Відпрацьовано всі сценарії подальшого розвитку ситуації в Авдіївці, від найпростішого до найскладніших, - Гройсман
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив журналістам під час брифінгу в Кабміні.
Прем'єр зазначив, що відпрацьовано всі сценарії - "від найпростішого до найскладніших" - подальшого розвитку ситуації в Авдіївці.
"Моя поїздка сьогодні - це вираз солідарності стосовно тих людей, які страждають від російської агресії. Окремо хочу подякувати військовим, які мужньо захищають нашу незалежність і нашу українську землю. Люди мені особисто казали "це наша українська земля, ми нікому її не віддамо" . Це ті люди, які страждають від обстрілів", - зазначив Гройсман.
Раніше повідомляли, що постійний представник України в ООН Володимир Єльченко звернувся з листом до генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша у зв'язку із загостренням ситуації в Авдіївці.
У свою чергу голова Верховної Ради України Андрій Парубій і група народних депутатів України звернулися з відкритим листом до парламентарів усього світу у зв'язку із загостренням ситуації на Донбасі та постійними спробами російських окупаційних військ розгорнути наступ на Авдіївку.
Нагадаємо також, що від ранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.
Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.
30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.
Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.
За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районіАвдіївки.
Джерело: /n425721У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.Джерело: /n425785
Джерело: /n425792
Джерело:
Топ коментарі

торгаш на крови не знает как правильно оправдать своё финансирование террористов, убивающих украинцев...
Суть отмазки торгаша на крови украинцев... - Без лугандонского угля не будет света в Украине.
То есть во всём мире, может быть электричество без луганднского угля... а в Украине ну никак нельзя обойтись...
Как буд то, у нас нет гидростанций, атомных электростанций, итд...
Пропадём без лугандона и его угля.... Напоминает рыговскую мантру про "Донбасс кормит Украину".
Тут Гройсман абсолютно ничем не отличается от своего учителя - ушлёпка Азарова.
Этого хлопчика, интересно, Додик во сколько вагонов угля оценил? Твари циничные, даже не прячут уже свое скотское отношение к людям.
но от кацапской дотации на газ хрен откажется
Это твоя прямая обязанность, а не очередная попытка пиара хоть на чем.
Псину на цепь посадить, на проволоку, нехай бегает вдоль фронта та гавкает!
------------------------------
которую он напрямую финансирует, покупая уголь у рашистских агрессоров
и только сегодня !
на арене !
...
- гамадрил непальский !!!
Ответил в том стиле, что - незачем. Это мол не поможет урегулировать ситуацию...
Тогда журналисты покололи жирного торгаша на крови. Спросили - а как же тогда собираются сейчас заседания ОБСЕ, совбеза ООН, это поможет?
Ответил - это нужно делать.
Вот так. Депутатов рады не нужно беспокоить. Пусть другие в мире разгребают.
Ну и мрази же у власти, которым насрать на Украину! И даже не скрывают этого.
Самый простой - сдаться.
Самый сложный 2 раза сдаться.
І це, не дивлячись на наших загиблих героїв, навіть добре.
Бо має зникнути ця задушлива атмосфера договорняка, "міру-міра", незрозумілого життя, не помічаючи війни. Коли кожен день на Східному фронті - пекло, а в Києві - лайфхаки, оупенспейси, смузі, забиті кабаки та буковелі з туреччинами.
Це підніжка всім цим савченкам, мураєвим, ахметовим та льовочкіним, які знову почали обплутувати країну своєю гнилою павутиною подвійних стандартів та гібридної брехні.
Це відповідь придуркам, у яких "ета всьо палітікі вінавати" і які досі вірять в "братній народ".
Це відповідь цинічним баригам з медіа та політики, яким по*ер на кого працювати, аби платили.
Це відповідь не менш цинічній владі в усіх її проявах та особистостях, якій вигідно, щоб ні миру, ні війни - аби "лаве" капало.
Це відповідь сарані, яка хоче тільки розважатися, бо "внє палітікі".
Це відповідь європейським ханжам, які за зайвий зелений папірець й геноциду не побачать - аби інвестиції відбивалися.
Це відповідь всім і кожному, хто сумнівається в здатності українців бути нацією.
Борони Боже, чи хто там є, кожного, хто зараз захищає Вітчизну в мерзлих окопах на фронті.
Як би це страшно не прозвучало, але ця війна нарешті дає зрозуміти, хто ми, куди й за що.
Так, очевидно, що це кремлівський вилупок знову перевіряє всіх на міцність в умовах відсутності господаря в Білому домі. Кремлядь так робить завжди. Але ставки надто високі. Й ніхто не може сказати, де й коли понти перейдуть у повномасштабну війну. - Б. Буткевич
http://novynarnia.com/2017/01/31/viyna-znovu-blizko-i-tse-navit-dobre-butkevich/
Азохенвэй шаломалехам
Я снова здесь я в бархатных штанах
Ах Соня не томи, зажги мне пламень в бейсах
И голову умой в своих духах.
А ведь то прав - ведут в совок рашистский...
СКАЖИТЕ МНЕ ПАТРАШЕНКО ОН ПРЕЗИДЕНТ УКРАИНЫ???ВЫ ТОЧНО В ЭТОМ УВЕРЕНЫ???
ПОКАЗАЛА.
.