"Контроль потрібен": радник Путіна запропонував обмежити Інтернет у Росії за китайською моделлю
Про це заявив радник президента Росії з питань розвитку Інтернету Герман Клименко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.
"Шлях один - це китайський варіант. Безумовно, контроль потрібен, тому що не існує жодної можливості цьому запобігти. Китай менш педантичний до думки суспільства, вони оцінили загрозу й обмежили Інтернет. Тепер у них таких проблем немає", - заявив Клименко на лекції "Інформаційна безпека Росії", проведеній у рамках курсу "Армія і суспільство".
Він поскаржився, що іноземні компанії, що працюють на території РФ, не відповідають на запити російських правоохоронних органів.
"Ми перебуваємо в дивній ситуації, коли на території РФ перебуває іноземна компанія, заробляє гроші, проте на жоден запит правоохоронних органів вона не відповідає. На жаль, ми не можемо написати у What's app і попросити відключити шифрування", - сказав Клименко.
Він підкреслив, що якщо іноземні месенджери та соцмережі не співпрацюватимуть із правоохоронними органами, "будь-яка держава, що поважає себе, має їх викинути".
Топ коментарі
щоб весь РУнет за кордоном виглядав би так(скрепно) :
Правильно. А любой уважающий себя журналист обязан плюнуть Клименко в морду
Неужели украинцы вместо россиян будут переводить и выкладывать?
Ну супер.... Развели тут гибридные войны, а человек сбоку всегда страдает....
нет,ето не северние корейци,ето южние буряти в "чебурнете"..
болваном. Всё должно быть великим за каменной стеной.
КАк по-вашему будет "чебурнет".
Baidu -ответили "товарисци"...ищи.. учи китайский и ищи..
Вроде как собирались, не просто и-нет с цензурой завести, а свой собственный и-нет...
Даже истинно-сруцкий комп собрали - "Эльбрус".
Правда из китайских комплектующих, но зато свой и по цене нормально вышло - дороже Королы, но, дешевле Кэмри...