Бойовики з мінометів 120 і 82 мм неодноразово вели вогонь по Красногорівці, - прес-центр штабу АТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр штабу АТО.
"На маріупольському напрямку російсько-окупаційні війська з мінометів 120 і 82 мм неодноразово вели вогонь по Красногорівці. З гранатометів і стрілецької зброї обстріляли Павлопіль, Новотроїцьке, Широкине, Водяне, Лебединське.
"На маріупольському напрямку російсько-окупаційні війська з мінометів 120 і 82 мм неодноразово вели вогонь по Красногорівці. З гранатометів і стрілецької зброї обстріляли Павлопіль, Новотроїцьке, Широкине, Водяне, Лебединське.
На луганському напрямку - з мінометів 82 мм окупанти вели вогонь по Троїцькому. З гранатометів і великокаліберних кулеметів - по Кримському, Новозванівці, Новоолександрівці.
На донецькому напрямку з гранатометів і стрілецької зброї бойовики вели вогонь по Авдіївці. По Пісках вогонь вів снайпер, а по Луганському - БМП противника", - йдеться в повідомленні.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
ARF
показати весь коментар
23.01.2017 18:38 Відповісти Мені подобається 0 Посилання leshiy_com
показати весь коментар
23.01.2017 22:20 Відповісти Мені подобається 0 Посилання