Затриманий прокурор вживав амфетамін, розкладаючи доріжки на папках із зібраними матеріалами розслідувань, - співробітник ГПУ Варченко
Про це в ексклюзивному коментарі Цензор.НЕТ повідомила начальник Управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України Ольга Варченко.
За її словами, затриманий є наркоманом "зі стажем". Як розповів правоохоронцям сам затриманий, канабіс він вживає ще з часу навчання в академії, а амфетамін - протягом півроку.
"Одна з доз, упакована в пакет, була знайдена в матеріалах кримінального провадження. Як з'ясувалося, прокурор вживав амфетамін, розкладаючи доріжки на папках із зібраними матеріалами розслідувань", - зазначила Варченко.
Цинізм ситуації в тому, що він підтримував обвинувачення у справах, пов'язаних із поширенням наркотиків. Вона також розповіла, що батьки затриманого є колишніми співробітниками правоохоронних органів.
"Цензор. НЕТ" звернувся до Запорізької місцевої прокуратури №1 з такими питаннями: Як вдавалося людині, що вживає наркотики, працювати в прокуратурі, чи приходив він туди у стані наркотичного сп'яніння? У приймальні нам повідомили, що керівник говорити на цю тему не буде, переадресувавши до першого заступника Наталії Бондаренко.
"Давати будь-які коментарі не в моїй компетенції", - сказала вона.
Раніше повідомлялося, що за підозрою в збуті наркотиків і схиляння до їх вживання затримано прокурора Запорізької місцевої прокуратури №1.
Топ коментарі
Они же там все бандиты, наркоманы, дебилы или дауны...
DIALOG.UA
Деніс Казанський знайшов.
Це - те саме
Пристали к прокурору!
Так и с этим будет.
У нас справи у судах розвалюються не тому що судді продажні, - прокурврори справу як слід оформити не можуть, будь який адвокатишка ловить їх миттю на процесуальних порушеннях!
Доця покійного Джарти навряд чи була кращою суддею, ніж цей прокурором.
Следователь, прокурор, судья - это как продавцы в магазине, им даже не требуется умение продавать товар - у покупателей, просто нет выбора.
После разбирательств (если дело доходит до них), виновники (с точки зрения Закона), признаются невиновными и дело закрывают.
Какой выбор, Вы предлагаете родственникам жертв этих происшествий?
Что именно они должны сделать САМИ, не перекладывая это на других?
- Прокурор!
Печать на ****, не сотрешь..
http://starovyna.at.ua/publ/kolekcionuvannja/rizne/top_prodazh_antykvariatu_v_2016_rotsi_chastina_1/35-1-0-114 А ось найкращі археологічні знахідки 2016-го року в Україні!
Может создать штрафные батальоны и на фронт.
Потому что эта мразь сразу к сепарам побежит.)))
Не нужна Украине такая прокуратура.
Н Е Н У Ж Н А !
В этом предложении вся суть нашей правоохранительной системы.
Зависело от того, кто сколько закрошил...
Дышал делом.
Ха ха, смешно. Удивили. Они там процентов шестьдесят на коксе сидят. Другие наркотики не приветствуют, не камильфо. Старшее поколение алкаши, молодое нарики. Проведите независимые экспертизы (америкосами) и вы офигеете. У ментов меньше, те просто бухают. А вот судьи за пояс всех заткнут.
чтоб засудить наркомана, нужно думать как наркоман )