Жебрівський доповів Порошенку про "перші ознаки припинення вогню" в районі Авдіївки, - Цеголко
Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеглко, передає Цензор.НЕТ.
"Ремонтні бригади підготовані для негайного виїзду, щоб полагодити системи електро- і газопостачаня Авдіївки. Про це, звітуючи про виконання отриманих учора доручень, доповів Президентові глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. За його словами, після задіяння Президентом усіх міжнародних елементів тиску на Росію, маємо перші ознаки припинення вогню. За даними Генштабу, тиша зберігається лише на Ясинуватському напрямку від Авдіївки, але в районі промзони російськи бойовики продовжують обстріли", - розповів Цеголко.
"Саме припинення обстрілів є головною умовою для початку ремонтних робіт. Роботи розпочнуться, одразу після підтвердження тиші (припинення обстрілів з боку російських бойовиків) спостерігачами ОБСЄ", - зазначив він.
"Як доповів Павло Жебрівський, Центральна міська лікарня Авдіївки забезпечена автономними засобами електроживлення і працює в штатному режимі. В Авдіївці вже організовано 11 пунктів обігріву. За дорученням Президента намети і польові кухні містянам надали також військові. Мешканці забезпечуються гарячим харчуванням. Донецька ВЦА відпрацьовує питання добровільної евакуації мешканців міста, в першу чергу дітей та інвалідів. Для цього підготовано спеціальні автобуси. Бажаючим виїхати варто звертатися до міської ради", - додав Цеголко.
"Ремонтні бригади підготовані для негайного виїзду, щоб полагодити системи електро- і газопостачаня Авдіївки. Про це, звітуючи про виконання отриманих учора доручень, доповів Президентові глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. За його словами, після задіяння Президентом усіх міжнародних елементів тиску на Росію, маємо перші ознаки припинення вогню. За даними Генштабу, тиша зберігається лише на Ясинуватському напрямку від Авдіївки, але в районі промзони російськи бойовики продовжують обстріли", - розповів Цеголко.
"Саме припинення обстрілів є головною умовою для початку ремонтних робіт. Роботи розпочнуться, одразу після підтвердження тиші (припинення обстрілів з боку російських бойовиків) спостерігачами ОБСЄ", - зазначив він.
"Як доповів Павло Жебрівський, Центральна міська лікарня Авдіївки забезпечена автономними засобами електроживлення і працює в штатному режимі. В Авдіївці вже організовано 11 пунктів обігріву. За дорученням Президента намети і польові кухні містянам надали також військові. Мешканці забезпечуються гарячим харчуванням. Донецька ВЦА відпрацьовує питання добровільної евакуації мешканців міста, в першу чергу дітей та інвалідів. Для цього підготовано спеціальні автобуси. Бажаючим виїхати варто звертатися до міської ради", - додав Цеголко.
Топ коментарі
они будут эвакуировать жителей Авдеевки...
Порошенко не дурень і добре знає що робить.
Дозволите екскурс в історію?
За Веймарськими угодами Германії заборонялося мати армію понад 100000. Що зробив Гітлер? В цій 100000 армії вивчив кожного рядового так, щоб він був готовим унтером, а потім, як настав час, звявив про вихід з угоди і оголосив мобілізацію. Професійних, досвідчених солдатів призначив утрерофіцерами і вони почали школити призовників. За 3 тижні Германія мала 1000000 боєздатну армію, бо за великим рахунком армія тримається на молодших командирах, якщо вони є, обстріляні і чуйку мають коли скомандувати "бігом", коли "лягай" а коли "окопатися" - армія є, якщо досвідчених молодших командирів немає це натовп зі зброєю.
Поки Англія та Франція роздуплилися, зробити німцям вони вже нічого не могли.
Зараз Порошенко, як главком, робить те саме. Думаю із 150000 контрактників половина має досвід та вміння достатні для того щоб командувати відділенням, серед дємбєлєй знайдеться їм 75000 заступників-єфрейторів.
Не обов'язково тримати мільйонну армію, війни не починаються раптово, поки кацапи перекидатимуть війська до нашого кордону буде місяць-півтора щоб повторити німецький фокус, тож, думаю, Україна може спати відносно спокійно.
Коли буде все готово, коли пройдуть обкатку резервісти офіцери, коли із 10000 що нині призивають відберуть 4000 ротних і вони понюхають пороху, тоді можна буде оголосити мобілізацію і навалитися на лугандон. Тоді кацапи не зможуть завести у лугандон достатню кількість "іхтамнєтов", щоб нас зупинити.
Голвне, щоб після оголошення мобілізації ті, хто найголосніше кричать про наступ, не опинилися у черзі на польському кордоні!
Порошенко не дурень і добре знає що робить.
Дозволите екскурс в історію?
За Веймарськими угодами Германії заборонялося мати армію понад 100000. Що зробив Гітлер? В цій 100000 армії вивчив кожного рядового так, щоб він був готовим унтером, а потім, як настав час, звявив про вихід з угоди і оголосив мобілізацію. Професійних, досвідчених солдатів призначив утрерофіцерами і вони почали школити призовників. За 3 тижні Германія мала 1000000 боєздатну армію, бо за великим рахунком армія тримається на молодших командирах, якщо вони є, обстріляні і чуйку мають коли скомандувати "бігом", коли "лягай" а коли "окопатися" - армія є, якщо досвідчених молодших командирів немає це натовп зі зброєю.
Поки Англія та Франція роздуплилися, зробити німцям вони вже нічого не могли.
Зараз Порошенко, як главком, робить те саме. Думаю із 150000 контрактників половина має досвід та вміння достатні для того щоб командувати відділенням, серед дємбєлєй знайдеться їм 75000 заступників-єфрейторів.
Не обов'язково тримати мільйонну армію, війни не починаються раптово, поки кацапи перекидатимуть війська до нашого кордону буде місяць-півтора щоб повторити німецький фокус, тож, думаю, Україна може спати відносно спокійно.
Коли буде все готово, коли пройдуть обкатку резервісти офіцери, коли із 10000 що нині призивають відберуть 4000 ротних і вони понюхають пороху, тоді можна буде оголосити мобілізацію і навалитися на лугандон. Тоді кацапи не зможуть завести у лугандон достатню кількість "іхтамнєтов", щоб нас зупинити.
Голвне, щоб після оголошення мобілізації ті, хто найголосніше кричать про наступ, не опинилися у черзі на польському кордоні!
Якщо ви чогось не розумієте, то причиною може бути і брак ваших знань.
поэтому остаётся только второе
Не это-ли достижения вяликой?
Чеченский воин говорил, что к военным действиям на Донбассе привлечена та же 58-я армия, которая устраивает зачистки у него на Родине на протяжении 23 лет.
Ваш противник жесток и коварен, у него нет человеческого лица. Кремлевская россия отнимет все, что только сможет отнять. Вы останетесь без дома, без семьи. Потому Украина не должна отступать ни в чем, иначе россия будет продвигаться все дальше и дальше. Путин доказал миру, что его слово ничего не стоит.
Если россияне говорят о перемирии, значит, объявляют войну, будут вас убивать, если они просят прекращения огня, чтобы якобы вывести тела и раненых - они будут вас убивать, если объявляют вам «зелёный коридор» - они будут вас убивать. Они будут убивать каждый день прикрываясь «соглашениями», «меморандумами», и «перемириями». Они оглашают перемирие только для рокировки - не отводят войска, а удваивают их численность.
Наемники Путина понимают только один язык - язык силы. Их необходимо остановить!
Украинский солдат должен знать, что борется за право жить, за ним стоит его семья - жена, дети.
У армады, которая нам противостоит, нет ни чести, ни совести. Ни, тем более, благородства.
В ходе двух чеченских войн Иса Мунаев потерял отца, брата и дочь. А сам погиб на украинской земле, сражаясь за свободу нашей страны. В последнее мгновение земной жизни Иса Мунаев успел спасти шестерых, когда мины начали сыпаться, по опыту своему он понял, в какую сторону это все летит, и закрыл собой группу из шести человек.
http://www.unian.ua/society/1750066-chi-pidtrimuete-vi-blokadu-l-dnr-opituvannya-unian.html
террористов - уничтожают!
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1207038179346110&id=100001198196947 Щойно ·
Завтра Рада Європи розгляне дані щодо загострення ситуації в АТО
Так шо, завтра вже можна проводити вибори?
чтобы у любого, кто поднял руку на Украину не возникало иллюзий,
будто бы с ним будут торговаться или договариваться...
ага, это первый признак прекращения огня.
дебилы *****
обедают, разогревая еду на украинском бесплатном электричестве и газу.
патроны подвозят
признак...
признак дебилизма нашей власти.
(сЦук, уметь же еще так надо...)