8744 відвідувача онлайн

Президент Фінляндії - Порошенку: Якщо ми можемо якось допомогти в Мінських домовленостях, ми зробимо все, що зможемо

Про це заявив президент Фінляндії Саулі Нііністьо під час спільного брифінгу з Президентом України Петром Порошенком, передає Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".
"Ми підтримуємо українську інтеграцію і суверенітет, і ми засуджуємо нелегальну анексію Криму. Мінські домовленості необхідні, їх слід виконано настільки швидко, наскільки це можливо, для того, щоб могли нормалізувати життя в Україні і в принципі в усій Європі. Обидві сторони повинні виконати вимоги. Фінляндія дуже хоче допомогти, якщо ми можемо якось допомогти в Мінських домовленостях, ми зробимо все, що зможемо", - сказав він.
Коментувати
Сортувати:
Fini konesjno horosjije parni, oni neobmanit, slovo derzjit, no vot oni hotjat vsiotaki druzjitj s rassejoi, nu ne to sjto druzjitj a kak s storoni, no vitjagivatj resursi iz rasjki, a ta cjestnaja davalka na vsio soglasna, jesli jei toljko morgnutj glazom.
показати весь коментар
24.01.2017 12:56 Відповісти
Cейчас зрадо@бы тоже за клавами сделают все что могут:: обгадят любое упоминание о Порошенко.
показати весь коментар
24.01.2017 12:59 Відповісти
Дайте пару снайперов напрокат. Только без лыж. Херло по лесам не шастають...
показати весь коментар
24.01.2017 13:10 Відповісти
Многие страны мира,в т.ч. Великобритания,Сша,Канада,Швеция и др. предлагали нашему "гибридному президенту" своё участие в переговорах с РФ на предмет пресечения агрессии.То есть были страны.реально хотевшие вмешаться и ВОЗДЕЙСТВОВАТЬ на Путина не только уговорами.Но "мозги из шоколада" предпочёл повестись на поводу у Путина (повлиял личный бизнес в РФ и Крыму),избрав исключительно друзей Путина.Подписал по сути то,что единолично не имел права решать.
показати весь коментар
24.01.2017 13:49 Відповісти
В Англии был разбойник Робин Гуд,а в Финляндии Ребе Гуд,тоже разбойник.Он брал деньги у богатых и отдавал бедным......но под небольшой процент.
показати весь коментар
24.01.2017 13:55 Відповісти
....мы очень хотим помочь, если мы можем как-то помочь, то мы сделаем все, что сможем но,если мы не сможем помочь, то мы не сделаем все, что сможем, даже если мы очень хотим вам помочь...
Дуже нагаду ланцюжок - "... не можем не звернути увагу, викликає стурбованість, ...глибоку стурбованість, занепокоєння і глибоке занепокоєння, обурення і таке ж глибоке обурення і, вреті - пора покласти кінець (котрий вони і поклали ... НА НАС)
показати весь коментар
24.01.2017 13:56 Відповісти
Закройте границу с мордором
показати весь коментар
24.01.2017 14:07 Відповісти