Спікер парламенту Молдови засудив ініціативи президента Додона щодо НАТО: "Бюро Альянсу в Кишиневі не загрожує нейтралітету країни"
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Deschide.md.
Як повідомив у неділю прем'єр-міністр Філіп, Бюро почне роботу в березні.
Офіс НАТО в Кишиневі - це бюро, яке забезпечить "хорошу комунікацію між нашими військовими інститутами і цією міжнародною структурою", - заявив Канду.
"Конституція підтверджує нейтралітет Республіки Молдова. Немає жодних причин турбуватися, що нейтралітет може бути втрачений чи що в Молдову можуть прийти іноземні війська (за винятком тих, що вже розміщені в придністровському регіоні). У зв'язку з цим побоювання президента Ігоря Додона є необґрунтованими.
Офіс НАТО, відкритий у Кишиневі - це бюро, яке забезпечить кращу комунікацію між нашими військовими інститутами і цією міжнародною структурою. Це технічний офіс, який передбачає інформування та комунікацію, не більше того. Нагадаємо, що ще в комуністичний період почалася співпраця зі структурами НАТО. Наші військові почали проходити тренування в миротворчих місіях, а молдавська армія отримала лише переваги від цієї кооперації, так само як і національна безпека", - підкреслив спікер парламенту Молдови.
Нагадаємо, в інтерв'ю RussiaToday Ігор Додон заявив, що "буде працювати, щоб скасувати це рішення".
У листопаді 2016 року прем'єр-міністр РМ Павло Філіп і генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг підписали в Брюсселі угоду про відкриття Бюро зі зв'язків із НАТО в Кишиневі.
Як повідомив у неділю прем'єр-міністр Філіп, Бюро почне роботу в березні.
Топ коментарі
(додьик - так у нас называет не очень то умных персон)
пиговорится, походуВ Молдове парламентская республика.
иначе- будет "тихий" переворот. Как в рашке. Как в Турции. Как .....у нас