12886 відвідувачів онлайн

Хуг на місці оцінить життя цивільних у Крутій Балці та Новгородському, - ОБСЄ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу СММ ОБСЄ.

Также читайте: Жебривский рассказал, что нужно для мирной деоккупации Донбасса

"У неділю, 22 січня 2017 року, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, Олександр Хуг разом із іншими спостерігачами здійснить патруль у Крутій Балці та Новгородському, щоб оцінити ситуацію з безпекою та її вплив на життя цивільного населення ", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні наголошується, що оцінка ситуації в Крутій Балці буде здійснена в неділю вранці. Потім спостерігачі оглянуть Новгородське.

Читайте також: Озброєння місії ОБСЄ на Донбасі можливе лише після прийняття відповідного рішення 57 країнами-членами організації, - Хуг
Коментувати
Сортувати:
Опять за бабло будет рассказывать,что наши герои тоже нарушают.Прибежит раша тудей уроды и будет ссылаться,обесре же сказало.Держитесь хлопцы,вся страна за наших воинов.Вы герои.
показати весь коментар
21.01.2017 22:35 Відповісти
Оцени жизнь гражданских, кто за Украину, на лугандонско-домбабвийской стороне, слепоглухонемой.
показати весь коментар
21.01.2017 22:38 Відповісти
Хуг на месте оценит жизнь гражданских .. и выразит глубочайшую озабоченность ситуацией на Донбасе. Порошенко что эти дармоеды и завербованные разведчики парашостана делают в Украине, пусть убираются на Россию и там высказывают озабоченность
показати весь коментар
21.01.2017 22:42 Відповісти
Страховой агент Хуг тоже, как и Деточкин очень любил командировки.
показати весь коментар
21.01.2017 22:43 Відповісти
и почем у Хуга жизнь одного гражданского?
показати весь коментар
21.01.2017 22:43 Відповісти
хуг оценит и ****** не условиям жизни этих сел на войне, а как они жили в мирное время.
показати весь коментар
22.01.2017 15:37 Відповісти
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
22.01.2017 18:35 Відповісти
Крутая балка - серая зона, или наша?
показати весь коментар
22.01.2017 18:50 Відповісти