СБУ заблокувала виплати пенсій "мертвим душам" із тимчасово окупованих територій Луганщини
Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-центрі СБ України, у 2016 році кількість померлих осіб, з банківських карток яких продовжували знімати пенсії, становила майже чотири тисячі.
В середньому з державного бюджету громадянам щомісяця виплачувалося вісім мільйонів гривень. Співробітники спецслужби зафіксували факти отримання грошей, нарахованих померлим, представниками незаконних збройних формувань терористичної організації "ЛНР".
Служба безпеки України отримала незаперечні докази смерті майже п'ятисот пенсіонерів на території Луганщини, тимчасово підконтрольної проросійським угрупованням.
Інформацію СБУ передала Головному управлінню Пенсійного фонду України в Луганській області. Виплати на ці рахунки припинені, вже нараховані гроші повернуті до державного бюджету.
Топ коментарі
Кароч, вешать и стрелять надо всю эту шоблу, засевшую в Киеве.
Так вот, де-факто эта территория оккупированна.
Так что, грамотная Вы наша, не всегда нужен законодательный акт, чтобы понять суть происходящего. Тем более, что в нашей стране законодательные акты нередко не исполняются.
Стьобаєшся, схоже, саме ти.
Те, що тобі робота не дозволяє знати загальновідомі речі - суто твої особисті проблеми.
Так що ти просив. А тепер брешеш, що не просив.
Точно кацап - нахабний, брехливий і хамовитий.
Я буду голосовать за того, кто пообещает снять донецких сепаряк с нашего довольствия.
Словом усе, що державне. Це фінансування тероризму, я вважаю.
А то такие хитрожопые - как налоги платить - так власть Украины им незаконная! А как пенсию получать - то сразу законная!
Хрен там, получают и хают Украину в полный рост, а ху...лу задницу лижут
Так що УСЕ заплачене донбаськими мудаками уже давним-давно їм же і віддане.
============
временно, Карл!
І не тому, що не треба фінансувати терористів, а тому, що ніби списки терористів, яких треба профінансувати, неправильно складені...
Це якийсь аццкій піпєц...