18883 відвідувача онлайн

Чоловік, який вистрілив у шию перехожому в Одесі, застрелився під час затримання, - спікер обласної поліції Войтенко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила речник ГУ НП обласної поліції Олена Войтенко.
"На пошуки підозрюваного був задіяний весь особовий склад Одеського гарнізону поліції. Шукали його, було його зображення. Знайшли його вже в іншому районі міста - в Суворовському. Було зроблено все, щоб ніхто з перехожих не постраждав. Він був з усіх боків оточений поліцейськими. але коли він був оточений з усіх боків, він зрозумів, що втекти йому не вдасться, завдати шкоди теж нікому не вдасться, перехожих поруч не було, він застрелився на місці. Встановлюється його особа", - повідомила Войтенко.

Топ коментарі
+31
звездец! а лучше бы Кивалова пристрелил, если жить всё-равно не за чем
показати весь коментар
26.01.2017 09:14 Відповісти
+17
http://dumskaya.net/news/strelba-na-odesskom-rynke-napadavshiy-pokonchil-067752/ В полиции считают, что погибший являлся киллером, а на рынке имела место неудавшаяся попытка заказного убийства. Пулей мопедиста был ранен в шею гражданин 1954 года рождения, тренер по самбо, имевший широкие связи в преступном мире. В свое время он входил в группировку Виктора Куливара, больше известного как Карабас.
показати весь коментар
26.01.2017 09:23 Відповісти
+17
Уважаемый псих - перед отправкой на "тот свет", будь так добр возьми себе спутника из ВР или кабинета министров, ну хотя бы судью.
показати весь коментар
26.01.2017 09:26 Відповісти

Завантаження...