, що у 2017 рік заробітну плату рятувальників було збільшено у середньому на 2 тис. грн. На 2017 рік також передбачено "рекордні" 600 млн грн для придбання нової техніки і переозброєння.
"Наше завдання - дати вам якісну заробітну плату, яку ви заробили по праву, маємо віддавати вам належно, якісно забезпечити вас технічно, дати можливість отримати найкраще обладнання, засоби захисту техніку, щоб ви могли ефективно допомагати людям і найголовніше залишитися живими самими", - зазначив Глава Уряду.
"Хочу запевнити, ви будете повністю в увазі Уряду для того, щоб підтримувати, допомагати вам бути ефективними. Маємо вчасно відреагувати, профілактувати і врятувати", - наголосив він.

Також читайте: 90% снігоприбиральної техніки - це машини віком 30-50 років, - Омелян

Глава Уряду також вручив рятувальникам відзнаки за мужність і відвагу, бездоганне виконання службових обов'язків самовідданість та високий професіоналізм під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та участі в пошуково-рятувальних роботах.
Топ коментарі
+4
там где бабло отмыть - это все в фокусе правительства
показати весь коментар
17.01.2017 16:30 Відповісти
+2
Пожежні досі в радянських куртках ходять, бо немає нормального одягу, а влада списує мільярди на техніку, бо там відкати! Ляшко голосує за бюджет, щоб його заводу давали замовлення на пожежну техніку!
показати весь коментар
17.01.2017 16:38 Відповісти
+2
Он на свои деньги эту технику купил? То свинорылый пиарится на АТО, а додик по пожарникам специализируется?
показати весь коментар
17.01.2017 16:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Може он за одно бы взял лопату поубирал там что-ли. Съездил бы на тушение пожара раз свою работу всю поделал. Хотя... лучше пускай свадебным генералом ходит так меньше вреда будет.
показати весь коментар
17.01.2017 16:30 Відповісти
Пожежні досі в радянських куртках ходять, бо немає нормального одягу, а влада списує мільярди на техніку, бо там відкати! Ляшко голосує за бюджет, щоб його заводу давали замовлення на пожежну техніку!
показати весь коментар
17.01.2017 16:38 Відповісти
Грося у ляша, хлеб отбирает?
показати весь коментар
17.01.2017 16:41 Відповісти
Гройсман роздає техніку вироблену на заводі Пожмашина в Прилуках Чернігівської області. Це спонсори радикальної партії, заради заказів на цей завод Радикальна партія голосує за бюджети та рішення влади! Колись Ляшко казав що скорше небо впаде на землю ніж Радикальна партія проголосує за бюджет 2016, а вже наступного дня вся Радикальна партія голосувала за бюджет бо в ньому було закладено 600 млн грн. для Пожмашини!
показати весь коментар
17.01.2017 16:55 Відповісти
Так, а я о чем? Пожарные машины, это ж ляшка тема. А, тут грося пиарится....
показати весь коментар
17.01.2017 17:01 Відповісти
Ляшка тема це іздити в Тайланд, тема власників Пожмашини - отримувати гроші, а тема тупої влади - робити тупий піар на другосортному пожежному обладнанні.
показати весь коментар
17.01.2017 17:03 Відповісти
там где бабло отмыть - это все в фокусе правительства
показати весь коментар
17.01.2017 16:30 Відповісти
Говорят, что в Киеве горит свалка и дым поэтому по городу. Может эти машины уже на марше в Киев? Или гройсман поехал свежим воздухом дыхнуть.
показати весь коментар
17.01.2017 16:39 Відповісти
Он на свои деньги эту технику купил? То свинорылый пиарится на АТО, а додик по пожарникам специализируется?
показати весь коментар
17.01.2017 16:39 Відповісти
Де фотки? Мабуть знову техніка з Московії?
показати весь коментар
17.01.2017 16:44 Відповісти
Опять камазы накупили? война ни что - гешевт всЁ.
показати весь коментар
17.01.2017 17:15 Відповісти