Фракція "Батьківщини" не має наміру голосувати за виключення Савченко з Комітету нацбезпеки й оборони, - Ігор Луценко
Про це заявив народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".
"Я вважаю, що ця постанова не має ніякого сенсу, оскільки виключити за регламентом депутата з комітету, такого механізму не передбачено. Я не думаю, що той скандал, який зараз роздмухують навколо персони Савченко, є об'єктивним. Савченко є звичайним депутатом. Якщо ми не хочемо, щоб вона була депутатом, це питання можна ставити, але тільки в політичній площині. Якщо вона депутат, вона повинна працювати в комітеті, це її обов'язок. Давайте тоді заборонимо їй взагалі сюди заходити у Верховну Раду. При всьому моєму радикальному засудженні тих речей, які іноді говорить Савченко, там, я вже говорив з представниками прокуратури, немає складу державної зради досі. Якби був склад державної зради, я впевнений, що давно б уже було провадження і купа політиків тут бігали б і це провадження рухали далі", - вважає політик.
Він додав, що фракція не бачить підстав голосувати за виключення Савченко. "Тим більше, я сумніваюся, що взагалі цей зал здатний дати більше 150 голосів за подібний юридичний нонсенс", - додав він.
"Я вважаю, що ця постанова не має ніякого сенсу, оскільки виключити за регламентом депутата з комітету, такого механізму не передбачено. Я не думаю, що той скандал, який зараз роздмухують навколо персони Савченко, є об'єктивним. Савченко є звичайним депутатом. Якщо ми не хочемо, щоб вона була депутатом, це питання можна ставити, але тільки в політичній площині. Якщо вона депутат, вона повинна працювати в комітеті, це її обов'язок. Давайте тоді заборонимо їй взагалі сюди заходити у Верховну Раду. При всьому моєму радикальному засудженні тих речей, які іноді говорить Савченко, там, я вже говорив з представниками прокуратури, немає складу державної зради досі. Якби був склад державної зради, я впевнений, що давно б уже було провадження і купа політиків тут бігали б і це провадження рухали далі", - вважає політик.
Він додав, що фракція не бачить підстав голосувати за виключення Савченко. "Тим більше, я сумніваюся, що взагалі цей зал здатний дати більше 150 голосів за подібний юридичний нонсенс", - додав він.
Нагадаємо, що 18 січня під час засідання Комітету ВР із питань нацбезпеки й оборони члени комітету підтримали постанову про виключення Надії Савченко зі складу цього комітету.
Топ коментарі
Йому, лише, підспівуй трохи -
й роби з ним, що завгодно,
бо він назавжди твій..."
Кроме того, что предатели, так еще и тырят все что под руку попадет.
Вот там действительно ЗРАДА!!
"А потом зазвонил телефон,
- Кто говрит?
- Он"...)))
Последнее, очень надеюсь что когда гадя сядет, то камеру свою поделит с бютовцами. Ведь разоблачат проект ***** "савченко" обязательно.
Як на гадіному піарі у раду йти- це вони можуть, а як голосувати за виключення з комітету, то їхня хата з краю? Колаборанти махрові
https://youtu.be/Gz306Muea54
Судя по друзьям Савченко сепаратистам и оккупантам несложно сделать вывод, что Савченко такая же вата и враг Украины, как оккупанты и сепаратисты.
Ни для кого не секрет, что секта Батькивщина давно сотрудничает с пророссийским Оппонблоком и всячески вредит Украине, а этот случай только один из мнгих, где Батькивщина в очередной раз показала свое антиукраинское пророссийское нутро защищающая кремлевского агента Савченко.
Хоча, їй є в кого вчитися. У її бізнес-партнера он взагалі старий запорожець і два вихідні костюми.
Уже годов 10 ищут "пинкертоны облезлые" , а найти не могут.
Вот когда найдут и докажут, тогда и куздеть будем. А юлькафаровка это ума не надо!
вот тогда будут документы.
а сейчас как же он себя посадит ?
вот вы чувырлы рыго-соевые,аба попиндеть!
Конечно Мы знаем что по сравнению с ней Петя нищий на паперти А Насралик его кент с домами и квартирами в Лондоне пионэр в коротких штаниках А Каноненко имеющий на каждой тонне сепарского угля 40 баксов Бомж с мыльного завода
І в кишені ні х-ра!
Крадій голосніше всіх репетує "тримай крадія"!
Но деревьев достаточно!
За останні щонайменше 200 років ні в якій Українській літературі не зустрічалось таке ідіотське слово!!!
Очевидно, ти - гібридний "українець"!
Типу нашого поХєранта, який говорить "у Мексикі" замість "в Мексиці".
поХєрантові можна простити, воно ж бо євро...
Так, я "гибридний". Народився у Жолкві,все життя прожив у Дніпрі.
А от те що ти гнида з-за поребрика,то оце висловлювання : "Очевидно, ти - гібридний "українець!"" говорить само за себе.В Українській мові слова "очевідно" не існує.
Поясни це своєму кур(в)атору.
Хіба можна терпіти це невігластво ????!!! Гнати Пашинсткого у шию!!
Правило дипломатии - посол должен быть отозван, даже если есть подозрение (не доказательство!) в его предательстве. Тоже с депутатом, тем более в воюющей стране!...
нахер всех оттуда !
задолбали !
Наверное, Жюлии с её Зрадовщиной уже денег подбросили за "правильное" голосование...