Бойовики за добу 56 разів обстріляли позиції ЗСУ. Били з "Градів", 122-мм артилерії, озброєння БМП і БТР, - штаб
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО, опублікованому у Фейсбуці.
Як повідомляли раніше, вчора внаслідок бойових дій 5 українських військовослужбовців загинули, 9 - поранено, 4 - травмовано.
"На маріупольському напрямку, використовуючи реактивні системи залпового вогню БМ-21 Град, окупанти випустили 20 снарядів у напрямку наших позицій у районі Талаківки. Застосовувавши реактивну систему Град "П", артилерію 122 мм, міномети різних калібрів, гранатомети й стрілецьку зброю, загарбники вели вогонь по Водяному", - йдеться в повідомленні.
Крім того, Лебединське бойовики обстрілювали зі 122-мм артилерії, Красногорівку - з мінометів різних калібрів, Гнутове, Павлопіль, Широкине, Красногорівку, Талаківку - з гранатометів і стрілецької зброї. По Широкиному вогонь вів БТР і БМП супротивника.
"На донецькому напрямку в районі Авдіївки окупанти двічі намагалися штурмувати наші позиції, та, зазнавши втрат, змушені були відступати. Протягом дня вони продовжили обстріли з мінометів різних калібрів по Верхньоторецькому, Авдіївці, Опитному, Луганському, Зайцевому та Кам'янці. Танки вели вогонь по Новгородському та Пісках", - зазначено в повідомленні.
На луганському напрямку з мінометів різних калібрів і гранатометів обстрілювали Новоолександрівку, Троїцьке, Попасну, Новозванівку.
Як повідомляли раніше, вчора внаслідок бойових дій 5 українських військовослужбовців загинули, 9 - поранено, 4 - травмовано.
Топ коментарі
https://twitter.com/VasyaMakeevskiy/status/825950504710717440 27 минут назад Ещеhttps://twitter.com/hashtag/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%96%D1%97%D0%B2%D0%BA%D0%B0?src=hash #Макіївка 08:00 росіянські гаубиці почали стріляти з пустиря біля нового цвинтаря Лісове (під териконом). Улітає на захід
Знаете реальные цифры, видели - пишите.
Света нет в городе,вода и отопление еще есть,-20 мороза,поэтому твиты будут редкими