Затримано екс-"беркутівця", який перебував у розшуку, за підозрою у побитті активістів "Автомайдану" під час Революції Гідності, - ГПУ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.
"Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжується безперервна робота з розслідування, розкриття злочинів, вчинених під час Революції Гідності, всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінальних проваджень цієї категорії для забезпечення встановлення у них об'єктивної істини. Так, у ході досудового розслідування в одному з таких проваджень 24.01.2017 затримано колишнього співробітника столичного спецпідрозділу міліції "Беркут", який тривалий час перебував у розшуку за підозрою у перевищенні влади та незаконному затриманні за попередньою змовою з іншими працівниками підрозділу міліції особливого призначення "Беркут" 18 активістів громадського руху "Автомайдан" у ніч з 22 на 23 січня 2014 року на вулицях Щорса та Грушевського у місті Києві, що супроводжувалося застосуванням до них насильства та пошкодженням їхніх автомобілів", - розповіли у відомстві.

"Окрім того, затриманому інкримінується службове підроблення рапорту та надання завідомо неправдивих показань, поєднаних з обвинуваченням активістів у тяжких злочинах, на підставі яких їх було затримано, притягнуто до кримінальної відповідальності за нібито хуліганські дії та застосовано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Затриманому вручено повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 384 КК України і до суду внесено клопотання про застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - додали в ГПУ.
Досудове розслідування триває.
Топ коментарі
+18
Посмертно..................!!!.
показати весь коментар
25.01.2017 11:20 Відповісти
+8
домашний арест - поезд - раисия?
показати весь коментар
25.01.2017 11:09 Відповісти
+8
чем ближе 19 февраля, тем громче заявления от ГПУ
показати весь коментар
25.01.2017 11:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Панять-прастіть-атпустіть.
показати весь коментар
25.01.2017 11:08 Відповісти
наградить...
показати весь коментар
25.01.2017 11:18 Відповісти
Посмертно..................!!!.
показати весь коментар
25.01.2017 11:20 Відповісти
с нашим Панамычем Тарифотерпильным только мы будет посмертно награждены)))
А Беркут сгодится ему самому)))Вдруг новый Майдан? А у него уже и опытные кадры есть)))
показати весь коментар
25.01.2017 11:28 Відповісти
...правильно будет расстрелять!
показати весь коментар
25.01.2017 15:36 Відповісти
домашний арест - поезд - раисия?
показати весь коментар
25.01.2017 11:09 Відповісти
имя/фамилию не указали, морду не опубликовали. Могут оставить и в Украине и перетрудоустроить.
показати весь коментар
25.01.2017 11:28 Відповісти
То его видать и задержали за прогулы в БеркутеКОРДе
показати весь коментар
25.01.2017 11:59 Відповісти
Да то то и оно, если он до сих пор не смылся в рашку - то ему, по каким то причинам ближе Родина. Хотя я бы на его месте вместо того что бы скрываться - пошел на сделку со следствием и перед журналистами выдал бы всех от "побратимов" до начальства. Своя шкурка как то ближе.
показати весь коментар
25.01.2017 11:31 Відповісти
ага бардель передать некому))ну ли бабок с базара))
показати весь коментар
25.01.2017 12:24 Відповісти
А с каких пор у нас есть сделка со следствием? Фильмов пересмотрелись? Так реальность иная. Сдаш ты кого или нет тебе срок мотать, а если сдаш то будет групповуха и срок больше.....
показати весь коментар
26.01.2017 11:08 Відповісти
Я работаю в юр.фирме, так что реальность знаю. Все конечно зависит от высоких договаривающихся сторон. Если следователь и прокурор заинтересованы в показаниях, то вполне могут перевести из обвиняемого в свидетеля.
показати весь коментар
26.01.2017 12:13 Відповісти
делаем ставки , через сколько дней ,часов отпустят!
показати весь коментар
25.01.2017 11:10 Відповісти
чем ближе 19 февраля, тем громче заявления от ГПУ
показати весь коментар
25.01.2017 11:11 Відповісти
Суд этого урода,конечно,отпустит под домашний арест и он благополучно окажется где-то в Крыму.
показати весь коментар
25.01.2017 11:13 Відповісти
Все хорошо, но похоже на пыль в глаза. После обсёра, с грузинским добровольцем.
показати весь коментар
25.01.2017 11:16 Відповісти
100%
показати весь коментар
25.01.2017 15:37 Відповісти
Отдать падлюку "Автомайдану" на часок...
показати весь коментар
25.01.2017 11:18 Відповісти
100% читачів, які зараз дивляться на це фото, подумають, що наші хлопці взяли «сепаратистів-голодранців» в полон.
Але коли я скажу, що на знімку наші хлопці, які зараз стоять у Пісках, то ви звинуватите мене в тому, що я вам брешу. Ви не зможете повірити, що наші захисники на передовій виглядають саме так. На них немає навіть форми єдиного зразка і всі одягнуті хто в чому.
А ось так виглядають «аваковские собаки», які сьогодні охороняють режим Порошенко, але не від терористів-сепаратистів, а від народу України.Задержан находившийся в розыске экс-"беркутовец", подозреваемый в избиении активистов "Автомайдана" во время Революции Достоинства, - ГПУ - Цензор.НЕТ 9302
Крім того, корисно знати ще й про те, що в бюджеті на 2016 рік МВС отримає 64 млрд гривень, а ЗСУ всього 55 млрд, тобто, режим Порошенко дасть «собакам» на 17% (!!!) більше грошей на захист режиму, ніж всієї армії на захист України.
Зараз вам належить відповісти на найболючіше питання останніх двох років:
- Ви можете собі уявити армію будь-якої іншої держави, яка б без бою вийшла з окупованій ворогом землі? Якщо б Росія окупувала північ Грузії і назвала ці землі своїми, то грузинська армія зібралася б і пішла? А ось Турчинов віддав наказ і українська армія просто зібрала свої речі і пішла з Криму. У травні 2014 року, коли сепаратисти проводили свій референдум, то у них не було і 500 бойовиків. Згадайте кадри захоплення ОДА в Донецьку. Там взагалі не було озброєних людей. Чому Турчинов не зачистив Донецьку та Луганську область від бойовиків за 24 години?
Вам потрібна відповідь на ці питання? Відразу ж після «Революції Гідності» на Майдані і по всій Україні залишалися десятки тисяч озброєних активістів: Турчинов, Яценюк, Аваков і Порошенко розуміли, що їх режим не проіснує довго, поки у простих людей так багато зброї і тоді вони вирішили всіх майданівців переодягнути в форму Нацгвардії і відправити на Донбас. Частина майданівців пішла в Нацгвардію, частина в добровольчі батальйони, а частина в ЗСУ. Мета режиму була досягнута - всі активісти Майдану поїхали на Донбас (далеко від Києва).
Режим Порошенко віддав Крим і Донбас тільки для того, щоб зберегти владу. Тепер розумієте про що розмовляли за нашими спинами Порошенко та Гризлов і чому Порошенко намагався приховати факт цієї зустрічі? Тепер розумієте чому Україна підписала «мінські угоди» в яких Росія не є стороною конфлікту і немає навіть слова про Крим? Це змова: Росія отримує нові землі, а Порошенко захист від нової Революції. Згодні?
Степан Мазура: - «Кожен з вас буде ревіти в голос немов поранений звір або батько з загиблої дитиною на руках, через 3-4 роки, коли всі ви остаточно зрозумієте, що Донбас і Крим назавжди вийшли зі складу України і ви будете ревіти, зриваючи голос, питаючи один у іншого: - «Чому в 2016 році ми не зупинили Порошенко і його банду? Ми ж розуміли, що він робить, але чому ми його не зупинили?!!»
http://antikor.com.ua/articles/148343-shokujucha_pravda_iz_zoni_ato antikor.com.ua
показати весь коментар
25.01.2017 11:20 Відповісти
Сейчас Гадя бегом его в списки на обмен добавит и станет в Лугандоне на одного террориста больше. Которого учили, кормили и тренировали на наши с вами деньги.
показати весь коментар
25.01.2017 11:21 Відповісти
Поймали питуха
показати весь коментар
25.01.2017 11:23 Відповісти
їхав із сорєвнований "Хайль Беркут"
показати весь коментар
25.01.2017 11:24 Відповісти
что сказать то хочешь флудер...?
показати весь коментар
25.01.2017 11:26 Відповісти
Не прошло и полгодика.
показати весь коментар
25.01.2017 11:31 Відповісти
три с половиной точно.
показати весь коментар
25.01.2017 15:08 Відповісти
чого сорена спамите уроди соєві. Шо там брехня написана, чи соромно за Петра -- що мвс більше і краще фінансується ніж ЗСУ
показати весь коментар
25.01.2017 11:35 Відповісти
Лищук,ты,хоть знаешь, какие подразделения входят в МВД Украины? Посмотри Википедию,а потом неси пургу.
показати весь коментар
25.01.2017 12:07 Відповісти
нацгвардія менти прикордонники мнс
прикордонників і бойові підрозділи нацгвардії треба забрать нахєр з мвс і передати сбу
показати весь коментар
25.01.2017 12:28 Відповісти
Прикордонні війська завжди входили в склад політичних спецорганів, а не ментури і нишпорок, що контролюють бабусь,які торгують на базарі насінням гарбуза. А наш шоколадний барон дбає більше про внутрішню безпеку для олігархату ніж про захист кордонів.
показати весь коментар
25.01.2017 16:49 Відповісти
А разве не все "беркуты", из тех, кто был в то время на Майдане, отметились в избиении? Надо с ними так:"Расскажи-ка, сынок, где ты был такого-то и такого числа?" Если не на Майдане, то свободен, а если там,то докажи, что ты не бил...падлюка! А-то они при нынешней импотентной власти оборзели совсем.
показати весь коментар
25.01.2017 12:16 Відповісти
http://dumskaya.net/news/beglyy-zam-nachalnika-odesskoy-militcii-poltora-067625/ Дело 2 мая: экс-замначальника облУВД Фучеджи после бегства из Украины оформил себе милицейскую пенсию

Следователи Главного следственного управления Генпрокуратуры установили, что бывший заместитель начальника УМВД Украины в Одесской области, фигурант ряда уголовных дел по событиям весны 2014 года Дмитрий Фучеджи в течение полутора лет после своего бегства из Украины получал полковничью пенсию. с ноября 2014 по апрель 2016 года ему было начислено и выплачено свыше 150 тысяч гривен.

Напомним, Дмитрия Фучеджи подозревают в превышении служебных полномочий во время штурма городского управления милиции 4 мая 2014 года - тогда он принял решение освободить и выпустить задержанных на Куликовом поле «антимайдановцев». На следующий день он покинул Украину и с июня 2014 года находится в розыске. Кроме того, Фучеджи является фигурантом уголовных производств, открытых по событиям 25 ноября 2013 и 19 февраля 2014 года.
показати весь коментар
25.01.2017 13:00 Відповісти
Этот гандон в погонах и трактор привёл на Банковую:

https://www.youtube.com/watch?v=9YkGJUuS4r0
показати весь коментар
25.01.2017 15:32 Відповісти
Этот провокатор - экс-командир «Беркута» Кусюк.
Они все ***** на одно лицо.
показати весь коментар
25.01.2017 16:40 Відповісти
Чергове затримання! Лукаш, яка перебувалу в розшуку, також затримали. Втерли соплі і відпустили. Табачника з новим прізвищем, котрий перебуває в розшуку, також по Києву супроводжували, але витерли соплі і відпустили. А шуфрічі, бойки, бандаренкі, ще не в розшуку?
показати весь коментар
25.01.2017 13:25 Відповісти
А ШО, так же через строй пропустить - человек сто резиновыми палками постучат кто по чем, можно и ногами, как он это делал и отпустить!
показати весь коментар
25.01.2017 13:59 Відповісти
ВСЕХ БЕРКУТОВ РАССТРЕЛЯТЬ !!! А НА СЧЁТ РЕГУЛЯРНЫХ НАРУШЕНИЙ ЗАКОНА ВСЕМИ ГОСУДАРСТВЕННЫМИ СЛУЖБАМИ УКРАИНЫ !!! ЧТО ВЫ МОЛЧИТЕ !!!
показати весь коментар
25.01.2017 14:31 Відповісти
А що робить малолітня повія деєва у МВС? Чому вона там до сих пір? Чому сабаков не в тюрмі за свої пістолети, Княжичі, Криве Озеро, відмазування пашинського? Ви ***** на чолі з чоколадним пєдро намарно випробовуєте терпіння народу.
показати весь коментар
25.01.2017 15:18 Відповісти
Да власть Порошенко давно уже не народная.Он живёт для себя и его лизоблюды из БПП тоже.Всех нужно гнать в шею!
показати весь коментар
25.01.2017 16:34 Відповісти
У меня вопрос как и где задержан?
Наверное выдернули его с работы в кустах как обычно с радором сидел.

И подозреваю что он уже в "новой" полиции служил с повышением.
показати весь коментар
25.01.2017 16:42 Відповісти
Суд відправив під домашній арешт затриманого напередодні екс-беркутівця Вознюка

http://ua.racurs.ua/news/82086-sud-vidpravyv-pid-domashniy-aresht-zatrymanogo-naperedodni-eks-berkutivcya-voznuka
показати весь коментар
25.01.2017 18:18 Відповісти
найдешевше -повішати.
і так грошей в казні обмаль.
показати весь коментар
25.01.2017 20:20 Відповісти