11136 відвідувачів онлайн
32 915 113

Через три місяці в Глухові має відкритися перший у Європі центр коноплетерапіі: це буде більше схоже на центр краси, ніж на лікарню, - мер Терещенко

Центр має запрацювати через три місяці, коли почнуть збирати урожай конопель, що росте на полях навколо міста.

Мер Глухова Мішель Терещенко анонсував відкриття у місті першого в Європі центру терапії коноплями. Про це він написав на сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.
Центр планують відкрити через три місяці, коли почнеться збір конопель. Навколо Глухова є конопляні поля, зазначає Терещенко.
"У Глухові у нас є конопля! Це наша традиція і ми навіть маємо відомий Інститут конопель, який ще 20 років тому міг виводити сорти конопель без ТГК (це означає ненаркотичних конопель), але не без канабіноїдів, які можуть використовуватися для боротьби з численними захворюваннями: рак, склероз, хвороба Паркінсона та Альцгеймера. Під час спілкування з інвесторами ми змогли привернути їхню увагу до створення в Глухові першого європейського центру коноплетерапіі. Він повинен відкритися через три місяці, коли буде новий урожай конопель ", - розповів Терещенко і уточнив, що подібний центр буде першим в Європі.

Мер міста вважає, що конопля зможе не тільки допомагати хворим, зокрема на рак, а тим, хто хоче підтримувати хороший стан здоров'я.
"Це буде більше схоже на центр краси, ніж на лікарню, і люди зможуть не тільки лікуватися, але також розслаблятися або підтримувати себе в хорошій формі", - написав Терещенко.
Мер Глухова звернув увагу на науково доведену ефективність лікування раку за допомогою канабіноїдів.
Топ коментарі
+24
Добкіна нарешті вилікують......
показати весь коментар
20.03.2017 09:11
+23
Остап до такого не додумался,Глухов станет Нью-Васюками
показати весь коментар
20.03.2017 09:04
+22
это мой куст!
Через три месяца в Глухове должен открыться первый в Европе центр коноплетерапии: это будет больше похоже на центр красоты, чем на больницу, - мэр Терещенко - Цензор.НЕТ 1803
показати весь коментар
20.03.2017 09:04
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну а почему бы тогда не "зменьшить злочиннiсть на грунтi" производства и распространения опиума, кокаина, торговли людьми?
Или вообще - взять и всё легализировать!
Вообще преступность на нет сойдёт...
показати весь коментар
20.03.2017 13:19 Відповісти
Ооо, я знаю на Борщаговке пару мест, где уже можно открывать "центр героинотерапии"...
)))
показати весь коментар
20.03.2017 12:56 Відповісти
Не змішуй гівно з дріжжами (Не путай хyQ С пальцем)
показати весь коментар
20.03.2017 13:10 Відповісти
иди к прокурору он прокурит!
показати весь коментар
25.03.2017 21:41 Відповісти
Конопля- це саме та "чуйка", ЩО Є У КОЖНОГО МЕНТА, з коксом та геричем - набагато складніше, а стаття- та сама.
показати весь коментар
20.03.2017 13:14 Відповісти
Вот теперь народ себе душу отведет, успокоит нервную систему. Пофик все, цены на продукты, комуналку, на одежду. ГЕРОЯМ ШМАЛИ !
показати весь коментар
20.03.2017 13:50 Відповісти
Писец Египту! Все туры в Глухов!
показати весь коментар
20.03.2017 15:32 Відповісти
В мааскве паникуют )))) Через три месяца в Глухове должен открыться первый в Европе центр коноплетерапии: это будет больше похоже на центр красоты, чем на больницу, - мэр Терещенко - Цензор.НЕТ 3685
показати весь коментар
20.03.2017 16:35 Відповісти
СХОЖЕ НА ЯКЕСЬ ЧЕРГОВЕ МУТИВО...
показати весь коментар
20.03.2017 20:34 Відповісти
Без паники, пожалуйста!
А вот видео подтверждающее:
https://raiduga.com/photo-video/videoarhiv/item/1090-4-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%8F-2017-%D0%B3%D0%BB%D1%83%D1%85%D1%96%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B5-%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%8F-%D0%B2%D0%B8%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BA-3-%D0%B2%D1%96%D0%B4-23-02-2017.html Конопляне весілля Глухов відеоЧерез три месяца в Глухове должен открыться первый в Европе центр коноплетерапии: это будет больше похоже на центр красоты, чем на больницу, - мэр Терещенко - Цензор.НЕТ 5102
показати весь коментар
20.03.2017 23:37 Відповісти
Од Києва до Лубен
Насіяла конопель.

https://www.youtube.com/watch?v=q-R5dUYWj6E Од Києва до Лубен (From Kyiv to Lubny) - Ukrainian folk song // by "Susidy"
показати весь коментар
21.03.2017 00:09 Відповісти
Интересно, вообще сколько людей думает, что легализация конопли + легализация проституции, это неправильное восприятие цивилизованных демократических ценностей?

К тому же, обоснованно экономически-выгодные ценности.
Что говорят публичные люди: https://raiduga.com/photo-video/videoarhiv/item/1088-%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%91%D1%80-%D0%BE%D0%B1-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B5.html ИЗВЕСТНЫЙ ВЕЛИКИЙ АКТЁР ОБ КОНОПЛЕ Через три месяца в Глухове должен открыться первый в Европе центр коноплетерапии: это будет больше похоже на центр красоты, чем на больницу, - мэр Терещенко - Цензор.НЕТ 1453
показати весь коментар
21.03.2017 00:10 Відповісти
Да хрен че вата даст сделать. Старые пердуны они бухают, и считают траву злом, а тяжелый питьевой наркотик добром. Люди ********* совсем. Мозк то промыт совком! Еслиб всю эту шваль выгнать в парашу, тогда и у нас можно было бы строить что то цивилизованное.а пока боярук жрите и не гундите.
показати весь коментар
21.03.2017 07:24 Відповісти
Сторінка 2 з 2