12997 відвідувачів онлайн

"Уляна Супрун не побоялась піти проти багаторічних корупційних схем та тих, хто сидить на потоках", - Данилюк

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив міністр фінансів Олександр Данилюк у Фейсбуці.

"Хочу підтримати Уляну Супрун і її команду. Уляна - одна з тих, хто не лише прагне реальних якісних змін в охороні здоров'я, але й здійснює ці зміни на практиці", - пише він.

"Уляна не побоялась піти проти багаторічних корупційних схем та тих, хто сидить на потоках. Саме тому ми зараз бачимо таку потужну кампанію проти неї у публічній сфері. Чим сильніший супротив, тим більше підтвердження того, що шлях правильний", - зазначив голова Мінфіну.

"Мінфін завжди допомагав Уляні у реформуванні сфери охорони здоров'я. Зокрема у зміні моделі її фінансування, що є головним каталізатором змін. Це ще одне підтвердження того, що разом ми можемо реально змінити ситуацію, і жодні проплачені кампанії нас не зупинять", - наголосив Данилюк.

Також читайте: Команда Супрун здатна подолати корупцію в системі охорони здоров'я, - Гройсман

Нагадаємо, народні депутати від "Опозиційного блоку" Олександр Вілкул та Ігор Шурма зареєстрували проект постанови №5642 про визнання роботи тимчасового виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун незадовільною і звернулися до Кабміну з проханням зняти її з посади.
Топ коментарі
+16
Слухаю зараз нападки на оцю Супрун. З усіх боків, сьогодні навіть(!) Бахтєєва щось проти неї тявкала. Ну, якщо такий гвалт підняли, значить, комусь на хвіст та Супрун таки наступила. Окрім усього іншого: хто з нас не зіткнувся з оцією лікарсько-аптекарською мафією? Адже коли хвороба притисне, викладаєш останнє, чіпляючись за життя. А вони готові з нас три шкіри у цей час здерти, де вже там якась клятва якогось Гіпократа? Гроші, гроші і ще раз гроші. При цьому ніякої гарантії і ніякої надії. Для нас. А мафія дуже опирається коли її притискають. Чекаю, що скаже Ольга Богомолець, бо щось її з цього приводу ще не чув...
показати весь коментар
23.01.2017 10:41 Відповісти
+16
А ти знаєш, що за один день розірвати те, що створювалось років 15 не можливо!! "Воешь" , як кацапська собака! А міністр, їй фореве!! А то гниди, що сидять на потоках заскиглили!
показати весь коментар
23.01.2017 11:14 Відповісти
+10
Зараз скажу щось проти течії: тільки вчора з дружиною обговорювали той дивний факт, що її ліки, які вона регулярно приймає, помітно подешевшали.
показати весь коментар
23.01.2017 10:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Чого не можу сказати про Себе"
Данилюк.
показати весь коментар
23.01.2017 10:34 Відповісти
И что от этого? Кто попадал в больницы знает цену нашей медицине и про то, что все практически стало платным - анестезиологу - взятку, хирургу - взятку, все препараты за свои деньги и в разы дороже, чем в Европе! Это реформа? Где страхование? Кстати, если мы идем в Европу, то в той же европейской Дании медицинскую страховку всему населению оплачивает государство, кроме стоматологии, так давайте перенимайте опыт! Не хочется? А почему у нас лекарства стоят в 3 - 15 раз больше, чем в Европе? Не можете справиться с лекарственной мафией, открывайте государственные аптеки с прямыми поставками от производителей препаратов, может все забыли, но у нас с ЕС вроде как зона свободной торговли, но почему-то у нас цены на продукты, товары, медикаменты и т.д. в разы выше европейских!!!
показати весь коментар
23.01.2017 10:52 Відповісти
А ти знаєш, що за один день розірвати те, що створювалось років 15 не можливо!! "Воешь" , як кацапська собака! А міністр, їй фореве!! А то гниди, що сидять на потоках заскиглили!
показати весь коментар
23.01.2017 11:14 Відповісти
Было бы желание .
показати весь коментар
23.01.2017 11:18 Відповісти
можна і за місяць все зробити
показати весь коментар
23.01.2017 11:37 Відповісти
ты в своем доме, районе и городе сделай хоть что -то , балабол
показати весь коментар
23.01.2017 11:56 Відповісти
п.Антонцю. Якщо Ви думаєте, що реформи робляться за один день. то глибоко помиляєтесь. І страхова медицина не за один день виникне. До речі, страховка ні з того ні з цього не візьметься. Кошти на страхову медицину сплачує її власник і підприємство, організація де він працює. На це підуть роки при умові, що не буде саботажу. А ліки в аптеках тому і дорожчі в декілька разів, що допоки дійдуть до споживача, їх декілька разів перепродадуть через прокладки-посередники. Якраз Уляна з цим бореться. Тому і такий спротив. А з приводу державних аптек скажу так. Назвіть хоч одне державне підприємство в Україні, яке працює ефективно. Якраз на державних підприємствах і процвітає корупція. Вважаю діяльність п.Уляни достойною поваги. Квіташвілі не зміг побороти медичну мафію, а п.Уляна зможе.
показати весь коментар
23.01.2017 12:25 Відповісти
У державних аптеках всі ліки дорожчі ніж в комерційних. Зустрів якось знайому, вона ішла з аптеки і обурювалась, що у державній аптеці ліки які їй треба 260 грн., а у приватній аптеці вона купила їх, того ж виробника за 180.
показати весь коментар
23.01.2017 12:39 Відповісти
там что Ульяна, что Рузанна. Один слез двое вылезло
показати весь коментар
23.01.2017 10:34 Відповісти
НЕ КАЖИ ГОП.... ИЛИ ЦЫПЛЯТ ПО ОСЕНИ СЧИТАЮТ...
показати весь коментар
23.01.2017 10:36 Відповісти
К сожалению пока результатов не видно. Цены на медикаменты бешенные и за все в больнице надо платить.
показати весь коментар
23.01.2017 10:37 Відповісти
Зараз скажу щось проти течії: тільки вчора з дружиною обговорювали той дивний факт, що її ліки, які вона регулярно приймає, помітно подешевшали.
показати весь коментар
23.01.2017 10:47 Відповісти
Значит мне пока не повезло. Принимаю каждый день три препарата. Все три подорожали. Например один из них в декабре 2016 стоил 186грн за 30 табл., а в 2017 он же стоит уже 197грн. И так примерно по всем трем позициям.
показати весь коментар
23.01.2017 11:19 Відповісти
Да, кое что подешевело, факт!
показати весь коментар
23.01.2017 11:22 Відповісти
чтобы было дешевле, надо сразу после гройсмана в аптеку заходить и смотреть в глаза
показати весь коментар
23.01.2017 11:17 Відповісти
надо было после кили азирова и хряка заходить
показати весь коментар
23.01.2017 11:58 Відповісти
Паскудам це не цікаво, тому й не реагують на подібну інформацію. Слава Україні!
показати весь коментар
23.01.2017 11:14 Відповісти
директор трех офшоров и по совместительству министр финансов, сказал свое слово в защиту супрун, супрун вряд ли будет ему благодарна, поскольку пословица гласит - "скажи мне, кто твои друзья и я скажу кто ты".
показати весь коментар
23.01.2017 10:37 Відповісти
А вот Вилкул страшно не доволен Супрун, даже маляву написал с требованием о снятии её с должности, значит, Супрун все делает правильно!
показати весь коментар
23.01.2017 11:42 Відповісти
Сколько?
показати весь коментар
23.01.2017 10:38 Відповісти
Слухаю зараз нападки на оцю Супрун. З усіх боків, сьогодні навіть(!) Бахтєєва щось проти неї тявкала. Ну, якщо такий гвалт підняли, значить, комусь на хвіст та Супрун таки наступила. Окрім усього іншого: хто з нас не зіткнувся з оцією лікарсько-аптекарською мафією? Адже коли хвороба притисне, викладаєш останнє, чіпляючись за життя. А вони готові з нас три шкіри у цей час здерти, де вже там якась клятва якогось Гіпократа? Гроші, гроші і ще раз гроші. При цьому ніякої гарантії і ніякої надії. Для нас. А мафія дуже опирається коли її притискають. Чекаю, що скаже Ольга Богомолець, бо щось її з цього приводу ще не чув...
показати весь коментар
23.01.2017 10:41 Відповісти
Бахтеева та ещё выдра!
http://uainfo.org/blognews/411974-tatyana-bahteeva-plemyannica-alika-greka-sestra-ahmetova-podruga-taktasheva-*********-yuschenko-madam-tramadol.html
показати весь коментар
23.01.2017 10:43 Відповісти
Вона і зараз виправдовується тим, що критикувала багатирьову - ну, тоді вони просто крнкурували, а зараз та бахтєєва - герой: як же, проти мериканської ставлениці виступає. Таке враження, що національна мафія проти "чужинців", хоча "чужинці" іноді знають українську краще за "нациків".
показати весь коментар
23.01.2017 10:59 Відповісти
богомолець не відомо , як отримала зАмок та як його утримує ..
показати весь коментар
23.01.2017 10:45 Відповісти
Ну, у нас багато хто щось отримав невідомо як - як фабрика "Карла Маркса" дісталася парашенку? Але то вже діло десяте, важливо, як ті люди зараз поводяться
показати весь коментар
23.01.2017 11:01 Відповісти
Ви тільки одну фабрику знаєте ?? А всі Заводи , Фабрики Шахти на Сході України тримає один сепаратист , страшно чи соромно про нього згадувати ??
показати весь коментар
23.01.2017 11:20 Відповісти
Я знаю більше однієї фабрики, "Карла Маркса" я так, для прикладу, як "верховну". Окрім того, не скажете, чому гарант абсолютно не цікавиться ні рудим сепаратистом, ні фігурантом нафтових вишок його імені? Ландик зізнався, що ***** наказав не чіпати нікого з жопоблоку, от гарант дипломатично "как бы чего не вышло...". Ну, може він і правИй, але якось дуже вже повільно правИй...
показати весь коментар
23.01.2017 11:34 Відповісти
Знаю , бо хто створив партію ригі - аналів ???
показати весь коментар
23.01.2017 11:38 Відповісти
Ольга Богомолець , разом з Мусієм , при підримці БПП , опоблоку і "світил медицини" (це ті люди чиї дипломи не визнаються ні в Америці , ні в Європі) , на прес-конференції робили з неї "котлету по хабарницькі ". Ох жалюгідне і відразливе видовище було , всіх собак на неї повісили і це враховуючи що працює вона всього 4 місяці , з яких мабудь 3 відбивається від тих хто валив медиуину всі ці 25 років. А нещодавно 1+1 і ІСТV підключились , звинувативши її в сотнях тисяч смертей.
показати весь коментар
23.01.2017 11:28 Відповісти
Бахтеева - главный вражина Украины. Богомолец откуда , именем её деда улица названа. У неё замок !!! в радомышле, 7 домов и 6 квартир, не стройте иллюзий на счёт Богомолец.
показати весь коментар
23.01.2017 12:00 Відповісти
Тому корупціонери та оргзлочинці вилили тонни бруду на Супрун ?? Пані Супрун потрібно взяти в свою команду однодумців , щоб боротися проти мафії ..
показати весь коментар
23.01.2017 10:44 Відповісти
Нет однодумцив, а врагов - море. Это всё суперсложно и опасно. Богомолец отказалась стать министром, грузин , как и ожидалось, ничего не сделал, как и Мусий. Супрун оказалась мужиком.
показати весь коментар
23.01.2017 12:02 Відповісти
богомолець відмовилась тому , що їй і ніхто не пропонував таку посаду з таким недорозвитком , та й потрібно було б відчитатись за всю нерухомість ..
показати весь коментар
23.01.2017 12:15 Відповісти
неправда, Богомолец не раз давала интервью на эту тему
показати весь коментар
23.01.2017 12:19 Відповісти
вона і давала і брала інтерв"ю ...
показати весь коментар
23.01.2017 14:40 Відповісти
Їй пропонували і міністра охорони здоров'я, і віце-прем'єр міністра з гуманітарних питань, але вона пішла у ВР, бо там язиком ляпаєш і ні за що не відповідаєш.
показати весь коментар
23.01.2017 12:51 Відповісти
Ликвидировать МОЗ и не надо бороться ни с какими схемами...
показати весь коментар
23.01.2017 10:44 Відповісти
То може і лікарів ліквідувати? Бо без МОЗ то вже будуть не лікарі, а знахарі костоправи-кишкодери. Назад у печери
показати весь коментар
23.01.2017 11:06 Відповісти
Очень интересная мысль, а почему? Если не будет кому торговать специализацией, назначениями, сертификатами о повышение категории. снимать откаты на закупках и т.д. то у нас не будет врачей? Я думаю что в частной медицине, эти "медико-чиновники" никому даром не нужны
показати весь коментар
23.01.2017 12:11 Відповісти
В Виннице планируют одна больница будет обслуживать 860 тыс населения ( грубо 1млн).
Красота! по логике на всю Украину будет 45 больниц...
показати весь коментар
23.01.2017 10:48 Відповісти
Больше всего козятинцы боятся «досрочно» лечь в могилы. Ведь в городе закрывают Центральную районную больницу: в рамках «реформ» американской волонтерки Супрун, которая имитирует министра здравоохранения.
показати весь коментар
23.01.2017 10:53 Відповісти
https://vk.com/sharhoorood "Ульяна Супрун не побоялась пойти против многолетних коррупционных схем и сидящих на потоках", - Данилюк - Цензор.НЕТ 8561.
https://vk.com/sharhoorood УВАГА ! УВАГА !
https://vk.com/sharhoorood ВСІМ ЖИТЕЛЯМ ШАРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ
https://vk.com/sharhoorood В ПОНЕДІЛОК 23 СІЧНЯ 2017 РОКУ
https://vk.com/sharhoorood О 10 ГОДИНІ РАНКУ ВІДБУДЕТЬСЯ
https://vk.com/sharhoorood НАРОДНЕ ВІЧЕ

https://vk.com/sharhoorood ПО НЕДОПУЩЕННЮ ЗАКРИТТЯ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ (ВСІХ ЇЇ ВІДДІЛЕНЬ) ЯКЕ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕВЕСТИ В МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН
https://vk.com/sharhoorood МИ МОЖЕМО ВІДСТОЯТИ СВОЮ ЛІКАРНЮ ЗІБРАВШИСЬ РАЗОМ , ЦЕ НАШЕ ЖИТТЯ І ЖИТТЯ НАШИХ РІДНИХ
https://vk.com/sharhoorood НА ВІЧЕ БУДЕ ПРИСУТНЄ ТЕЛЕБАЧЕННЯ З КАНАЛУ 1+1 https://vk.com/sharhoorood
показати весь коментар
23.01.2017 11:39 Відповісти
Всі питання стосовно закриття до Кличка , БПП , НФ ,завдяки їм всі обєкти тепер належать громадам , як і їх утримання . . Головою потрібно було думати коли обирали а не дупою. Дятли.
показати весь коментар
23.01.2017 11:58 Відповісти
А Львів завалений сміттям, то винен Тамп.

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
23.01.2017 13:22 Відповісти
Только не 1+1 .
показати весь коментар
23.01.2017 12:30 Відповісти
Щоб зрозуміти що і звідки , потрібно було подивитись прийняття бюджету, а не валити на Супрун закриття лікарень . Блок Панамських патріотів , антинародний фронт , радикали , частина ригів і проголосували за закриття лікарень !!! . Яким чином? , а банально просто - намалювавши зі стелі ціни на енергоносії ( уряд створений коаліцією) , притому відмовши в фінансуванні комунальних послуг , віддавши їх ( як подарунок) , місцевим бюджетам. А місцеві бюджети в жопі. Дякуйте БПП, НФ, "радикалам" і ригам . Депутати від Батьківщини і Свободи волали , "не робіть цього, не робіть цього , бо буде біда" , та де там , голос волаючого в пустелі. А так як в ВР БПП , НФ , радикалів і ригів , обрали громадяни , то фактично і самі закрили.
показати весь коментар
23.01.2017 11:43 Відповісти
Мені 64 роки, а я навіть не маю медичної картки. Кожен повинен дбати за своє здоров"я сам (крім, звичайно, важких хвороб, яких варто не допускати). А то не встигнуть чхнути - до лікаря. Поки усі аналізи пройдеш - ще більше захворієш. Від одного запаху медичного закладу можна зомліти.
показати весь коментар
23.01.2017 11:03 Відповісти
ну это не от тебя зависит а от бога , а вот если серьезно заболееш тогда и посмотрим куда ты будеш обращаться. Т. что не нужно умничать здоровяк ты наш.
показати весь коментар
23.01.2017 15:42 Відповісти
Что -то маловато, в Виннице 10 млн 860 тысяч населения , иксперд - географ.
показати весь коментар
23.01.2017 12:03 Відповісти
С какого хрена в Виннице население больше 10 лямов ?
показати весь коментар
23.01.2017 12:32 Відповісти
В Виннице население 350 тысяч, я иронизировал над этим " хренниковым "
показати весь коментар
23.01.2017 12:39 Відповісти
Ну вибачайте .
показати весь коментар
23.01.2017 12:57 Відповісти
Винницкая больница будет обслуживать ближайшие районы, не только г. Винница.
показати весь коментар
23.01.2017 13:02 Відповісти
http://antifashist.com/images/jimg/1/1c4ca1f24ec480153d210972fa8ff677.jpg "Ульяна Супрун не побоялась пойти против многолетних коррупционных схем и сидящих на потоках", - Данилюк - Цензор.НЕТ 3142
Волонтерка Майдана Ульяна Супрун продолжает «сражаться» с украинскими медиками. Поняв, что проигрывает в войне с известным на весь мир кардиохирургом Тодуровым, «доктор Смерть» через депутатку-львовянку из «Самопомощи» Ганну Гопко показала-таки свой диплом.
Он оказался отпечатанной на ксероксе бумажкой, из которой выяснилось, что Супрун - специалист по аллопатии. Ну это как сказать, что учитель - специалист по учительствованию, например. Прикрыв, таким образом, свой непрофессионализм, глава Минздрава с новыми силами принялась уничтожать украинскую кардиологию. Это и понятно: ведь сердечно-сосудистые болезни в Украине являются главной причиной смертности ее жителей.

Руководствуясь этими соображениями, Супрун сначала остановила работу Центра Сердца Тодурова, а теперь и институт Амосова оставлен без денег. Согласно сообщению представителей парламентской группы «Депутатский контроль», Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н. М. Амосова может перестать работать уже до конца месяца.
показати весь коментар
23.01.2017 10:49 Відповісти
Скільки коштує опреція у виконанні Тодурова? Бо у нас якщо не Амосов, то Тодуров, і обидва - в одиничному екземплярі. І обидва - унікуми. Звісно, що здеруть за операцію усе, що наа тобі і на родичах. Це що, ******** підхід? Можливо, ми - нація, яка не здатна до лікарства, а скоріше, до навчання, щоб професійно виконувати лікарські протоколи, і щоб хірург середньої руки міг виконувати складні операції просто за протоколом. А так звісно, молимось на Тодурова, як на Бога - він же один такий.
показати весь коментар
23.01.2017 11:14 Відповісти
Бред несёш ,не Уважаемый, может сам займешся бесплатно операции делать уМник, как припечет к ниму и прискачеш, на сегодняшний день ЛУТШЕГО нет. Можеш в Германию или в Израиль, но там клапан 40000зелёных, а унего 2500, сам убедился это так для примера.Бесплат но получается только у Супрун, но когда это будет???? У Б.М.Тодурова очереди на операции, сам там был и видел, лучшей клиники у нас нет.
показати весь коментар
23.01.2017 12:59 Відповісти
а Чому дільничі терапевти виписують одним і тим же безкоштовні ліки від 2 000 гр .. А хто не в змозі дійти до поліклініки , той як завжди жодного разу не отримав безкоштовний рецепт .. ОСЬ І ВСЯ СПРАВЕДЛИВІСТЬ .. СОЛІДАРНІСТЬ .. ЕЛЕМЕНТАРНА ЧЕРГОВІСТЬ ..
показати весь коментар
23.01.2017 10:50 Відповісти
Якщо корупціонери хвалять Супрун за боротьбу з корупцією, - значить якісь корупційні схеми таки зберегли, або створили нові.
показати весь коментар
23.01.2017 10:50 Відповісти
У головного кардіохірурга України Тодурова знайшли величезний маєток під Києвом.
Шість гектарів землі та будинок площею майже 700 кв. м. зареєстровані на дружину хірурга.

Про це дізналися "http://nashigroshi.org/2017/01/10/u-todorova-je-velycheznyj-majetok-pid-kyjevom-a-joho-otochennya-prodalo-kyjevu-anhiohraf-za-25-miljoniv/ Наші гроші " з реєстру речових прав на нерухоме майно.
Зазначається, що шість гектарів землі та будинок площею майже 700 кв. м оформлені на дружину хірурга Олену Тодурову. Цю нерухомість Олені В'ячеславівні подарували у 2014 році. Хто саме дарував невідомо.
Проект землеустрою для родини Тодурових оформлювали разом із Марією Святенко та Людмилою Василевською.
Варто зазначити, що остання є співвласницею та директоркою ТОВ "Укрмедексперт". Ця фірма, зареєстрована в квартирі Василевської, напередодні Нового року вона виграла тендер Київського департаменту охорони здоров'я на 24,13 млн грн на поставку однопроекційної стаціонарної ангіографічної системи Bransist Alexa виробництва японської фірми "Shimadzu corporation".

Компанія була створена наприкінці 2015 року. Для доведення свого досвіду роботи на ринку "Укрмедексперт" вказав у тендерній заявці, що три поставки, дві з яких - медичне обладнання для благодійного фонду "Серце на долоні" дочки Тодурова Наталі та її чоловіка Анатолія Іванюка.
Також Людмила Василевська є керівником відділу інтернет-продажів фірми ТК "Домашній текстиль". Директором фірми значиться Алла Тодурова - дружина брата Бориса Тодурова Івана, який також є хірургом.
http://tsn.ua/********/u-golovnogo-kardiohirurga-********-todurova-znayshli-velichezniy-mayetok-pid-kiyevom-860498.html
показати весь коментар
23.01.2017 10:51 Відповісти
А что нарыли коррупционного ?
показати весь коментар
23.01.2017 10:57 Відповісти
А вы где-то увидели слово коррупция?
Показано, что Тодуров, мягко говоря, человек небедный. Теперь дело за малым, подтвердить, что все указанное имущество соответствут официальным доходам доктора и членов его семьи.
И не связано ли его материальное благополучие с такими фактами в его деятельности?

https://www.facebook.com/ustinova.alexandra?fref=nf Ustinova Alexandra
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1695006100525858&set=a.273484859344663.83203.100000494527006&type=3 3 год. ·
Антикорупційниий лікбез для Тодурова, або із рубрики "хто вс..ся - невістка"
Тут наш відомий кардіохірург-захисник дистриб'юторів пише, що то МОЗ все винен, що він за подвійну ціну купує ліки, яких і так КАТАСТОФІЧНО не вистачає пацієнтам https://www.facebook.com/btodurov/?fref=ts https://www.facebook.com/btodurov/?fref=ts
Так от наводжу приклад купівлі того самого «Цефапектаму» (діюча речовиина Цефоперазон), але закупленого НЕ В ОБХІД ПРОЗОРРО, але іншим Інститутом - раку https://goo.gl/zZuU0u https://goo.gl/zZuU0u
Виявляється, якщо не намагатися обдурити систему, розбиваючи лоти на допорогові закупівлі, то той самий препарат можна купити було не по 102 грн, а по 62, а саме на 40% дешевше. Додатково на 40% більше хворих Тодурова могли б отримати цей необхідний антибіотик. І саме про навар в ці 40% через дистриб'юторів, яких захищає Тодуров, писали свого час і правоохоронні органи і пацієнтські організації http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Flife.pravda.com.ua%2Fcolumns%2F2017%2F01%2F6%2F222039%2F&h=lAQG_FSxiAQEb18PbUTocPdOz_nY2_voavRIaZGyUiUth6w&enc=AZPsINSviK3HM7wVHk7H4p_3oe1kVJMUOFb0hFtyZlQ5PYqcaBKT8v-g2Y4jjwmChy6UQLbjp9bWmIC3RCojCuyqPwa3Bpqv4YSNgQtsIjgwxl6gBEXJxw7z-USC63cagsmsXgkEasNlPpBVXUqOkC9MXwBqZeAfywU3mHdhxI4E5C0TlcIVsV0ZcV_UVXgg32wzDkq-0JVFi5GhS9nk5FD8&s=1 http://life.pravda.com.ua/columns/2017/01/6/222039/ Завод-виробник також підтвердив, що продає ці ліки оптовим покупцям за значно нижчою ціною https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fgoo.gl%2FlLUPPi&h=HAQGLkVB6AQFPbBqPIQLwSl_4GbzAZDvMTrI1nu-K4OFmEg&enc=AZPbbdNVvLeeNoCTJredvy0_FWcwdQKe39aLTlXm25SPONOucFb3gHtXTblKrODbDGfjvyW_jb7pvc2sUMTWfPkDJKOli68Z-rU5a2cdSRy4q6ofxkwRJgHxdFeM1iPMkPOtR3mmbNqtCklw0auL_FyVRyRUqKrLQGMThLxWmvgYzkMkDCjPXAS866I_QGpmdsIMExIu6u2iXvWdp2OeVCE6&s=1 https://goo.gl/lLUPPi
40% в середньому і склала економія на ліках через міжнародні організації, які прибрали цю корупційну маржу.
І да, «Центр протидії корупції» вже кілька років поспіль пише, що реєстр оптово-відпускних цін - це корупційний механізм https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fgoo.gl%2F4W8v9r&h=4AQGPScSrAQHGyhnGe5lQVP6HJD2kHBSHNCowuy7hVZx7rA&enc=AZNNIGZ3CPuIpNDcLtT6N8USISfy8UKJmDPX7Qt253n7nm5HPQ-****************************************************************************************************************************************-lGJlP5TXV_zp-HwW4hiyCBOIJG8L&s=1 https://goo.gl/4W8v9r оскільки ціни свідомо реєструються захмарні, але шановний Борисе Михайловичу, це не означає, що вас змушують за цими завищеними цінами їх купувати.
Тому пану Тодурову дуже раджу перестати «дружити» з «Людмилою-фарм» та «Галафарм», обидві компанії-прокладки, які пов'язані з однією сім'єю Грошевих та почати думати про пацієнтів та їх забезпечення ліками в том числі.
Якщо коротко, то ситуація така: дала вам мама (держава) гроші каже піди в аптек купи аспірин. Ти обходиш 10, знаходиш найдорожчий, потім купуєш його пластинками, що ще підвищує ціну і несеш додому. Мама в шоці питає а чого ти найдорожчий купив, а ти такий: а я що, щось порушив? Репост антизради вітається
показати весь коментар
23.01.2017 11:06 Відповісти
Порівняйте його офіційну зарплату і зарплату його дружини з вартістю будинку 700 кв.м. і 6 га землі під Києвом і питань про корупцію не виникне.
показати весь коментар
23.01.2017 13:28 Відповісти
Що і треба було довести.
показати весь коментар
23.01.2017 11:15 Відповісти
И. о. министра здравоохранения Ульяна Супрун способна преодолеть СТАРЫЕ коррупционные схемы в медицине и быстренько придумать как "вылечить" побольше населения.Источник: https://censor.net/n424454
показати весь коментар
23.01.2017 10:51 Відповісти
Грибные дроны -- наше фсе .
показати весь коментар
23.01.2017 10:55 Відповісти
С ее образованием и дипломом она даже не может знать что такое коррупция.
показати весь коментар
23.01.2017 10:57 Відповісти
С ее образованием и дипломом она даже не может знать что такое коррупция.
показати весь коментар
23.01.2017 10:58 Відповісти
Напомним, народные депутаты от "Оппозиционного блока" Александр Вилкул и Игорь Шурма https://censor.net/n423920 проект постановления №5642 о признании работы временно исполняющей обязанности министра здравоохранения Ульяны Супрун неудовлетворительной и обратились в Кабмин с просьбой снять ее с должности.Источник: https://censor.net/n424454
это только ради людей и их здоровья...разве может быть иначе
показати весь коментар
23.01.2017 11:00 Відповісти
Ну, так - багатирьову вони визнавали успішним міністром: ніяких рехформ, робіть, що хочете, а я буду робити те ж саме. І де вона тепер? Чого втікла, якщо "нічого не крала"? От чесно: гляньте на фото Супрун - ну, таке собі нещастячко, і - коррупціонер. Може, трохи дурненька, але тоді запитання: "А нахріна було її ставити в.о.?" Що, інших не знайшлось? Чи держдеп "продавив"? Ну, тоді усі запитання... упс, держдеп змінився
показати весь коментар
23.01.2017 11:25 Відповісти
Вчера Интер-помойка не па деццки топила за Тудорова...
Много интересных персонажей было...
От вечно недооценённой и обиженной Богомолец и до Бори-Хюйдая...
Хороший походу министр...
показати весь коментар
23.01.2017 11:16 Відповісти
І що сказала Богомолець? Бо мені цікаво щось почути саме від неї.
показати весь коментар
23.01.2017 11:26 Відповісти
Сейчас скажу непопулярную вещь- надо меньше " лечиться"! Хватит придумывать болезни себе с подачи "врачей"( не думали , почему "врач" и "врать" имеет один корень с переменной согласной?) И вперед- с мешком по аптекам!!! Не думали, почему на ТВ из 250 каналов(тарелка), где-то то на 50 одновременно идут рекламные ролики лекарств?! Бабло, нет БАБЛО на лохах! Мне два раза ставили диагноз" онко" с вопросиком(?). Можете не верить, но я не ходила сразу ничего перепроверять, слушала организм... Прошло лет 15. Уже и забыла. Меньше берите в голову ерунды. Заведите собаку, вставайте в 5 утра и бегайте с ней часа два, читайте Ильфа и Петрова, флиртуйте, влюбляйтесь! Меньше бегайте по больницам. Где - то прочитала- есть только две болезни- Херня и ******. Херня сама пройдет, а ****** , к сожалению, не лечится....
показати весь коментар
23.01.2017 11:44 Відповісти
Скажу вам еще более непопулярную вещь - надо меньше жить...
показати весь коментар
23.01.2017 12:00 Відповісти
А каким боком этот Данилюк к медицине?...
показати весь коментар
23.01.2017 11:59 Відповісти
а ты каким боком к Украине, тролятина ?
показати весь коментар
23.01.2017 12:05 Відповісти
Вчера в телевизоре сказали, что у Супрун диплом медсестры. Ющенко Зварича без диплома из США притащил в министры, Порошенко медсестру в министры, реформировать здравоохранение Украины.
показати весь коментар
23.01.2017 12:30 Відповісти
Супрун - специалист по аллопатии .
показати весь коментар
23.01.2017 12:34 Відповісти
Аллопатия, это оно? -

http://genshtab.info/%D0%A1%D1%83%D0%BF%D1%80%D1%83%D0%BD,_%D0%A3%D0%BB%D1%8C%D1%8F%D0%BD%D0%B0_%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0 "Узкая специализация: Диагностическая радиология женского здоровья, в том числе, цифровая маммография, ультразвуковое обследование молочной железы, стереотаксическая биопсия молочной железы, биопсия молочной железы под контролем ультразвука и МРТ, МРТ молочных желез, акушерское и гинекологическое УЗИ, соногистерография, костная денситометрия, общее ультразвуковое исследование, соблюдения требований MQSA (Закон о стандартах качества маммографии, США)."
показати весь коментар
23.01.2017 12:43 Відповісти
Не , не оно . Осё ----
http://dic.academic.ru/dic.nsf/ruwiki/47080/%D0%90%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%8F Аллопатия - Аллопатия термин, введённый основоположником гомеопатии Самюэлем Ганеманом и означающий терапию препаратами, вызывающими симптомы, противоположные симптомам болезни. Ганеман противопоставлял аллопатию гомеопатии назначению препаратов … Википедия
показати весь коментар
23.01.2017 13:03 Відповісти
Спроба розвернути медицину лицем до "пересічних" , натикається на шалений спротив поміщиків і мздоїмців.
показати весь коментар
23.01.2017 13:33 Відповісти
Хотелось бы чтобы Супрун и Тодуров и остальные меддиректора нашли общий язык и пришли к консенсусу. Потому что по своему доводы есть у двух сторон. А что касается Супрун, то она нуждается в поддержке Президента, Премьера и всего нашего общество. Прежде всего за свою принципиальность и смелость. За реальные реформы в МинЗдраве
показати весь коментар
23.01.2017 13:35 Відповісти
Тодуров создал свою бизнес-империю. На здоровье. Если бы не вопрос, где будут брать органы для трансплантации именно в его северодонецком и луганском филиалах, проблемы бы не было
показати весь коментар
23.01.2017 15:19 Відповісти
А вот Яценюк ,наоборот , став премьером , оседлал накатанные коррупционные схемы и ничегошеньки не делал для их преодоления . Как результат - десятки тысяч умерших , от онкологии и других тяжелых заболеваний, детей и взрослых . Но эта еврейская дрянь , в десятиминутных обращениях к народу , не стыдилась , нагло и цинично , провозглашать победные реляции о преодолении негативных явлений экономике и медицине в частности ... Будь ты проклят ! Желаю , чтобы души невинно убиенных тобой людей , являлись к тебе по ночам и не оставили тебя на том свете ...
показати весь коментар
23.01.2017 13:42 Відповісти
Все высказались в поддержку.. кроме Пороховских лизоблюдов почему-то.
показати весь коментар
23.01.2017 14:24 Відповісти
Супрун назначена лично Порошенко и подобные шаги наверняка согласовывает с ним лично. Так что вброс вникуда.
показати весь коментар
23.01.2017 15:16 Відповісти