10734 відвідувача онлайн
6 011 11

Співробітники Департаменту захисту економіки Нацполіції підозрюють банкіра у привласненні 129 млн грн

Про це Цензор.НЕТ повідомила спікер Департаменту Наталія Калиновська.
За її словами, займаючи керівну посаду в банку, чиновник організував проведення незаконних форексних операцій на міжбанківському валютному ринку.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Директор держпідприємства, який привласнив 3 млн грн, намагався втекти до окупованого Криму, - СБУ. ФОТОрепортаж

"При цьому він заздалегідь знав, що такі дії призведуть до мільйонних збитків і банкрутства банку. Для присвоєння незаконно виведених активів він став власником і головою правління банку-контрагента, який був другим учасником незаконних форексних операцій", - сказала вона.

Також читайте: СБУ викрила розкрадання 3,8 млн грн бюджетних коштів на дорожні роботи в Черкаській області

Зараз слідчі Головного слідчого управління та оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції повідомили зловмисникові про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 27 (види співучасників) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Топ коментарі
+2
он уже улетел после оглашения ему подозрения?
показати весь коментар
20.02.2017 16:47 Відповісти
+2
Что Гонтаревой можна - другим зась!!))
показати весь коментар
20.02.2017 17:02 Відповісти
+1
" хороший банкир" не имея своих денег, зарабатывает на облопошевании других!!! На фонарный столб его!!!
показати весь коментар
20.02.2017 16:53 Відповісти

Завантаження...