"Люди отримують гаряче харчування і чай. Середня температура в квартирах +15. Паніки в місті немає", - Жебрівський про ситуацію в Авдіївці
Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передає Цензор.НЕТ.
"Мешканці Авдіївки отримують гаряче харчування та чай. Нацполіція організувала достатню кількість патрулів для забезпечення у місті порядку. Соціальні працівники та дільничні інспектори постійно працюють із мешканцями. Паніки у місті нема.
Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.
За даними прес-центру штабу АТО бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.
"Мешканці Авдіївки отримують гаряче харчування та чай. Нацполіція організувала достатню кількість патрулів для забезпечення у місті порядку. Соціальні працівники та дільничні інспектори постійно працюють із мешканцями. Паніки у місті нема.
Завдяки Авдіївському Коксохіму і Мусі Магомедову продовжуємо підтримувати в тепломережі належну температуру. Середня температура у квартирах 15 градусів тепла. Усі комунальні служби міста забезпечено пальним.
Спасибі Карітасу за намети для обігріву і продукти. Спасибі місту Дніпро за велику фуру продуктів харчування. Спасибі Слов'янську за засоби гігієни та продукти. Спасибі Бахмуту за тепле взуття і ковдри. Спасибі ЗСУ і Нацгвардії за величезну опретивну допомогу. Спасибі волонтерам за самовідданість! Спасибі Україні за щирість, тепло, підтримку та допомогу!" - написав Жебрівський.
Нагадаємо, що зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.
Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і покращити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомляли і про втрати серед українських військових.
30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.
Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.
За даними прес-центру штабу АТО бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.
Топ коментарі
https://www.facebook.com/# https://www.facebook.com/babchenkoa/posts/982717165161850 9 мин ·
Если Трамп нас не убьет, он сделает нас сильнее.
Вас НЕ ПОБЕДИТЬ - задолбаються снег глотать.
Середня зарплата в Україні - це коли одна людина отримує 500.000 грн а 100 інших по 1500. Тоді в середньому вони отримують 6000 грн.
А тепер більш зрозуміло: у Петра 10 яблук, а в Івана 0 - в середньому в них по 5 яблук. Чиновники їдять м'ясо а я капусту - в середньому ми їмо голубці. Дружина директора Лариса спить з усіма, а касирка Галя не дає нікому, але в середньому вони обидві курви... Так і живемо!
Метинвест призывает все стороны конфликта немедленно прекратить боевые действия
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiFla-8sezRAhUhMJoKHXUABwAQ0gIIHygBMAA&url=https%3A%2F%2Fru.wikipedia.org%2Fwiki%2F%25D0%25A2%25D1%2580%25D0%25B5%25D1%2582%25D1%258C%25D1%258F_%25D1%2581%25D1%2582%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25BD%25D0%25B0%23.D0.A2.D1.80.D0.B5.D1.82.D1.8C.D0.B8_.D0.BB.D0.B8.D1.86.D0.B0.2C_.D0.B7.D0.B0.D1.8F.D0.B2.D0.BB.D1.8F.D1.8E.D1.89.D0.B8.D0.B5_.D1.81.D0.B0.D0.BC.D0.BE.D1.81.D1.82.D0.BE.D1.8F.D1.82.D0.B5.D0.BB.D1.8C.D0.BD.D1.8B.D0.B5_.D1.82.D1.80.D0.B5.D0.B1.D0.BE.D0.B2.D0.B0.D0.BD.D0.B8.D1.8F&usg=AFQjCNH9S3Kkw9uCTrJfjtjCYYfynZSr7Q&bvm=bv.145822982,d.bGs Третьи лица, заявляющие ? за что гудят ?
В случае полной остановки АКХЗ под угрозой окажется отопление всего города Авдеевка. В настоящий момент в городе отсутствует электричество и водоснабжение. "Группа Метинвест призывает все стороны конфликта немедленно прекратить боевые действия для осуществления ремонта линии электропередач и возобновления подачи электричества и воды в город", - отмечается в заявлении.
https://www.facebook.com/# https://www.facebook.com/alexey.alexios/posts/941444265992427 31 хв. · https://www.facebook.com/pages/Kyiv-Ukraine/111227078906045 Kyiv ·
Это МЧС Украины разворачивает палатки для обогрева и питания местных жителей.
Это центральная власть Украины координирует действия по помощи местным жителям.
Это местная власть Украины направляет автобусы для эвакуации и выделяет места для расселения местных жителей.
Это вооруженные силы Украины отбивают атаки безмозглых дэнэристов и помогают спастись местным жителям.
Это волонтеры Украины потянулись огромным потоком в смертельную опасность, отвозя то, что передал НАРОД УКРАИНЫ нашим защитникам и местным жителям.
Вся Украина спасает регион от того зла, который творят нелюди.
Запомните это, жители прифронтовой зоны. Только с Украиной у вас есть возможность жить. Запомните это. Добро - оно на нашей стороне, а зло - летит из рос-лднр.
Наши убийцы должны быть сыты и укомплектованы!
Мы ведь для того воюем, чтобы марионетки Кремля в Киеве и Донбассе обрастали жиром!