8590 відвідувачів онлайн
5 765 9

ВМС просять мешканців Одеської і Миколаївської областей спокійно ставитися до маневрів військової техніки під час навчань

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства, опублікованому у Фейсбуці.

"Протягом поточного тижня на території Одеської і Миколаївської областей в рамках комплексу навчань з бойової готовності органів військового управління та військових частин матимуть місце пересування колон військової техніки, розгортання блокпостів на шляхах руху та інші заходи. У зв'язку із вищезазначеним, просимо з розумінням ставитися до певних незручностей, які можуть виникнути через проведення запланованих заходів", - йдеться в повідомленні.

Водночас ВМС звернулися до мешканців із проханням "не створювати підрозділам зайві труднощі у виконанні поставлених завдань і зберігати спокій".

Смотрите на "Цензор.НЕТ: В Украине стартовали учебные сборы резервистов, - Генштаб ВСУ. ФОТОрепортаж

Як повідомлялм раніше, Президент України Петро Порошенко вніс у Раду законопроект про допуск іноземних військових в Україну для участі у навчаннях цього року.
Коментувати
Сортувати:
Между прочим, учения ракетчиков в Николаевской области, жутко нервирующие русню в оккупированном Крыму стали уже доброй традицией.
Так шо не нехай кацапи скрежещуть зубами від люті ... або від глистів. )))
показати весь коментар
19.01.2017 10:29 Відповісти
Ну они ещё могут вот так сделать:
Ко-ко-ко!
Год петуха, фуле...
Как в прошлый раз: ко-ко-ко! кут-кудах! будем атаковать места запуска ракет! А по факту обгадились и съели.
показати весь коментар
19.01.2017 11:57 Відповісти
что то будет или правда учения?
показати весь коментар
19.01.2017 10:41 Відповісти
та навчання, не хвилюйтесь)
показати весь коментар
19.01.2017 18:09 Відповісти
А где укр пол литовская бригада ? Ее создали , но больше ничего не пишут.
показати весь коментар
19.01.2017 10:51 Відповісти
Как не пишут, только недавно писали, что будут учения в Польше проводить, параллельно с недавно прибывшими туда НАТОвскими. Она в Польше дислоцируется, т.к. в ней поляков 2/3.
показати весь коментар
19.01.2017 11:34 Відповісти
Ребята, так давайте и в Одессе учения! Пусть вата обос.. Тут труханова от гимна Украины крутило как от святой воды черта, пусть посмотрят на украинские танки. Я, например, только за.
показати весь коментар
19.01.2017 10:57 Відповісти
Та душіть тих сепарів гусеняцями та прикопуйте в канавах
показати весь коментар
19.01.2017 12:21 Відповісти