Кутовий: Звертаюся до "Укрспирту" з вимогою якнайшвидше провести дискусію з горілчаними компаніями і покупцями спирту
"Не міг не звернути уваги на бурхливі дискусії у ЗМІ та фейсбуці щодо питання ціноутворення. Як міністр, я не маю права втручатися в господарську діяльність державних підприємств. Але з огляду на резонанс, звертаюся до компанії ДП «Укрспирт» з вимогою в найкоротші строки провести дискусію з горілчаними компаніями і покупцями спирту. Сьогодні я дав розпорядження вже завтра зібрати робочу групу, яка на підставі аргументів, фіналізованих у ході цієї дискусії, надасть мені можливі пропозиції щодо рекомендацій ДП "Укрспирт" для перегляду підняття ціни другого етапу для всіх учасників ринку, - написав він.
Як відомо, цього року "Укрспирт" запланував два етапи підвищення ціни на спирт етиловий ректифікований: з 1 січня - на 10,6% до 315,2 грн / дал і з 1 березня - ще на 8%.
В "Укрспирті" повідомляють, що на цей момент держпідприємство вже уклало угоди з усіма основними споживачами ринку спирту етилового за ціною, яка діє з 1 січня 2017 року. "З початку 2017 року була відвантажено 521 тис. декалітрів харчового спирту для лікеро-горілчаних, технічних, фармацевтичних потреб", - йдеться в повідомленні. Також зазначається, що протягом 2017 року ДП "Укрспирт" планує виплатити на користь держави до бюджетів усіх рівнів 503 млн 620 тис. грн. "У 2017 році планується зростання суми сплати податків в порівнянні з фактичною сплатою в 2016 році на 103 189 тис. грн. У 2016 році на користь держави до бюджетів усіх рівнів було сплачено 400 431 тис.", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
Так вот сея замечательнейшая статейка - "Меню "Денег нет, но вы держитесь", настоятельно рекомендует, причем на полном серьезе рекомендует ватноголовым научится менять свой рацион в кризис, и научиться квасить и мариновать крапиву, подорожник, есть белок, червей, насекомых, варить кохфэ с желудей и чаи с шишек.
Дадада, на полном серьезе, - САНКЦИИ НАЧАЛИ ДАВАТЬ ОЩУТИМУЮ ПОЛЬЗУ, ПРАЦВЕТАНИЕ НАЧАЛОСЬ.
НО ЭТО ТОЛЬКО НАЧАЛО ДЛЯ СРАШИИ, ТОЛЬКО НАЧАЛО ...
https://censor.net/comments/locate/425057/01921350-4e44-7085-85ce-58ed7fdb17f1https://censor.net/user/86142
https://life.ru/t/%D0%B5%D0%B4%D0%B0/961584/mieniu_dieniegh_niet_no_vy_dierzhities
Меню "Денег нет, но вы держитесь"
Мало хто бере вже в магазині горівку. Гонять люди самогон. Держава програє від того.
І що виграли рошенівські дібили, піднявши ціни?
Пора переводить КБ "Южный" на производство самогонных аппаратов.
.