4 864 38

Варшава направила Україні ноту в зв'язку з оскверненням польського меморіалу жертвам НКВС у Биківні

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила представник польського зовнішньополітичного відомства Іоанна Вайда в Twitter.

"Посольство Польщі направило в МЗС України ноту, в якій ми вимагаємо пояснень і розслідування щодо винуватців осквернення польського військового кладовища в Биківні", - написала вона.
Нагадаємо, 21 вересня 2012 року в Биківні під Києвом відкрито Польський військовий цвинтар. Там спочивають майже дві тисячі поляків, розстріляних у 1940 році загонами НКВС за наказом Сталіна. Меморіал у Биківні - це четвертий так званий Катинський цвинтар, після цвинтаря в Катинському лісі, Мідному і Харкові-П'ятихатках. Навесні 1940 року жертвами НКВС у цілому стали понад 22 тисяч польських полонених, захоплених після наступу СРСР на Польщу. Ця трагедія увійшла в історію під назвою "Катинський злочин".
Раніше, 10 січня в Бродівський відділ поліції надійшла інформація про те, що в селі Гута Пеняцька зруйновано пам'ятний знак жертвам трагічних подій 1944 року. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань) Кримінального кодексу.
Український інститут національної пам'яті вважає знищення пам'ятника провокацією, спрямованою на загострення польсько-українських відносин.
Топ коментарі
+23
Кацапам ноту отправьте!
показати весь коментар
25.01.2017 16:49 Відповісти
+13
Поляки раптом стали наївними чи пам'ять коротка- невже не розуміють що це справа рук кацапні?
показати весь коментар
25.01.2017 16:53 Відповісти
+13
"с требованием объяснений "...
объясняю: никому из жителей Киева и области и в голову не придёт сделать такое - тут явный запах кацапской тухлятины из-за поребрика..
показати весь коментар
25.01.2017 16:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапам ноту отправьте!
показати весь коментар
25.01.2017 16:49 Відповісти
Тут и так понятно, что дело рук кремлевских террористов или их наемников. Кремлевские фашисты попались очередной раз на горячем. Это дополнение к общему делу об оккупации и преступлениях кремлевской банды международных террористов на украинской земле для Гааги!!!
показати весь коментар
26.01.2017 02:31 Відповісти
А вы дайте пяток абрамсов для их защиты...
показати весь коментар
25.01.2017 16:51 Відповісти
Поляки раптом стали наївними чи пам'ять коротка- невже не розуміють що це справа рук кацапні?
показати весь коментар
25.01.2017 16:53 Відповісти
А вигляд роблять непоганий... Загралися в ігри зі своїми виборцями!
показати весь коментар
25.01.2017 16:54 Відповісти
Протокол есть протокол. Другое дело, что, учитывая, какую волну гонят каждый раз всякие говноньюз, стОило бы обмениваться "сводными" нотами раз, напр., в квартал по принципу "семь бед - один ответ". И лес на нотах сберегли бы, и кацапурам кайф пообломали.
показати весь коментар
25.01.2017 16:57 Відповісти
Та все вони розуміють, алеж треба якійсь преференції собі на цьому набуть... Та взагалі українофобія набирає оберти Польщі і є певний відсоток поляків, які цього прагнуть та радіють, що кацапи їм у цьому допомогають... Ценічно, але я б дуже хотів помилятись.
показати весь коментар
25.01.2017 17:51 Відповісти
А то ви нічого не розумієте...
показати весь коментар
25.01.2017 16:53 Відповісти
"с требованием объяснений "...
объясняю: никому из жителей Киева и области и в голову не придёт сделать такое - тут явный запах кацапской тухлятины из-за поребрика..
показати весь коментар
25.01.2017 16:54 Відповісти
Варшава свой рот не закроет пока эта бл*дская зРада не примет Закон о геноциде, совершенном Армией Крайовой.
показати весь коментар
25.01.2017 16:54 Відповісти
Пшеки мотивируют активнее ссать в подъездах кацапии?
показати весь коментар
25.01.2017 16:54 Відповісти
Тю, дивні якісь. Україна тут до чого?
Це не польська амбасада чи інший заклад який зобов'язані оороняти день і ніч.
Вандалів вистачає і ця акція не була здійснена Україною.
показати весь коментар
25.01.2017 16:55 Відповісти
Сложновато найти и наказать виновных, если там нет видеонаблюдения, а его там скорее всего нет
показати весь коментар
25.01.2017 16:57 Відповісти
Цікаво, а э пам'ятник дохлих кацапів під час вторгнення Наполеону? Непогано було б насрати їм на могилі.
показати весь коментар
25.01.2017 16:59 Відповісти
На Тернопільщині в глухому лісі є цвинтар російських солдатів, що померли від ран в боях ще Першоі світовоі війни ( там був військовий госпіталь).Могили досі збереглись. Не мішало б кацапам за тими могилами доглянути, а вони чужі оскверняють. Ото Бог сотворив народець-потвору.
показати весь коментар
25.01.2017 17:10 Відповісти
А у тих вилупків ніколи не було своїх людей. Всі люди/народи загнані до імперії чужинці і їм байдуже скільки і коли їх здохне.
показати весь коментар
25.01.2017 17:13 Відповісти
Такое впечатление, что поляки сами это делают. Ну уж очень они быстро ноты строчат. Или шляхте слабо подумать, что урод в любой стране хватает. Нет же, надо "рявкнуть", "носом ткнуть".
показати весь коментар
25.01.2017 16:59 Відповісти
Пока не перекроют наглухо кордон с пидороссией, наглухо не закроют крым и думбасс, такое будет постоянно.
показати весь коментар
25.01.2017 17:00 Відповісти
осквернение памятников у нас и в Польше. однозначно провокация со стороны чертей. есть два варианта. как два дурных соседа начать выяснять кто из них гоноровей. а можно объединить усилия против общего врага. дело за нами. за украинцами и поляками. нам надо сплотится назло поцам из сатаната.
показати весь коментар
25.01.2017 17:02 Відповісти
Львов чей?
показати весь коментар
25.01.2017 17:03 Відповісти
Лейба, Львів точно не жидівський. Німці Львів від вашого смороду вичистили ще в 1941 році. А будеш совати свій пархатий ніс куди не слід, то я тобі лекцію прочитаю хто ви є і чого варті.
показати весь коментар
25.01.2017 17:06 Відповісти
Те, що все це провокаціі москальні, сумніву не викликає. Ми станемо свідками ще не одного такого вопадку. Тільки мразота здатна тривожити могили, бо мертві відповісти не можуть. Дивізія СС "Галичина" ніякого відношення до Волинських подій не має, а іі вже не раз пов"язують з ними. От і на цей раз знак "СС" і "Галичина" намальовані на пам"ятнику. Ото нагадило бидло з Московщини і заховалось, як смердючий щур в норі, а через де-якийсь час вилізе і напаскудить в іншому місці. Така ось вона гібридна війна
показати весь коментар
25.01.2017 17:03 Відповісти
Пропоную направили ляхам ноту про окупацію нашого Підляшшя)))))
показати весь коментар
25.01.2017 17:11 Відповісти
пропоную відправити їм ноту про деокупацію Калініграда
показати весь коментар
25.01.2017 17:40 Відповісти
Полякам надо задуматься почему 5 поляков избивают 3 украинцев...
показати весь коментар
25.01.2017 17:15 Відповісти
Жак Фреско - О смысле жизни. https://www.youtube.com/watch?v=fL67gHrVPCk
Варшава направила Украине ноту в связи с осквернением польского мемориала жертвам НКВД в Быковне - Цензор.НЕТ 1753
показати весь коментар
25.01.2017 17:21 Відповісти
Пшеки,не донимайте. Типа непонятно,кто это делает. А вот что в кремлядских головах,интересно? Ну,допустим поссорились Украина и Польша и что? Вот так сразу процветание на кацапии настанет? Санкции отменят? Разрешат в ЕС ездить?..Тупо бессмысленные кацапские варвары,больше ничего.
показати весь коментар
25.01.2017 17:34 Відповісти
так объяснение простейшее: мы воюем с ******, в Украине вместо правительства стадо негодяев, граница с *********** открыта и безвизовая, агенты ***** пешком ходят и Мааскву летают регулярно, СБУ спит или ловит добровольцев, так что ноту нужно не нам посылать, а в мааскву *****, а нас просто матом крыть - за долбо...бизм.
показати весь коментар
25.01.2017 17:41 Відповісти
поляки такие же епаньки -как и остальные европейские вечно озабоченность выражающие-мир в тар-тарары летит .что то будет -плохое *** предчуствие(тут еще от питра покращення)н.да
показати весь коментар
25.01.2017 17:41 Відповісти
поляки - не дураки, помнят, где было Польское княжество)))
показати весь коментар
25.01.2017 17:51 Відповісти
Какое дело Варшаве до оун упа до Бандеры когда им памятники ставят? Куда она лезет уже больно Рашу напоминает хотя верно, Польша просто недомперия!
показати весь коментар
25.01.2017 18:29 Відповісти
Кацапы умело сорят соседние народы. На украинской территории осквернят памятники, на польской территории организуют мордобой наших студентов. А сами, вроде, ни при чём. Зато конфликт налицо. Мерзость, прошедшая обкатку столетиями.
показати весь коментар
25.01.2017 18:34 Відповісти
Кацапы, сэр.
показати весь коментар
25.01.2017 22:44 Відповісти
Уж кому -кому , а украинцам на протяжении столетия воюющим с нквд и кгб этот поступок- совсем бесмысленен, грубая работа кацапских провокаторов , еще более грубая работа пророссийских элементов в Польше, которые раздувают кацапские провокации в отношении Украины.
Они не наивны ,скорее им кое что обещали казламордые , за порвать Украину.
показати весь коментар
25.01.2017 22:39 Відповісти
Тут и так понятно, что дело рук кремлевских террористов или их наемников. Кремлевские фашисты попались очередной раз на горячем. Это дополнение к общему делу об оккупации и преступлениях кремлевской банды международных террористов на украинской земле для Гааги!!!!
показати весь коментар
26.01.2017 02:30 Відповісти
Ну якщо вони натякають, що голова МЗСУ - кацапська шлюшка, то нота направлена за правильною адресою.
показати весь коментар
26.01.2017 10:36 Відповісти