Чиновники відділу освіти розікрали понад мільйон гривень в одному з районів Донеччини, - СБУ

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.
У повідомленні зазначено: "Співробітники Служби безпеки України викрили розкрадання одного мільйона гривень чиновниками відділу освіти однієї з районних державних адміністрацій Донеччини.
Чиновники у 2016 році перерахували 2,1 мільйона гривень комерційній структурі на постачання теплоенергії школам району.
Співробітники спецслужби встановили, що вартість послуг було завищено на один мільйон гривень порівняно з ринковою ціною.
З ініціативи СБ із бізнесменами розірвано аналогічний договір на 2017 рік.
Вирішують питання про відкриття кримінального провадження. Тривають відповідні процесуальні дії".

Дивіться також: Співробітники Департаменту захисту економіки затримали шістьох корупціонерів: вилучено 45 тис. гривень. ФОТОрепортаж
Коментувати
Сортувати:
Давайте дадим им ещё...Ониженашилюди...
показати весь коментар
20.01.2017 13:14 Відповісти
Деньги в Панаму отправляли ? Если нет , то не доросли как лапшу вешать и народ обворовывать .
показати весь коментар
20.01.2017 13:16 Відповісти
В чем проблема , тюрьм что нит ?! Садите!
показати весь коментар
20.01.2017 13:19 Відповісти
В Ровно для спасателей закупили российский Урал
показати весь коментар
20.01.2017 13:19 Відповісти
Образованные!
показати весь коментар
20.01.2017 13:20 Відповісти
Я так понял, что ТАМ фактически нет украинской власти, как таковой, все средства, которые перечисляются туда из бюджета Украины разворовываются и никому и дела нет! Какое там восстановление! Когда там будет настоящая ПРОУКРАИНСКАЯ ВЛАСТЬ, а не ахметовские ублюдки?
показати весь коментар
20.01.2017 13:25 Відповісти
в Славянске это
показати весь коментар
20.01.2017 13:35 Відповісти