Поліція встановила, що в 6-річного хлопчика в Дніпрі стріляв його одноліток, коли вони гралися зі зброєю
Кілька днів півсотні поліцейських займалися відпрацюванням території та опитуванням свідків події. Правоохоронців насторожило те, що кілька свідків плутається у своїх свідченнях. За підсумками проведених негласних оперативно-слідчих дій поліцейським вдалося з'ясувати, що дитина була поранена під час дитячих ігор зі зброєю.
Про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу комунікацій ГУНП у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.
Було встановлено, що того дня потерпіла дитина зі своєю мамою перебувала в гостях у знайомих, де був ще один 7-річний хлопчик. У той момент, коли діти залишилися самі, а дорослі перейшли на кухню, старша дитина вистрілила в молодшого.
"Батьки хлопчика просто-напросто злякалися і тому розповіли історію про те, що все відбулося на вулиці. Зараз ведуться слідчі дії, бо 7-річна дитина не може бути суб'єктом кримінального провадження. Пістолет, з якого був зроблений постріл, вилучено, і він проходить у справі як речовий доказ. Надалі буде проведена експертиза з метою доведення, що постріл був зроблений саме з цієї зброї", - розповіла Ганна Старчевська.
Сьогодні відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.121 КК України (Умисне тяжке тілесне ушкодження). Проте правоохоронці не виключають перекваліфікацію провадження на ст. 128 КК України (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Також ведеться відпрацювання осіб, причетних до дачі неправдивих свідчень.
Нагадаємо, 23 січня, на вул. 20 років Перемоги (ж/м Придніпровськ) 6-річна дитина зазнала вогнепального поранення. Повідомлення про подію надійшло до поліцейських з Дніпропетровської обласної дитячої лікарні.
Пізніше стало відомо, що вистріл був проведений фз пістолета під патрон Flobert.
Топ коментарі
Пневматический пистолет не требует регистрации и хранения в сейфе.
Другое дело почему он стал доступен детям? А я думаю что "хороший папаша" как раз
и купил "подарочек" сынишке пистолетик почти как настоящий. Вот и результат.
Американцы оворят: Life is hard; if you are stupid it is even harder.
обучить СЕМИЛЕТНЕГО ребёнка стрельбам и обращением с оружием!? вы идиот?
https://www.youtube.com/watch?v=xOb3BQTofDU
Думаю, ні. Не суди про сторонніх по собі!
Вот моя история - когда мой старший сын учился во втором классе, то ему в ходе игры одноклассник с расстояния вытянутой руки выстрелил с детского пистолета пулькой. Попал прямиком в глаз. Результат - повреждение хрусталика. И только потому, что резко впрыгнули в такси и поехали в больницу, то зрение спасли. Благодаря знакомому журналисту запилили статью в местной газете об этом случае и о том, что родители должны уделять внимание поведению детей.
Сыну сейчас 25, пока не беспокоит зрение, но окулисты говорят, что это может все равно с возрастом сказаться на остроте зрения.
http://360.biz.ua/?p=3406 «аваковські пси», які сьогодні охороняють режим Порошенко, від народу України!!! Шокуюча правда із зони АТО… | Новости 360
Сусід, падлюка, впіймав.
дети могли бы между собой, а потом и родителей.