Після розмови з Абе та Меркель Трамп розмовляє телефоном із Путіним, - прес-служба Білого дому
Про це повідомив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.
За його словами, розмова з російським лідером - наступна після бесіди з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, яка тривала 45 хвилин. Про деталі не повідомляється.
Загалом, як зазначив Спайсер, у Трампа на сьогодні 5 телефонних переговорів зі світовими лідерами. Він вже встиг поговорити з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе, якого Трамп запросив на зустріч в Білому домі 10 лютого.
Після розмови з Путіним Трамп поспілкується також із президентом Франції та прем'єр-міністром Австралії.
Розмова лідерів США і Росії - перша після привітального дзвінка з Москви з нагоди інавгурації Трампа 20 січня. До цієї розмови прикута особлива увага світової громадськості через можливу зміну політики санкцій США щодо Росії.
У п'ятницю на спільній прес-конференції Дональда Трампа та британського прем'єр-міністра Терези Мей президент США заявив, що про зняття санкцій з Росії "говорити ще занадто рано". Раніше старший радник Трампа Келліенн Конуей повідомила все ж, що скасування санкцій проти РФ "розглядається".
Топ коментарі
https://www.facebook.com/taras.berezovets?fref=nf Тарас Березовец https://www.facebook.com/taras.berezovets?fref=nf https://www.facebook.com/taras.berezovets/posts/1571079749588688# https://www.facebook.com/taras.berezovets/posts/1571079749588688 Вчера в 9:54 · https://www.facebook.com/taras.berezovets/posts/1571079749588688# Сигналы из Вашингтона накануне завтрашнего телефонного разговора Трампа с Путиным довольно тревожны. Foxnews со ссылкой на источники в Белом доме сообщает, что речь может идти о снятии т.н. "крымских санкций", введённых указами Президента Барака Обамы. Информация подтверждается и другими независимыми источниками, в частности сенатором Джоном Маккейном и бывшим американским послом в России Майклом Макфолом. Процедура такова, что этот пакет может быть отменен личным указом Дональда Трампа, согласование с Конгрессом для этого не требуется. Завтра нас ждёт крайне непростой день. Окончательного подтверждения пока нет, но вероятность плохого сценария есть.
Цензор, да не путин оно!!! Его во всем мире знают как "putin-hello"..., (может ошибся в последнем слове?)
Вот как его все знают.
В апреле гендиректор ДТЭК Максим Тимченко в одном из своих интервью упомянул о том, что часть облигаций (евробондов) ДТЭК https://biz.censor.net/news/2667/byvshaya_kompaniya_gontarevoyi_investirovala_v_evroobligatsii_dtek_ahmetova инвестиционная компания ICU, близкая к президенту Петру Порошенко.
Как уже упоминалось, в ICU работали и нынешний руководитель НКРЭКУ Дмитрий Вовк, и бывший министр энергетики Владимир Демчишин. И Гонтарева ===
https://biz.censor.net/resonance/3014392/zolotoyi_kilovatt_ahmetova_i_poroshenko
Т.е. наши воины гибнут на востоке, и украинцы оплачивают астрономические счета по Роттердам + доставка по Европе только ради того, чтобы Ахметов погасил долги, а Порошенко стал вообще баснословно богатым.
Это не только конфликт интересов, это измена Родине