13373 відвідувача онлайн

За добу бойовики 86 разів обстріляли позиції ЗСУ. В районі Авдіївки ворог випустив близько 100 снарядів із "Града", застосував 152-мм артилерію і танки, - штаб

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО, опублікованому у Фейсбуці.
"Усього зафіксовано 86 обстрілів", - йдеться в повідомленні.

Так, на маріупольському напрямку зі 122-мм артилерії обстрілювали Водяне, Павлопіль, Талаківку й Бердянське. Зі 120-мм мінометів - Новогригорівку, Красногорівку, Павлопіль, Талаківку, Новотроїцьке й знову - Водяне. По Широкиному й Новогригорівці бойовики вели вогонь зі стрілецької зброї. По Чермалику стріляв снайпер, а по Широкиному - БМП супротивника.

Читайте також: За минулу добу в зоні АТО 1 український воїн загинув, 9 поранено, 9 травмовано, - штаб

На донецькому напрямку в районі Авдіївки окупанти випустили по наших позиціях близько сотні снарядів РСЗВ БМ-21 Град. Також вони обстрілювали наші позиції зі 152-мм артилерії. Тут же багаторазово вогонь вели танки. 152-мм артилерію було застосовано і під час обстрілів Тоненького. По Авдіївці, Луганському, Троїцькому, Опитному й Верхньоторецькому використовували 120-мм міномети. Танк і БМП бив по Верхньоторецькому.

На луганському напрямку російсько-окупаційні війська неодноразово вели вогонь по наших позиціях зі 152- і 122-мм артилерії, 82-мм мінометів, а також гранатометів різних систем і стрілецької зброї в районі Кримського, Троїцького, Жовтого, Новоолександрівки, Станиці Луганської й Новозванівки.

Також дивіться: Рятувальники продовжують допомагати жителям Авдіївки: в пункти обігріву звернулася 881 особа, - ДСНС. ФОТОрепортаж

Нагадаємо також, що від ранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.

30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районіАвдіївки.

Джерело: /n425721
У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.
Топ коментарі
+15
https://vk.com/ukraina_bez_moskaliv?z=photo-55604334_456246879%2Falbum-55604334_00%2Frev Сьогодні рівно два роки, як захищаючи Україну загинув хоробрий син Чеченського народу - Іса Мунаєв. Ми не забули! За сутки боевики 86 раз обстреляли позиции ВСУ. В районе Авдеевки враг выпустил около 100 снарядов из "Града", применил 152-мм артиллерию и танки, - штаб - Цензор.НЕТ 8311
показати весь коментар
01.02.2017 07:44 Відповісти
+13
За сутки боевики 86 раз обстреляли позиции ВСУ. В районе Авдеевки враг выпустил около 100 снарядов из "Града", применил 152-мм артиллерию и танки, - штаб - Цензор.НЕТ 5233
показати весь коментар
01.02.2017 07:47 Відповісти
+10


ось вам квіти. все буде добре

За сутки боевики 86 раз обстреляли позиции ВСУ. В районе Авдеевки враг выпустил около 100 снарядов из "Града", применил 152-мм артиллерию и танки, - штаб - Цензор.НЕТ 7191
показати весь коментар
01.02.2017 08:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://vk.com/ukraina_bez_moskaliv?z=photo-55604334_456246879%2Falbum-55604334_00%2Frev Сьогодні рівно два роки, як захищаючи Україну загинув хоробрий син Чеченського народу - Іса Мунаєв. Ми не забули! За сутки боевики 86 раз обстреляли позиции ВСУ. В районе Авдеевки враг выпустил около 100 снарядов из "Града", применил 152-мм артиллерию и танки, - штаб - Цензор.НЕТ 8311
показати весь коментар
01.02.2017 07:44 Відповісти
За сутки боевики 86 раз обстреляли позиции ВСУ. В районе Авдеевки враг выпустил около 100 снарядов из "Града", применил 152-мм артиллерию и танки, - штаб - Цензор.НЕТ 5233
показати весь коментар
01.02.2017 07:47 Відповісти
За сутки боевики 86 раз обстреляли позиции ВСУ. В районе Авдеевки враг выпустил около 100 снарядов из "Града", применил 152-мм артиллерию и танки, - штаб - Цензор.НЕТ 3497
показати весь коментар
01.02.2017 07:48 Відповісти
"Президент Украины все определил. Сил достаточно. Они управляемые. Враг несет потери. Наши офицеры и солдаты проявляют профессионализм и отвагу. Склоняю голову перед погибшими - преданными сыновьями Украины", - написал Муженко.
показати весь коментар
01.02.2017 07:55 Відповісти
Чєво штаб? Как ти Новоотсоссію назвал?
показати весь коментар
01.02.2017 08:02 Відповісти
Victor Tregubov
15 ч ·
Дождь, ссылаясь на ДНРских спикеров, рассказывает о "78 погибших в ВСУ".

Ну вот как мы могли запретить у себя этот самый во все отверстия незаангажированный канал? Откуда ж теперь наши люди сводки от Басурина узнавать-то будут?
показати весь коментар
01.02.2017 07:52 Відповісти
За сутки боевики 86 раз обстреляли позиции ВСУ. В районе Авдеевки враг выпустил около 100 снарядов из "Града", применил 152-мм артиллерию и танки, - штаб - Цензор.НЕТ 7520
показати весь коментар
01.02.2017 07:54 Відповісти
Господи, бідні хлопці.
А можна, щоб штаб АТО хоч трохи повідомив про наші дії ? Не треба нічого секретного, але...

Бо коли читаєш оце все в одну сторону, то серце стає.
І разом з тим, хочеться усіх роздерти голими руками від власного безсилля.
показати весь коментар
01.02.2017 07:55 Відповісти
Ведана. не спешите никого хоронить и раздирать. все в норме на передке. просто поверьте. легче чем в выходные, сложнее чем месяц назад. но все под контролем
показати весь коментар
01.02.2017 07:59 Відповісти
Андрію, я не панікер, не хороню, ні.
Просто мені дуже важко таке читати: на сльозах.
Нам хочеться, щоб нас заспокоїли ось так: все під контролем.
Кількість обстрілів страшна, зброя страшна.
Я вірю в наших хлопців і хочу вірити, що вони відповідають вже не лише дозволеним МУ озброєнням, а чимось конкретно-вагомішим.
Вибачте, я - перенервована.
Дякую. Я Вам вірю.
показати весь коментар
01.02.2017 08:08 Відповісти


ось вам квіти. все буде добре

За сутки боевики 86 раз обстреляли позиции ВСУ. В районе Авдеевки враг выпустил около 100 снарядов из "Града", применил 152-мм артиллерию и танки, - штаб - Цензор.НЕТ 7191
показати весь коментар
01.02.2017 08:14 Відповісти
Дякую.
Обов*язково. Лише добре.
Гарного дня.
показати весь коментар
01.02.2017 08:25 Відповісти
Чеченский народ вдоволь испытал на себе всю подлость,цинизм и бесконечную лживость руских фашистов !
показати весь коментар
01.02.2017 07:57 Відповісти
Русня, можешь перечислять дальше, ибо не х"й стрелять из жилых кварталов.
показати весь коментар
01.02.2017 08:44 Відповісти
Кацап, разрушения в Авдеевке везде и грядёт гуманитарная катастрофа, город будут эвакуировать.
показати весь коментар
01.02.2017 09:06 Відповісти
ждём когда в сторону ростова полетит...
показати весь коментар
01.02.2017 09:26 Відповісти
Русня, конечно вы всегда правы, у вас всегда находятся оправдания любому преступлению, которое совершала и продолжает совершать россия на протяжении всей своей истории.
показати весь коментар
01.02.2017 10:21 Відповісти
Русня, я знаю про первую и про вторую чеченские войны. Есть много материалов и фото на эту тему, особенно красочно описывает эти события Невзоров. А то, что Кадыров резал вам бошки и стал Героем россии ты сам прекрасно знаешь. Пока вы платите чеченцам дань, пока они вас любят, перстанете платить, будут и дальше вас рэзать, аки баранов.
показати весь коментар
01.02.2017 10:35 Відповісти
Я надеюсь, у наших пацанов есть поддержка артиллерии
показати весь коментар
01.02.2017 08:38 Відповісти
У НАС ВСЁ НА ПЕРЕ - КОСЯК, НАШИХ БОЙЦОВ ОБСТРЕЛИВАЮТ ВСЕМИ ВИДАМИ ОРУЖИЯ, А СОВЕТНИКИ ПОРОШЕНКА В СТАТЬЯХ УТВЕРЖДАЮТ, ЧТО ПОРОШЕНКО ДОБИЛСЯ СОКРАЩЕНИЕ ОГНЯ ОТ ПУТИНА. ВЫ БЫ ЛУЧШЕ ДАЛИ НАШИМ БОЙЦАМ РАДАРЫ, ДЛЯ ОПРЕДЕЛЕНИЯ ОГНЯ, ОТКУДА БЬЮТ ПРОКЛЯТЫЕ СЕПАРЫ И НАКРЫЛИ ИХ ПО ПОЛНОЙ, А НЕ ПИАРЕЛИСЬ.
показати весь коментар
01.02.2017 08:54 Відповісти
Здохніть кляті расіянські окупанти,фашисти млять !! Шоб горіла земля на масковії !!!!
показати весь коментар
01.02.2017 10:22 Відповісти