Затримано екс-"беркутівця", який перебував у розшуку, за підозрою у побитті активістів "Автомайдану" під час Революції Гідності, - ГПУ
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.
"Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжується безперервна робота з розслідування, розкриття злочинів, вчинених під час Революції Гідності, всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінальних проваджень цієї категорії для забезпечення встановлення у них об'єктивної істини. Так, у ході досудового розслідування в одному з таких проваджень 24.01.2017 затримано колишнього співробітника столичного спецпідрозділу міліції "Беркут", який тривалий час перебував у розшуку за підозрою у перевищенні влади та незаконному затриманні за попередньою змовою з іншими працівниками підрозділу міліції особливого призначення "Беркут" 18 активістів громадського руху "Автомайдан" у ніч з 22 на 23 січня 2014 року на вулицях Щорса та Грушевського у місті Києві, що супроводжувалося застосуванням до них насильства та пошкодженням їхніх автомобілів", - розповіли у відомстві.
"Окрім того, затриманому інкримінується службове підроблення рапорту та надання завідомо неправдивих показань, поєднаних з обвинуваченням активістів у тяжких злочинах, на підставі яких їх було затримано, притягнуто до кримінальної відповідальності за нібито хуліганські дії та застосовано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Затриманому вручено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 384 КК України і до суду внесено клопотання про застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - додали в ГПУ.
Досудове розслідування триває.
Топ коментарі
А Беркут сгодится ему самому)))Вдруг новый Майдан? А у него уже и опытные кадры есть)))
БеркутеКОРДеАле коли я скажу, що на знімку наші хлопці, які зараз стоять у Пісках, то ви звинуватите мене в тому, що я вам брешу. Ви не зможете повірити, що наші захисники на передовій виглядають саме так. На них немає навіть форми єдиного зразка і всі одягнуті хто в чому.
А ось так виглядають «аваковские собаки», які сьогодні охороняють режим Порошенко, але не від терористів-сепаратистів, а від народу України.
Крім того, корисно знати ще й про те, що в бюджеті на 2016 рік МВС отримає 64 млрд гривень, а ЗСУ всього 55 млрд, тобто, режим Порошенко дасть «собакам» на 17% (!!!) більше грошей на захист режиму, ніж всієї армії на захист України.
Зараз вам належить відповісти на найболючіше питання останніх двох років:
- Ви можете собі уявити армію будь-якої іншої держави, яка б без бою вийшла з окупованій ворогом землі? Якщо б Росія окупувала північ Грузії і назвала ці землі своїми, то грузинська армія зібралася б і пішла? А ось Турчинов віддав наказ і українська армія просто зібрала свої речі і пішла з Криму. У травні 2014 року, коли сепаратисти проводили свій референдум, то у них не було і 500 бойовиків. Згадайте кадри захоплення ОДА в Донецьку. Там взагалі не було озброєних людей. Чому Турчинов не зачистив Донецьку та Луганську область від бойовиків за 24 години?
Вам потрібна відповідь на ці питання? Відразу ж після «Революції Гідності» на Майдані і по всій Україні залишалися десятки тисяч озброєних активістів: Турчинов, Яценюк, Аваков і Порошенко розуміли, що їх режим не проіснує довго, поки у простих людей так багато зброї і тоді вони вирішили всіх майданівців переодягнути в форму Нацгвардії і відправити на Донбас. Частина майданівців пішла в Нацгвардію, частина в добровольчі батальйони, а частина в ЗСУ. Мета режиму була досягнута - всі активісти Майдану поїхали на Донбас (далеко від Києва).
Режим Порошенко віддав Крим і Донбас тільки для того, щоб зберегти владу. Тепер розумієте про що розмовляли за нашими спинами Порошенко та Гризлов і чому Порошенко намагався приховати факт цієї зустрічі? Тепер розумієте чому Україна підписала «мінські угоди» в яких Росія не є стороною конфлікту і немає навіть слова про Крим? Це змова: Росія отримує нові землі, а Порошенко захист від нової Революції. Згодні?
Степан Мазура: - «Кожен з вас буде ревіти в голос немов поранений звір або батько з загиблої дитиною на руках, через 3-4 роки, коли всі ви остаточно зрозумієте, що Донбас і Крим назавжди вийшли зі складу України і ви будете ревіти, зриваючи голос, питаючи один у іншого: - «Чому в 2016 році ми не зупинили Порошенко і його банду? Ми ж розуміли, що він робить, але чому ми його не зупинили?!!»
http://antikor.com.ua/articles/148343-shokujucha_pravda_iz_zoni_ato antikor.com.ua
прикордонників і бойові підрозділи нацгвардії треба забрать нахєр з мвс і передати сбу
Следователи Главного следственного управления Генпрокуратуры установили, что бывший заместитель начальника УМВД Украины в Одесской области, фигурант ряда уголовных дел по событиям весны 2014 года Дмитрий Фучеджи в течение полутора лет после своего бегства из Украины получал полковничью пенсию. с ноября 2014 по апрель 2016 года ему было начислено и выплачено свыше 150 тысяч гривен.
Напомним, Дмитрия Фучеджи подозревают в превышении служебных полномочий во время штурма городского управления милиции 4 мая 2014 года - тогда он принял решение освободить и выпустить задержанных на Куликовом поле «антимайдановцев». На следующий день он покинул Украину и с июня 2014 года находится в розыске. Кроме того, Фучеджи является фигурантом уголовных производств, открытых по событиям 25 ноября 2013 и 19 февраля 2014 года.
https://www.youtube.com/watch?v=9YkGJUuS4r0
Они все ***** на одно лицо.
Наверное выдернули его с работы в кустах как обычно с радором сидел.
И подозреваю что он уже в "новой" полиции служил с повышением.
http://ua.racurs.ua/news/82086-sud-vidpravyv-pid-domashniy-aresht-zatrymanogo-naperedodni-eks-berkutivcya-voznuka
і так грошей в казні обмаль.