Гройсман у кінці тижня піде у відпустку у зв'язку з днем народження, - прес-секретар прем'єр-міністра
Про це прес-секретар політика Дмитро Столярчук повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передає Цензор.НЕТ.
"З радянських часів у нас склалась погана традиція, коли в День народження високопосадавця всі йдуть його вітати лише заради того, щоб відмітитись - "засвідчити сою повагу". Чим вища посада, тим довша черга. Володимир Гройсман давно вирішив, що цю традицію треба ламати. Багато років тому, тоді ще міський голова Вінниці започаткував свою традицію - брати відпустку на цей день і проводити його тільки у родинному колі. Не був винятком і минулий рік, коли Володимир Гройсман працював уже в Парламенті, не стане винятком і цей рік", - зазначив Столярчук.
Він повідомив, що в кінці цього тижня прем'єр на кілька днів візьме традиційну відпустку і "як завжди, ці дні проведе в колі сім'ї". З понеділка, за словами Столярчука, прем'р-міністр має намір повернутися до виконання своєї повсякденної роботи.
"З радянських часів у нас склалась погана традиція, коли в День народження високопосадавця всі йдуть його вітати лише заради того, щоб відмітитись - "засвідчити сою повагу". Чим вища посада, тим довша черга. Володимир Гройсман давно вирішив, що цю традицію треба ламати. Багато років тому, тоді ще міський голова Вінниці започаткував свою традицію - брати відпустку на цей день і проводити його тільки у родинному колі. Не був винятком і минулий рік, коли Володимир Гройсман працював уже в Парламенті, не стане винятком і цей рік", - зазначив Столярчук.
Він повідомив, що в кінці цього тижня прем'єр на кілька днів візьме традиційну відпустку і "як завжди, ці дні проведе в колі сім'ї". З понеділка, за словами Столярчука, прем'р-міністр має намір повернутися до виконання своєї повсякденної роботи.
Топ коментарі
Во двор пусть приносят, во двор...
Отпуск на день рождения всем положен?
.
перенесли подальше от журналистов.