"Я підтримую позицію Президента про те, що території можна повернути тільки політико-дипломатичним шляхом. Ніякого військового шляху тут бути не може", - Черниш
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.Ru, міністр з питань окупованих територій Вадим Черниш впевнений, що вирішити конфлікт на Донбасі можливо тільки шляхом переговорів. Про це він розповів в інтерв'ю виданню.
"Я брав участь у переговорах у Мінську й підтримую позицію Президента про те, що території можна повернути тільки політико-дипломатичним шляхом. Ніякого військового шляху тут бути не може, - сказав він.
Також міністр детально розповів журналістам про постанову уряду про так звану "м'яку силу", яке діятиме на окупованих територіях.
"Вона пройшла в грудні державний комітет із невеликими правками, і її проголосували 11 січня. Щойно її підпише Прем'єр-міністр, ми її презентуємо. Задумка в тому, що в ній деталізовано завдання й ідеї для кожного міністерства і кожного державного органу. Ті, які вони повинні здійснити переважно в рамках своїх бюджетів. Це речі, які робить не наше міністерство, ми лише координатори і розробники ідеї. Уряд України прийняв цю логіку, і всі органи влади у 2017 році будуть із Донбасом в рамках неї працювати", - пояснив міністр.
Черниш також зазначив, що дана постанова стосується і Криму. "Якщо людина хоче тримати в кишені паспорт України, але боїться наслідків, ми повинні забезпечити можливість отримання всіх адміністративних сервісів на кордоні. Усі охочі повинні мати змогу отримати українське свідоцтво про народження дитини, змінити фото в паспорті, отримати новий закордонний паспорт. В усьому іншому ми намагаємося робити все від нас залежне, щоб перешкодити схемами заходження суден у порти, переміщенню літаків, порушенню Конвенції з морського права. Але при цьому Україна не вдається до військових засобів, не влаштовує там війну, тільки прикордонне судно не раз виходило, щоб, згідно з Конвенцією з міжнародного морського права, зафіксувати факт порушення і виписати відповідні матеріали для судових органів", - розповів Вадим Черниш.
Топ коментарі
Ну теоретически он может это сделать. У гопника зашатается 1 зуб, а он в ответ размажет кишки задохлика по асфальту.
Как тебе такая аналогия?
Ось читайте і радійте:
https://censor.net/news/302305/poroshenko_rasskazal_kak_vernet_krym_eto_edinstvennyyi_put
Тепер бачите, як в результаті рєФФорм крисчанє і довбасюри почали собі лікті кусати, як їх завидки беруть, коли вони дивляться на наши тарифи та зростання цін. Ще трохи різноманітних підвищень та покращеньі вони повернуться. Обов'язково!
Что тут скажешь ?
Имею в виду то, что Черныш такой политик как из собачего хвоста сито. Если уж Премьер Гройсман не является самостоятельной политической фигурой, то куда уж там какому-то Чернышу "с грыжей". Просто Жопа побывала на 5 (рошеновском) канале. А там любая Жопа является "говорящей головой" Порошенка.
Вот и все... И не надо ничего додумывать.
ГРОЙСМАНУ СЛАВА!
Слава Пашинскому!
Даешь сдачу всего и вся....
А кто то перед выборами обещал войну закончить за две недели...
Полная блокировка Лугандона. За контробас растрел на месте!!! Разговаривать только с позиции силы никаких прогибов. Детей "элиты" Лугандона, что учатся на подконтрольной территории в расход!
Пора уже народу отстреливать этих опуевших барыг, чтоб до остальных дошло!
пінчук - агент кремля.
президент з чернишем - патріоти.
вже б чи хрест зняли, чи штани наділи
то что "глаголит" этот "министр по вопросам оккупированных территорий" Вадим Черныш - похоже н пытаются впихнуть не впихуемое.......
В тебе ззаду звисає чоловічий контрацептив. Одінь труси аби люди не знаали, що мають справу з ПДРСом.
А з твоїми партнерами в середині ми розберемся.
Ясно, что поддерживаешь, еще бы. Если тебе место у корытца пообещают.
Вот только неудобная вещь-вопрос народа-"Где выполнение всего того,за что был Майдан и за что погибли десятки тысяч украинцев?"?..Но Порошенко со подельниками найдёт решение и на это-"Следствие закончено.Забудьте" (с)