Президент Фінляндії - Порошенку: Якщо ми можемо якось допомогти в Мінських домовленостях, ми зробимо все, що зможемо
Про це заявив президент Фінляндії Саулі Нііністьо під час спільного брифінгу з Президентом України Петром Порошенком, передає Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".
"Ми підтримуємо українську інтеграцію і суверенітет, і ми засуджуємо нелегальну анексію Криму. Мінські домовленості необхідні, їх слід виконано настільки швидко, наскільки це можливо, для того, щоб могли нормалізувати життя в Україні і в принципі в усій Європі. Обидві сторони повинні виконати вимоги. Фінляндія дуже хоче допомогти, якщо ми можемо якось допомогти в Мінських домовленостях, ми зробимо все, що зможемо", - сказав він.
Як відомо, сьогодні Порошенко відвідує з офіційним візитом Фінляндію.
Дуже нагаду ланцюжок - "... не можем не звернути увагу, викликає стурбованість, ...глибоку стурбованість, занепокоєння і глибоке занепокоєння, обурення і таке ж глибоке обурення і, вреті - пора покласти кінець (котрий вони і поклали ... НА НАС)