Колишній футболіст київського "Динамо" Каладзе став кандидатом у мери Тбілісі

"Рішення політради правлячої партії "Грузинська мрія" одноголосно прийнято і кандидатом на виборах мера Тбілісі буде Каха Каладзе", - сказав Талаквадзе. За його словами, "офіційне представлення кандидатури в урочистій обстановці відбудеться за кілька годин".
Кандидатів у мери Тбілісі офіційно вже представили партії "Єдиний національний рух" (ЄНР) і "Європейська Грузія". Від партії ЄНД балотуватиметься колишній ведучий телекомпанії "Руставі 2" Заал Удумашвілі, від "Європейської Грузії" - Елене Хоштарія.
Вибори мерів у п'яти містах і в органи місцевого самоврядування відбудуться в Грузії в кінці жовтня.
Топ коментарі
Ну і плюс тоді влада дотувала транспорт і комуналку, тому квартплата і проїзд у метро рідко дорожчали.
Удачи с Каладзе! Мы в Киеве довольны своим мэром как никогда. Наконец что-то делают в городе а не красиво говорят как политики и бизнесмены. Навыбирают ушами а потом жалуются что власть плохая.
"Я бы вообще запретил пенсионерам голосовать на выборах **** Сначала пенсионеров доводят до скотского состояния, когда у них нет денег, у них крадут эти деньги, а потом им говорят: ну что, проголосуем? Вот тебе гречечка, вот тебе 200 или 500 гривен, в зависимости от того, где они живут."
Слова были моей бабушки о Черновецком "он хоть гречку давал", но она не задумывалась сколько он взял у нее и других пенсионеров.
А всього при Косаківському і Омелі відкрито з десяток станцій метро на зеленій і червоній гілках. Плюс на момент приходу Космоса на 90% були готові станції Деміївська, Голосіївська і Васильківська. Це знаю, бо мама працювала тоді у пов"язаній держструктурі. Так от, лишалось поставити ескалатори і плиткою станції прикрасити. І Космос 5 років не міг цього зробити! Зате потім, коли з горем пополам добудували, - то і Космос і Жопов так на цьому пропіарились...
Так само і з мостом Кірпи - будували з 2004, але при Космосі все застопорилось.
Ну і міст на Троєщину: будують з 2003 року, мали закінчити в 2008, але тут прийшов Космос.
Думаю, якби не Косомс із Жопоив, то мабуть і метро на Троєщину давно було б.
Так шо батарейки и мелочевка всякая- только контакты с внешним миром.
И сала мне педалик привозить не будет. Некада. Там еще земельки надо шуфричам разным подсуетить.
Кличко - не Каладзе.
Арчил - не...
Боб 1.
просто слова лучше и хуже имеют определённые значения
https://www.youtube.com/watch?v=VtdMi83keAc
Вот со всем этим славянством у них так.
рингамейдана выбрали.Задорнов, Кучубей.
Но это не то, что называется народом.
Чем больше, тем лучше. http://mentalist-online.net/uploads/images/2013/339/mlgy843.jpg Чем больше...
Ареал самоедов (людоеды), жители Вятского края (г.Киров) были каннибалами всего 150 лет назад. Это РусскийМир
самоеды: атлас "Живопiсная Росiя", Том 12, 1910 год
До Баскетбольної асоціації жінок літнього віку в Сан-Дієго входять команди, чиї гравчині старші за 50 років. Але є одна особлива команда, Splash, усім членам якої за 80.
Усі гравчині команди Splash мають більше 80 років. Фото зі https://www.facebook.com/pg/sandiegoswba/photos/?ref=page_internal сторінки https://www.facebook.com/pg/sandiegoswba/photos/?ref=page_internal San Diego Senior Women's Basketball Association в FacebookЇї зірки - 91-річні Мег Скіннер та Грейс Ларсен.Відеосюжет про спортивних та незламних пані є на сторінці https://www.facebook.com/espnW/videos/10155261516070734/ espnW .Як розповідає Ларсен, в юності вона не грала в баскетбол, бо в ті часи дівчатам просто не пропонувалося опцій спорту."Мені було 78, коли в мене з'явилося моє перше баскетбольне взуття", - поділилася жінка.Мег сподівається, що зможе грати ще довго."Допоки я в змозі, я гратиму. Просто це аж надто весело", - зізналася вона.
А если попадет в политобойму.......копать, не перекопать..........