За добу бойовики 86 разів обстріляли позиції ЗСУ. В районі Авдіївки ворог випустив близько 100 снарядів із "Града", застосував 152-мм артилерію і танки, - штаб
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО, опублікованому у Фейсбуці.
"Усього зафіксовано 86 обстрілів", - йдеться в повідомленні.
Так, на маріупольському напрямку зі 122-мм артилерії обстрілювали Водяне, Павлопіль, Талаківку й Бердянське. Зі 120-мм мінометів - Новогригорівку, Красногорівку, Павлопіль, Талаківку, Новотроїцьке й знову - Водяне. По Широкиному й Новогригорівці бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї. По Чермалику стріляв снайпер, а по Широкиному - БМП супротивника.
На донецькому напрямку в районі Авдіївки окупанти випустили по наших позиціях близько сотні снарядів РСЗВ БМ-21 Град. Також вони обстрілювали наші позиції зі 152-мм артилерії. Тут же багаторазово вогонь вели танки. 152-мм артилерію було застосовано і під час обстрілів Тоненького. По Авдіївці, Луганському, Троїцькому, Опитному й Верхньоторецькому використовували 120-мм міномети. Танк і БМП бив по Верхньоторецькому.
На луганському напрямку російсько-окупаційні війська неодноразово вели вогонь по наших позиціях зі 152- і 122-мм артилерії, 82-мм мінометів, а також гранатометів різних систем і стрілецької зброї в районі Кримського, Троїцького, Жовтого, Новоолександрівки, Станиці Луганської й Новозванівки.
Нагадаємо також, що від ранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.
Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.
30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.
Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.
За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районіАвдіївки.
Джерело: /n425721У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.
Топ коментарі

15 ч ·
Дождь, ссылаясь на ДНРских спикеров, рассказывает о "78 погибших в ВСУ".
Ну вот как мы могли запретить у себя этот самый во все отверстия незаангажированный канал? Откуда ж теперь наши люди сводки от Басурина узнавать-то будут?
А можна, щоб штаб АТО хоч трохи повідомив про наші дії ? Не треба нічого секретного, але...
Бо коли читаєш оце все в одну сторону, то серце стає.
І разом з тим, хочеться усіх роздерти голими руками від власного безсилля.
Просто мені дуже важко таке читати: на сльозах.
Нам хочеться, щоб нас заспокоїли ось так: все під контролем.
Кількість обстрілів страшна, зброя страшна.
Я вірю в наших хлопців і хочу вірити, що вони відповідають вже не лише дозволеним МУ озброєнням, а чимось конкретно-вагомішим.
Вибачте, я - перенервована.
Дякую. Я Вам вірю.
ось вам квіти. все буде добре
Обов*язково. Лише добре.
Гарного дня.